reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Juz jestem kochane ( albo dopiero). Widziałam moje maleństwo !!!!Pierwszy raz!!!A bicie serduszka to chyba najwpanialsza rzecz na świecie:tak:Jestem taka szczęśliwa!!!!Wszystko jest ok, mam następną wizytę za 2-3 tygodnie. Aha według USG to 8 tydzień:-)Termin mam na 20-23 listopada:-)

Wielkie gratulacje. Czekam na zdjęcie z usg:-)
 
reklama
Sloneczko nie nastawiaj sie bardzo zeby nie bylo bolu. Lepiej byc milo zaskoczonym niz sie przykro rozczarowac.. Oczywiscie trzymam kciuki oby oby:tak:buziam i tulam:-)
popieram kochana, wiem cos na ten temat, zawsze sie tak nakrece wmowie sobie a tu znowu lipa :-( Mam nadzieje ze Tobie tym razem sie udało trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie staraczki :tak:
trochę mi zeszło zanim nadrobiłam posty od wczoraj, mojej koleżance lekarka powiedziała żeby przestali się starać o dzidzie bo nie ma żadnych szans , więc sobie totalnie odpuścili ,a dzisiaj mają śliczną córeczke bo jak już sobie darowali to się udało i nie sprawdziły się prognozy lekarzy :) , u mnie ciężki dzień , ciesze się że już wieczór i troche odetchne ,
Agniesiak85 wizyta u lekarza jest bardzo ważna pomimo braku powodu pójścia warto to zrobić
nenius moja teściowa na mrówki używa proszek do pieczenia
Marzenixx z tym sikaniem to różnie bywa ,myśle że wszystkie starające się dużo czytają na temat objawów ciążowych i po prostu wyszukują ich u siebie , wiem sama po sobie , co miesiąc mam coś takiego a potem wielkie rozczarowanie jak przychodzi @
życze powodzenia ,oby się udało :) i @ nie nadeszła
ooo i moze to jest rozwiazanie odpuscic sobie na maxa !!! dokladnie ja wiem sama po sobie kochane ze co miesiac mi sie wydaje ze jestem w ciazy, znajduje u siebie jakies objawy tak jest za kazdym razem :-(

Zycze Ci Marzenixx, zeby spelnilo sie to Twoje najwieksze marzenie, ale rownoczesnie wiem jak latwo dac sie wkrecic w te wszystkie objawy, a potem sie rozczarowac. Kilka dni temu tak mialam i bylo mi strasznie ciezko:-(. Teraz jade na urlop niby bedzie luzacko, ale jak mi przyjdzie poodwiedzac tych wszystkich dzieciatych znajomych i rodzinke, znowu bedzie dolek. A najgorsze jest to ze jak wpadam w ten dolek to sama, bo staram sie tego az tak bardzo nie pokazywac mojemu M, tego bolu znaczy sie. Pewnie kiedys mu sie rozkleje na maxa, ale jeszcze trzymam sie jakos. Troszke zeszlam z tematu, sorki:tak:.
Nawet nie wiesz jak ja Ciebie rozumiem, tez staram sie nie pokazywac jak bardzo mnie to boli, ale najczesciej łapie dolka jak mojego meza nie ma i jak siedze sama w domu wtedy mam ochote plakac :-(

Juz jestem kochane ( albo dopiero). Widziałam moje maleństwo !!!!Pierwszy raz!!!A bicie serduszka to chyba najwpanialsza rzecz na świecie:tak:Jestem taka szczęśliwa!!!!Wszystko jest ok, mam następną wizytę za 2-3 tygodnie. Aha według USG to 8 tydzień:-)Termin mam na 20-23 listopada:-)
ciesze sie słoneczko ze wszystko jest dobrze :tak: gratuluje Ci kochana :tak::tak::tak:

Witam was wszystkie kochane :tak:
Ale paskudna pogoda pada i pada cały czas masakra :-( wczoraj mialam pierwszy dzien owulki a meza nie ma, bedzie dopiero w piatek :-(
 
Witam z samego rana:-)

Całą noc nie spałam po wczorajszych wrażeniach:tak:
Oto nasze maleństwo:

my.php


Nie wiem czy coś widać...Bo u mnie zdjęcie się nie chce wyświetlić:-(
 
Witam z samego rana:-)

Całą noc nie spałam po wczorajszych wrażeniach:tak:
Oto nasze maleństwo:

my.php


Nie wiem czy coś widać...Bo u mnie zdjęcie się nie chce wyświetlić:-(


Luniu serdeczne GRATULACJE ja tez zdjecia nie widze :wściekła/y:.
Napisz czy sluchalas rowniez serduszka czy widzialas? i napisz czy masz
brac jakies leki??????????
 
Dobra, dodałam link do zdjęcia w podpisie:tak: Teraz widać;-)

Dorotko, widziałam serduszko jak bije i aż się popłakałam...To takie cudowne uczucie:tak:Lekarz powiedział, że wszystko jest ok, nie muszę brać żadnych leków tylko Folik, nie ma żadnego śladu po plamieniu ( powiedział, że w taki dziwny sposób organizm mógł zareagować na ciąże). Tylko kazał spać na brzuchu z powodu tego tyłozgięcia. Dostałam nr tel. na USG genetyczne i skierowanie na badania krwi i takie tam. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i znacznie spokojniejsza:tak:
 
Dobra, dodałam link do zdjęcia w podpisie:tak: Teraz widać;-)

Dorotko, widziałam serduszko jak bije i aż się popłakałam...To takie cudowne uczucie:tak:Lekarz powiedział, że wszystko jest ok, nie muszę brać żadnych leków tylko Folik, nie ma żadnego śladu po plamieniu ( powiedział, że w taki dziwny sposób organizm mógł zareagować na ciąże). Tylko kazał spać na brzuchu z powodu tego tyłozgięcia. Dostałam nr tel. na USG genetyczne i skierowanie na badania krwi i takie tam. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i znacznie spokojniejsza:tak:
Ciesze sie kochana ze jestes spokojniejsza :tak: i zadowolona z tej wizyty :tak: jednak miedzy lekarzem a lekarzem jest kurcze roznica nie ma co ukrywac :-( a zdjecie super naprawde gratuluje Ci kochana
 
Dzięki Julitko, co prawda to prawda:tak:Bardzo miły lekarz, dosyć konkretny, gabinet nowoczesny z odpowiednim sprzętem ( i na całe szczęście n ie miał tych okropnych i paskudnych metalowych wzierników tylko plastikowe). Bardzo delikatny, po prostu super:tak:
A tak jeszcze nawiązując do wczorajszej wizyty, to kurcze ludzie naprawdę mają problemy. Była tam młoda dziewczyna. Kupe lat brała tabletki antykoncepcyjne i raz, jeden jedyny raz zapomniała...i okazało się że jest w ciąży:szok:Biedna, była załamana. I gdzie tu jest sprawiedliwość? Ludzie starają się o maleństwo całymi latami a tu osoba, która nie chciała i na dodatek zabezpieczała się, wpadła:szok:Jest tylko jedno wytłumaczenie-tak miało być i już.
 
reklama
LUNIU piekna dzidza :-) ja tez mam to tylkozgiecie a zaden lekarz nie kazal mi spac na brzuchu i z ciekawosci popytam przy najblizszej okazji


Dorotko, to już drugi lekarz, który mi to powiedział. Podobno powinnam tak spać, żeby wszystko się wyprostowało ( bo moje tyłozgięcie jest dosyć duże...).średnio wygodna pozycja do snu, ale jak ma to pomóc...
 
Do góry