reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
W tym momencie nie potrafię się cieszyć.Mam w głowie różne głupie myśli ( że może faktycznie mogliśmy trochę poczekać...) Ale z drugiej strony to jest moje życie, i to ja podejmuję w nim decyzje. Jkaby nie było mam 25 lat, prawie 2 lata po ślubie, skończyłam studia, mam dobrą pracę i to w domu, mamy własne mieszkanie ( małe bo małe ale własne) no i kochamy się a to chyba najważniejsze...Rano aż ojciec do mnie przyjechał na rozmowę i wyskoczył z tekstem, że matka całą noc nie spała. A ja niby mogę spać...

Lunia!!!! Po pierwsze bardzo gratuluje fasolinki!!!!! Bardzo bardzo, zwlaszcza, ze jestes kolo mnie na liscie :rofl2: wiec czekam na fluidki !!!!!

A rodzice... Wiem, ze latwo napisac, zebys sie nimi nie przejmowala, bo ja sie przejmuje, chociaz jestem wiele od Ciebie starsza...

Ale w tym momencie to ich strata, ze sie nie ciesza Twoim szczesciem...
Bo TO najlepsze co moglo Cie spotkac. A na co i do kiedy mialas czekac????
Super, ze masz juz SWOJE MALENSTWO i to najwazniejsze :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

POZOSTALYM STARACZKOM ZYCZE SWIATECZNIE, NO WIECIE... TEGO NAJWAZNIEJSZEGO :tak::tak::tak:, ZEBY FASOLINKI SLICZNE I ZDROWE ZALEGLY SIE POD WASZYMI SERDUSZKAMI

Do mnie niestety @ zawitala wczoraj, dzien wczesniej, chociaz wcale jej nie prosilam ...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nawet nie musialam testowac...
No nic, trudno, wiesiolek + vit. E na tapete i poprosze o silne fluidki od ciezaroweczek :-D:-D:-D
 
Lunia!!!! Po pierwsze bardzo gratuluje fasolinki!!!!! Bardzo bardzo, zwlaszcza, ze jestes kolo mnie na liscie :rofl2: wiec czekam na fluidki !!!!!

A rodzice... Wiem, ze latwo napisac, zebys sie nimi nie przejmowala, bo ja sie przejmuje, chociaz jestem wiele od Ciebie starsza...

Ale w tym momencie to ich strata, ze sie nie ciesza Twoim szczesciem...
Bo TO najlepsze co moglo Cie spotkac. A na co i do kiedy mialas czekac????
Super, ze masz juz SWOJE MALENSTWO i to najwazniejsze :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

POZOSTALYM STARACZKOM ZYCZE SWIATECZNIE, NO WIECIE... TEGO NAJWAZNIEJSZEGO :tak::tak::tak:, ZEBY FASOLINKI SLICZNE I ZDROWE ZALEGLY SIE POD WASZYMI SERDUSZKAMI

Do mnie niestety @ zawitala wczoraj, dzien wczesniej, chociaz wcale jej nie prosilam ...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nawet nie musialam testowac... No nic, trudno, wiesiolek + vit. E na tapete i poprosze o silne fluidki od ciezaroweczek :-D:-D:-D

Maggie, już się tym nie martwię. Maleństwo najważniejsze:tak:
Jak tylko będę po wizycie u gina to prześlę Wszystkim super extra magiczne fluidki:tak::tak::tak:Więc next month Twoja kolej na fasolkę:tak:
 
Ale natrzaskalyscie stonek od rana, jejciu, ledwo przebrnelam. Strasznie plodne jestescie:-). Mam teraz przerwe w swiatecznej krzataninie to skomentuje co nieco.
kochana gwiazdeczko przyjechała wczoraj@@@@ tak mnie strszaaanie brzuszek boli:-:)-(
Oj strasznie mi przykro ze @ przyszla. Nie pozostajenic innegojak wierzyc, ze w nastepnym miesiacu sie uda. Trzymaj sie!

Witajcie kobietki :happy:
Jestem starającą się 2008. To jest mój 4 cykl starań.
Dziś mam 9 dc. Czyli starania o fasolkę rozpoczęte.
Witaj Dzetunia, zycze owocnego starania!
Witam kochane:-)
Dziękuję wszystkim za takie ciepłe słowa. Dzięki Wam jest mi znacznie łatwiej:tak:Mam w nosie rodziców i to co mówią. To jest nasza decyzja i ja jestem bardzo szczęśliwa, że mamy fasolkę:tak:Jestem na tyle dorosła, żeby decydować o sobie. Koniec tematu rodzice.
Widze, ze juz sie troszke uspokoilas i bardzo dobrze! Bedzie ok, zobaczysz.
Cześć dziewczyny :baffled: - mam mega katarzysko na Święta, buuuuuuuu
A teraz wieści od mamy Pati

"Myślę o Was codziennie i tez mi Was bardzo brakuje, ale chwilowo nie mam dostępu do netu bo laptop w biurze Michała. No ale wkrótce kupimy drugi i wtedy będę z Wami codzień. My już zdrowe... Udanych Swiąt i do poczytania wkrótce!
Buuuuu, Nenius,wspolczuje, nie ma nic gorszego niz wstretne katarzysko. I to jeszcze na swieta. No paskuda jedna!
Dzieki za wiesci od mamy pati. Dobrze, ze dziewczyny juz pozdrowialy, czekamy na nowego laptopka:-) i wiesci, ze @ jednak nie przyszla.

Hej Kobitki!

U nas leje deszcz, my sie przeprowadzamy - ciesze sie ogromnie!!! @ brak...:eek:
Jak @ brak to bardzo dobrze:-). Udanej i szybkiej przeprowadzki, a co to za mieszkanko?

Witam!Jestesmy po ślubie prawie 6 miesięcy. Byłam w ciąży w styczniu, ale niestety straciłam maleństwo w 8 tygodniu. Jestem prawie miesiąc po tym. Gdybym mogła to bym już sie chciała starać o nową dzidzie.
Witaj J.M! Bardzo mi przykro, ze stracilas fasolke. Trafilas w dobre miejsce, jest tu wiele dziewczyn z podobnymi doswiadczeniami. Trzymam kciuki, zebys mogla zaczac sie starac jak najszybciej.

A ja mam dobrego szefa tralalala - własnie zarządził wyjście do domu :-)
No to gratuluje szefa! Takich lubie:-D.

POZOSTALYM STARACZKOM ZYCZE SWIATECZNIE, NO WIECIE... TEGO NAJWAZNIEJSZEGO :tak::tak::tak:, ZEBY FASOLINKI SLICZNE I ZDROWE ZALEGLY SIE POD WASZYMI SERDUSZKAMI

Do mnie niestety @ zawitala wczoraj, dzien wczesniej, chociaz wcale jej nie prosilam ...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nawet nie musialam testowac... No nic, trudno, wiesiolek + vit. E na tapete i poprosze o silne fluidki od ciezaroweczek :-D:-D:-D
Maggie dzieki za zyczenia:-). Oj niedobra ta @, gdzie sie pcha nieproszona? Trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie, wiesiolka i vit.E :-D!


I co to ja jeszcze chcialam napisac, acha, Julitka, to co bedzie ta @ czy nie?
 
DZIEWCZYNKI ŻYCZĘ WAM PRZEDE WSZYSTKIM 2 KRESECZEK !!!!
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT:-):-)
 

Załączniki

  • JAJKO.jpg
    JAJKO.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 13
reklama
Do góry