reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc dziewczyny!Staram sie po raz drugi nistety pierwsza ciąze poronilam ...Staram sie juz drugi pisiac i nie moge sie doczekac tych dwoch kresek na tescie,zrobilam dzis test 3 dni przed spodziewana misiaczka i wynik jest negatywny myslicie ze za wczesnie zrobilam test?? doradzcie
witaj:) powtórz za kilka dnia jak dalej nie bedziesz pewna to oznacz betke w laboratorium,powodzenia:)
U mnie tez nie najlepiej bo jestem chora chyba mam zapalenie oskrzeli :-( dzisiaj poszlam na zwolnienie na 2 tyg. Od tego kaszlu caly brzuch mnie boli. Nie biore zadnych lekarstw bo boje sie o fasolke, staram sie lezec jak najwiecej. Ja rowniez jestem bardzo senna i dol brzuszka pobolewa:-( ale wierze ze bedzie dobrze !!:tak:
pewnie ze bedzie!!! to pozostają domowe sposoby,dbaj o siebie:)

Dziękuję za miłe przyjęcie:)

zagarniam fluidki ile się da:)

Niby to pierwszy cykl starań ale zielone światło dostaliśmy dopiero po 3 miesiącach od zdecydowania się na bejbi.

Targają mną na zmianę czarne myśli z nadzieją, że może bedziemy mieć szczęście i sie uda już teraz. Mamy nawet wybrane imię dla bobasków: Zoja i Cyryl:)

Trzymamy kciuki za wszystkie starające się oby zafasolkowanie się nastąpiło już w tym cyklu:)
witaj ale ciekawe imiona:) oby sie udało jak najszybciej:)
 
reklama
Lilu19 to bzdura że na ciąże musi być 37. Musi być podwyzszona po jajeczkowaniu, ale jak bardzo to rzecz osobnicza. U Ciebie temperatura przed owulką była niska, 35.9, wiec sama przyznasz, że do 36:5 to niezły skok. Wiec nie załamuj się, proszę, tylko obserwuj i nanoś na wykres, wtedy bedziesz widziała, czy temperatura wzrosła, czy nie
Wiesz co KLULICZKU wsumie masz racje ze to niesly skok temp. zaluje tylko tego ze nie mierzylam temp. od poczatku cyklu tylko wtedy jak mnie nalecialo :zawstydzona/y::wściekła/y: a wcale nie jest tak zle wstac 5 minut wczesniej do pracy i poswiecic je termometrowi:-p
do @ jeszcze dwa dni, wiec jeszcze 2 dni nadzieji ze moze jednak sie udaloooo :laugh2: Ale napewno od nastepnych staranek bede kreslic wykresy.
a teraz dobranoc dziewczynki.... pa pa
 
nalemi musisz wejśc w ustawienia - masz w lewym gornym rogu forum... potem w edycje podpisu i tam wklić zdjecie lub BBcode od suwaczka!!

Eve84 - dzieki, ale problem w tym, ze nie moge znalezc edycji podpisu. Powiesz mi, pod jaka pozycja ona sie znajduje? Bede baaaardzo wdzieczna:-D

Witajcie wszystkie kochane staraczki . Przepraszam że nie zaglądam ale tak strasznie cały czas chce mi się spać że jestem nie do życia . Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe słowa i gratulacje. U mnie niestety pierwsze kłopoty . Rano miałam plamienie . Jestem po wizycie u mojego gina . Na razie wszystko ok. Wiek ciąży ocenił na 5 tygodni. Mam brać 3 razy 2 Luteinę dopochwowo . Następna wizyta 1 lipca . Oby wszystko się uspokoiło i moja dzidzia została tam gdzie jest jeszcze przez przynajmniej siedem i pół miesiąca . Trzymajcie kciuki za mnie . Dla wszystkich starających się - szybkiego zafasolkowania . Buziaczki .

Asus - mowia, ze male plamienie oznacza zagniezdzenie sie zarodka:-D Tak wiec, skoro gin powiedzial, ze jest OK, mozesz naprawde czuc sie szczesliwa:) Potem bedziesz to mile wspominac:) Zazdroszcze kruszynki, ale oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu:-D

Czesc dziewczyny!Staram sie po raz drugi nistety pierwsza ciąze poronilam ...Staram sie juz drugi pisiac i nie moge sie doczekac tych dwoch kresek na tescie,zrobilam dzis test 3 dni przed spodziewana misiaczka i wynik jest negatywny myslicie ze za wczesnie zrobilam test?? doradzcie

Judka78 - jestem pewna, ze za wczesnie zrobilas test!
 
Witam :tak:
nalemi sorka cosik pozmieniali i teraz to sie nazywa "edytuj sygnaturę" czyli najpierw wchodzisz w ustawienia a potem po lewej stronie stronki szukasz tego tekscika i tam juz sie polapiesz co i jak :tak:
 
hej hej :tak:
ja dzis bardzo zdziwiona, bo mam drugi dzień @ i wogółe chyba pierwszy raz odkąd pamietam to nie mam żadnych bóli!! Zero!! jestem zszokowana! przygotowałam sobie cały arsenał tabletek a tu nic!! jakbym wogołe nie miała @ !
nie wiem o co chodzi. :tak:no nic teraz czekam do 8-10 dc i ide na monitoring :tak:
buziaczki dziewczynki:-)
 
marzenix to chyba jakis cud nastapił:-),ale jeszcze nie chwal dnia przed zachodem słonca,...znam to z doswiadczenia.... zycze zeby bóle nie wróciły
 
Witajcie Staraczki

Wita Was stara staraczka....chwilo już sie nie udzielająca....Ale ponieważ ja już swoją Fasolke wystarałam postanowiłam za namową Kluliczka przesłać Wam troszke świeżych fluidków :-) :-)

No to łapcie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
******************************************************************
<3
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3


i na dziewczynkę :-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
******************************************************************
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

Kluliczku dopisz mi tam te dwie kreseczki :-)

Powodzonka dziewczyny :-)

P.S Jak nie wiadomo co to jest " <3 " to przekrzywcie głowkę i powinno wygladać jak serce ;-)
 
Witam!
mierze ta temperature i sama nie wiem co o tym myslec,kalendarz podal mi przypuszczalna date @ czyli na 12.06 ale jak narazie nic sie nie dzieje dzisiaj mam jakies takie mrowienie na dole brzucha, plamienie a w zasadzie bardzo delikatne w sumie to nic i nic wiecej, zadnego zasienienia tez nie widze a @ mam powiedzmy regularnie bo srednio co 26-27 dni,a o temperaturze co sadzicie? prosze o jakiesm interpretacje. milego dnia zycze
 

Załączniki

  • cykl.JPG
    cykl.JPG
    106,7 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
marzenix to chyba jakis cud nastapił:-),ale jeszcze nie chwal dnia przed zachodem słonca,...znam to z doswiadczenia.... zycze zeby bóle nie wróciły


chyba rzeczywiście cud:-) ale tak naprawde to jestem ogromnie zszokowana:szok:
moja @ trwa zazwyczaj 2-3 dni więc juz bóli nie będzie bo ma juz końcówke:tak: z czego się bardzo cieszę :tak:
adiva dzieki za fluidki :tak:ja łapię te niebieskie !!!!!:-D
leganza chetnie bym pomogła ale nie bardzo sie wtym orientuje :zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć
Mi zostało aż 13 dni do zrobienia testu chyba, że wcześniej @ przyjedzie...
Leganza ja też niestety nie znam się na tych wykresach ale jestem pewna, że ktoś na pewno Ci pomoże.
Marzenixx może wszystko zmienia się na lepsze :-D
Adiva dzięki za fluidki oj są potrzebne
 
Do góry