reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

kinguś testujesz jakos na poczatku stycznia? Chciałabym móc zakończyc tego dnia listę wpisując ci II i już ich nigdy nie musiec kasowac. Mocno trzymam za to kciuki.
Dzięki, że byłaś z nami. To prawda były momenty smutne lecz jednak przeważały te miłe chwile, które na zawsze zapamiętam.
Twoja słowa są bardzo miłe nie ukrywam, że popłynęła mi łezka. Testuję jakoś 4-5 stycznia o ile nie przyjdzie @. Napiszę bez względu na wynik.
Jeśli nie masz nic przeciwko to napiszę Ci na PM jak mi się w końcu uda :-)

Pozdrawiam Beata
 
reklama
Lilu , Kinguś dziewczyny a Wy na którym wątku teraz będziecie ? Nie ukrywam że nie znam nowych dziewczyn , ale Was bardzo polubiłam kiedy sama starałam się o dzidzię i zaglądam co jakiś czas żeby sprawdzić czy Wam już się udało czy jeszcze walczycie , i jeśli pozwolicie to nadal trzymając kciuki chciałabym czekać z Wami na szczęśliwy finał , a z tego co widzę moc nowych wątków i mogę Was nie znaleźć :tak:.
Kinguś Ty pierwsza testujesz więc już dziś życzę II pięknych kreseczek a Lilu też na pewno spełni swoje marzenie :tak:
 
Lilu , Kinguś dziewczyny a Wy na którym wątku teraz będziecie ? Nie ukrywam że nie znam nowych dziewczyn , ale Was bardzo polubiłam kiedy sama starałam się o dzidzię i zaglądam co jakiś czas żeby sprawdzić czy Wam już się udało czy jeszcze walczycie , i jeśli pozwolicie to nadal trzymając kciuki chciałabym czekać z Wami na szczęśliwy finał , a z tego co widzę moc nowych wątków i mogę Was nie znaleźć :tak:.
Kinguś Ty pierwsza testujesz więc już dziś życzę II pięknych kreseczek a Lilu też na pewno spełni swoje marzenie :tak:

Dziewczyny sa na watku Starajace sie 2009:-) Pozdrawiam Asus i zapraszam do nas.
 
Drogie dziewczynki co prawda opuściłam Wasze grono jakiś czas temu, ale nie zapomniałam:-)
Niedługo Nowy Rok więc chciałam Wam złożyć najlepsze noworoczne życzenia, żeby Wasze najskrytsze pragnienia się spełniły, żeby każda z Was juz wkrótce zobaczyła upragnione II kreseczki a potem mogła sie cieszyć zdrowym dzieciaczkiem.
Zdrówka, pozytywnego nastawienia i wiary bo wszystko napewno się szczęśliwie ułoży:-)

Kinguś kochana bardzo się ciesze że wszystko u Ciebie w porządku i znowu mozesz sie starac;-), no i trzymam kciuki za Twoje testowanko na dniach:tak:

pozdrowienia ;-)
 
:-(Koleżanki!!
Od niedawna dopiero sie przyglądam Waszym wpisom i sama chciałabym się podzielić swoimi "staraniami" i wątpliwościami.
Pigułek nie biore 1,5roku i nie stosowaliśmy żadnej anty od ich odstawienia. Gdzieś od 2 miesięcy probujemy zajść w ciążę, ale jak mam obliczyć swój cykl, skoro mam @ co jakieś 3 miesiące? Wiem, że może Wam sie wydac, ze 2 m-ce to żadne staranie, ale ja nie przyjmuje wiadomości, że do wiosny nie będę mieć fasolki w brzuchu. Robiłam badania hormonów, tarczycy i takie tam i były w normie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i rady :-)
Monia
 
:-(Koleżanki!!
Od niedawna dopiero sie przyglądam Waszym wpisom i sama chciałabym się podzielić swoimi "staraniami" i wątpliwościami.
Pigułek nie biore 1,5roku i nie stosowaliśmy żadnej anty od ich odstawienia. Gdzieś od 2 miesięcy probujemy zajść w ciążę, ale jak mam obliczyć swój cykl, skoro mam @ co jakieś 3 miesiące? Wiem, że może Wam sie wydac, ze 2 m-ce to żadne staranie, ale ja nie przyjmuje wiadomości, że do wiosny nie będę mieć fasolki w brzuchu. Robiłam badania hormonów, tarczycy i takie tam i były w normie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i rady :-)
Monia


dołacz do nas - starania się wątpliwości lub mamusie, staraczki 2009
 
reklama
czesc dziewczyny jestem tu nowa ale mam do was takie pytanie jak myslicie czy jestem w ciazy od 1.5 tygodnia bola mnie piersi w pirwszych dniach bolaly nieustannie a teraz czasami wieczorem i tylko podpachami dol brzucha boli ale nie za mocno okres spoznia mi sie prawie dwa tygodnie zrobilam mase testow i zaden nie pokazal ze to ciaza tylko jest jeszcze jedno ponad 4 miesiace temu dostalam zastrzyk antykoncepcyjny i po uplywie jego terminu mialam ras okres o ile to byl okres bo miesiaczki mialam czesto jak dzialaly hormony jutro ide po wyniki z moczu hcg co o tym myslicie:sorry2:
 
Do góry