reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Pysiu jesteś niezastąpioną pocieszaczką:)
Nadzieję mam...chciałabym taką niespodziankę i to jeszcze w Wigilję...
poczekam cierpliwie innego wyjścia nie ma...
Oj kochana a jak u Ciebie? Pracujesz? nie przemęczaj się czasami przed świętami!

Oj Kasieńko troszke odczuwam nudności ale nie sa dokuczliwe, ale za to APETYM mam jak chłop:-D i to na wszystko, i troszkę czuję zmęczenie, o spaniu nie wspomnę.
Mam nadzieję że za kilka dni bedziemy sie wymieniać dolegliwościami ciążowymi, bardzo mocno ci kibicuję, super było by razem z Tobą cieszyć się maleństwem:tak::rolleyes::tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny:-)
Przyszła dzisiaj ta wredna@:wściekła/y: tylko nie wiem dlaczego tak szybko... mój cykl to od jakiegos czasu 31 dni a @ pojawiła sie teraz w 29 dniu cyklu... suwaczek juz zmieniłam.. jak teraz mi sie tak rozregulowało to moge tylko polegac na testach owulacyjnych.. jak u Was jest z tymi cyklami.. jak dajecie sobie radę?? to jest mój drugi cykl strarań... szkoda ,że nie wyszło:-( Tak w ogóle to miłego dnia życzę!
 
Mezatka ja uzywam już chyba przez 4 cykle z tymże zawsze przytulano było nie odpowiednim momecie – za wczesnie lub zazwyczaj za późno (teraz chyba za wczesnieL) więc nie sugeruj się na moim przypadku ich skutecznością. Ja zazwyczaj mam tak że jednego dnia jest blada kreska testowa, następnego dwie tego samego koloru a trzeciego testowa znacznie ciemniejsza. Owulacja następuje po tym dniu gdy kreska testowa jest ciemniejsza ale już szanse spore na fasolkę są w momencie gdy kreski są jednakowego koloru. Plemniki też potrzebują około 5-10 godzin żeby dotrzec do celuJ. Ja bym sugerowała przytulankę już w dniu gdy kreski są takie same i powtorka następnego dnia wieczorem (choc słyszałam ze powinno się co drugi dzień).

Nie wiem czy Ci pomogłam :confused:


Pomoglas mi duzo Kasiu . Dziasiaj rano zrobilam znowu test i juz jest duzo ciemniejsza, wiec dzisiaj przytulanko (nie mialam dwoch takich samych kreseczek ), nawet moj maz sie tym cieszyl. Ja testow uzywam pierwszy cykl i mam nadzieje, ze wszystko bedzie oki:-) . No dowiem sie dopiero w styczniu :tak:

Jarzebinko masz racje z tym moim suwaczkiem, male poprawki zrobie jak juz przyjde z pracy, bo musze juz zmykac do pracy:tak:Kurde dziewczyny, ale to forum mnie wciaglo:-).

POZDRAWIAM WSZYSTKIE I ZMYKAM, ZYCZE MILEGO DZIONKA PAPAPA

 
Witajcie dziewczyny:-)
Przyszła dzisiaj ta wredna@:wściekła/y: tylko nie wiem dlaczego tak szybko... mój cykl to od jakiegos czasu 31 dni a @ pojawiła sie teraz w 29 dniu cyklu... suwaczek juz zmieniłam.. jak teraz mi sie tak rozregulowało to moge tylko polegac na testach owulacyjnych.. jak u Was jest z tymi cyklami.. jak dajecie sobie radę?? to jest mój drugi cykl strarań... szkoda ,że nie wyszło:-( Tak w ogóle to miłego dnia życzę!

nie przejmuj się to dopiero drugi cykl.
Ja też tak miałam kiedys ze z cykli 28dniowych zrobił się 25 a później stopniowo rosło.... wtedy też czekałam na fasolkę a widok wczesniejszej o 4 dni @ bardzo mnie zasmucił i zaskoczył:-( I zaczęłam używać testów owu, to dość wygodne jest.
Ja też nie licze ze się udało, bo to był taki w zasadziepierwszy cykl kiedy się udało najbliżej owu trafić, zawsze było za późno ( p dzien, dwa)lub o 2-3 dni za wcześnie ...
Martyna na pewno się uda w 2009 roku!!!
 
Witajcie dziewczyny:-)
Przyszła dzisiaj ta wredna@:wściekła/y: tylko nie wiem dlaczego tak szybko... mój cykl to od jakiegos czasu 31 dni a @ pojawiła sie teraz w 29 dniu cyklu... suwaczek juz zmieniłam.. jak teraz mi sie tak rozregulowało to moge tylko polegac na testach owulacyjnych.. jak u Was jest z tymi cyklami.. jak dajecie sobie radę?? to jest mój drugi cykl strarań... szkoda ,że nie wyszło:-( Tak w ogóle to miłego dnia życzę!

Ja też miałam nieregularne cykle 26 najkrótszy, 31 najdłuzszy.
Najgorsze zawsze było oczekiwanie 31 dni na następną @,

Nie wyszło bo widocznie fasolka stwierdziła, ze nie zamierza się pojawić w taki zimny miesiąc - a co - i czeka na piekne promyki słoneczka:-)
Równiez zycze miłego dnia;-)
Marynko ja starałam się od lipca 2008 czyli stosunkowo niedługo:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
[/font][/color]

Pomoglas mi duzo Kasiu . Dziasiaj rano zrobilam znowu test i juz jest duzo ciemniejsza, wiec dzisiaj przytulanko (nie mialam dwoch takich samych kreseczek ), nawet moj maz sie tym cieszyl. Ja testow uzywam pierwszy cykl i mam nadzieje, ze wszystko bedzie oki:-) . No dowiem sie dopiero w styczniu :tak:

pamiętaj jednak żeby testów nie robić rano! Mgą wskazywać fałszywie dodatni wynik. Powinno się raczej robić wieczorem o stałej porze.

Owocnych staranek!
 
nie przejmuj się to dopiero drugi cykl.
Ja też tak miałam kiedys ze z cykli 28dniowych zrobił się 25 a później stopniowo rosło.... wtedy też czekałam na fasolkę a widok wczesniejszej o 4 dni @ bardzo mnie zasmucił i zaskoczył:-( I zaczęłam używać testów owu, to dość wygodne jest.
Ja też nie licze ze się udało, bo to był taki w zasadziepierwszy cykl kiedy się udało najbliżej owu trafić, zawsze było za późno ( p dzien, dwa)lub o 2-3 dni za wcześnie ...
Martyna na pewno się uda w 2009 roku!!!
Katarzynko! Musi sie nam udać! Nie ma innej opcji! POZYTYWNE MYŚLENIE :-)A Ty ile sie juz starasz???
 
Ja też miałam nieregularne cykle 26 najkrótszy, 31 najdłuzszy.
Najgorsze zawsze było oczekiwanie 31 dni na następną @,

Nie wyszło bo widocznie fasolka stwierdziła, ze nie zamierza się pojawić w taki zimny miesiąc - a co - i czeka na piekne promyki słoneczka:-)
Równiez zycze miłego dnia;-)
Marynko ja starałam się od lipca 2008 czyli stosunkowo niedługo:zawstydzona/y:
Masz racje Pysiu:-) fasolka nie chciała chyba przed swiętami przeszkadzać:tak: he he:-)
 
reklama
Do góry