reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam wieczorkiem
ja to napisalam o tamponach, ale tylko dlatego bo ostatnio starsza siostra meza poronila 2 raz, i tak w rozmowie wyszlo ze ona powiedziala ze nie mozna podobno uzywac tamponow, bo cos tam coss tam....nie pamietam dokladnie ...
ja uzywam tamponow od 6 lat, w trakcie @ non stop.

dziewczynki-jak ja mam teraz liczyc ten swoj cykl?ostatnio mialam zawsze 24 dnia lipca, potem sierpnia, a teraz 21 wrzesnia.ile mam dni teraz? mam liczyc liczbe dni od 24 sierpnia do 21 wrzesnia ? pytam bo chce np wiedziec kiedy teraz bede miala dni plodne.
 
reklama
Butterfly27 Kochana ja tez to przezywam ciągle myslę co jest nie tak i dlaczego nie moge zajśc w ciążę.....:no:

A to dla Ciebie żebyś troszeczkę się uspokoiła i uwierzyła, że nie tak łatwo jest stworzyć Nowe Życie. Mimo to wierzę, że szybciutko nam się uda! Życzę tego wszystkim starającym się dziewczynom z całego serduszka :-)

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w zależności od dnia stosunku (dzień 0 oznacza owulację)
-5 -4 -3 - 2 -1 0 +1 +2 +3
0% 11%15%20%26%15% 9% 5% 0%
 
Ostatnia edycja:
witam wieczorkiem
ja to napisalam o tamponach, ale tylko dlatego bo ostatnio starsza siostra meza poronila 2 raz, i tak w rozmowie wyszlo ze ona powiedziala ze nie mozna podobno uzywac tamponow, bo cos tam coss tam....nie pamietam dokladnie ...
ja uzywam tamponow od 6 lat, w trakcie @ non stop.

dziewczynki-jak ja mam teraz liczyc ten swoj cykl?ostatnio mialam zawsze 24 dnia lipca, potem sierpnia, a teraz 21 wrzesnia.ile mam dni teraz? mam liczyc liczbe dni od 24 sierpnia do 21 wrzesnia ? pytam bo chce np wiedziec kiedy teraz bede miala dni plodne.
Musisz liczyć tak jak napisałaś, czyli od pierwszego dnia miesiączki do ostatniego dnia, przed rozpoczęciem następnej.
Może przyda Ci się taki kalkulator
Kalendarz dni płodnych, kalendarzyk intymny

Pozdrawiam
 
mialam dzis takie nie planowane, spontaniczne, na spokojnie niby nic... przytulanko. i wedlug moich wyliczen od ostatniej @ dzis jest 11 dzien cyklu.czyli w okolicach dni plodnych.bo dlugosc cykli liczy sie od pierwszego dnia ostatniej @?
 
lilu-a te malenstwo na tym malutkim zdjeciu to twoje? masz juz jedno? bo jesli masz juz jedno kruszynke to JAK CI ZAZDROSZCZE.:tak:
MOJE W SFERZE MARZEN JESZCZE.:-(
Nie kochana nie moje, a szkoda :zawstydzona/y:
To jest moj kochaniutki siostrzeniec Cezary ma 2,5 roku :-D

Lilu19 to rzeczywiscie długi okres mi gin mówił że do roku organizm powinien wrócic do formy, a długo przyjmowałś ?? :shocked2:
przyjmowalam 3 lata :wściekła/y:
od poczatku mialam nieregularne cykle i jak mialam 17 lat dostalam silnych krwawien miedzymiesiaczkowych az dwa razy, wiec pan doktor ordynator w szpitalu nie wiedzial dlaczego i przepisal mi tabl. anty na wyregulowanie cykli, i tak bralam i bralam bo caly czas myslalam ze nadal musze :wściekła/y: ale czlowiek glupi :zawstydzona/y: odstawilam kiedy zaczelismy myslec o dziecku ( 1.5 roku temu ) i chyba za pozno to nastapilo :-(
Cześć dziewczyny.
Wiem, że od przywitania się z Wami, jeszcze ani razu nie pisałam, ale jestem bardzo wstydliwa :zawstydzona/y:, a po drugie nie miałam o czym.
Teraz mogę napisać, że po
1. jesteśmy po okresie staranek (19 dc)
2. chyba zaraziłam się od Was doszukiwaniem się objawów (tu gdzieś brzuch zakłuje, a tu niby piersi pobolewają), jszcze nigdy nie byłam tak wpatrzona w swój organizm, to coś strasznego.
3. teraz czeka mnie 14 dni oczekiwania.:szok:
Zagladaj czescij i niewstydz sie nas :tak:;-)

mialam dzis takie nie planowane, spontaniczne, na spokojnie niby nic... przytulanko. i wedlug moich wyliczen od ostatniej @ dzis jest 11 dzien cyklu.czyli w okolicach dni plodnych.bo dlugosc cykli liczy sie od pierwszego dnia ostatniej @?
tak, dlugos cyklu liczy sie od 1 dnia cyklu ;-):-D

Milej nocki dziewczynki... nogi do gory i do dziela staraczki :-D:-D:-D ale ja glupia jestem :zawstydzona/y::-p papapapa.
 
cześć staraczki przez te forum wiem że nie jestem sama i troche mi na sercu lepiej że są kobitki które wiedzą co ja czuję .... ja z moim mężem jestem od 8 lat i nic ale od 2 miesiecy wzieliśmy się ostro za dzidziusia który chyba jest tak uparty że nie chce sie ujawnić. Wtamtym cyklu nie udało sie w tym kupiłam testy owulacyjne i wczoraj byłam na usg i pani doktor wskazala mi ten wekend jako dobry moment na dzidzisia, więc bedziemy sie starać. robiłam takze wyniki krwi ale wszystko poznam w grudniu bo dopiero mamy wizytę u lekarza i mojego męża jeszcze czeka badanie. Cały czas jestem dobrej myśli choć są takie dni .....
 
czesc dziewczynki
Troszke mnie nie bylo, ale melduję że żyję i w ciąży nadal nie jestem.....ale za to
duzo fasolek nowych!!!

lilu ja jestem takze dluga staraczka bo 1,5 roku prob i rok nie ostroznosci ktora i tak nic nie dala;-):no: no i nadal ciąży brak..

milej nocki i dużo zdrowka dla brzuchatek:tak::-)
 
bablyss, lilu19- lilu19 co do ciebie to jednak dalej upieram sie zebys jak bedziesz w polsce popytala o ta laparoskopie, po laparo na 100% uda ci sie.. a bablys.. a ty kochanie robilas jakies badanka??? moze proeblem lezy gdzie indziej tylko zaden lekarz go jeszcze nie odkryl..sciskam mocno :-)

ja od rana mam mdlosci.. zle sie czuje, slabo ale to donrmalka.,,, chcialam sie zapytac moze ktoras z was wie czy bedac w ciazy mozna isc na l-4 od zaraz?? bo slyszlaam ze jak jest dluzej niz pol roku to wtedy bhp musi sie zgodzic jakies analizy robic i ze wtedy wogole zus placi i moze sprawdzic.. slyszalyscie cos o tym??? bo ja chcialam isc na l-4 od listopada no ale jesli mozna te 3 mc bez problemow to dopoero od grudnia bym mogla isc...:confused:
 
No to i ja sie dzisiaj witam!
Jakoś spać od rana nie mogę.......:sorry2:
Tikanis ja Ci niestety nie pomogę, myślę że któraś z dziewczyn, która była już w ciąży, ma większą wiedzę w temacie.......... a i lekarz powinien wiedzieć, może jak będziesz na wizycie to lekarza zapytaj...........
 
reklama
tikanis niestety nie wiem dokładnie jak to jest z L4 sama poszłam od 5 mies.ciazy..ale po 30 dniach zwolnienia zaczyna ci wynagrodzenie wypłacać zus, zanim sie zorientują, ze jesteś na tak długim zwolnieniu to bedziesz juz miała wielki brzuch i nikt cie do pracy nie pośle...a tak wogule to niech sie lekarz martwi, który ci daje l4 on bedzie musiał się tłumaczyc nie ty....w razie czego mówisz, ze masz potworne bóle brzucha, plamisz i grozi ci przedwczesny poród....ZUS raczej sie nie czepia kobiet w ciazy.....
 
Do góry