reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Ja właśnie zrobiłam tacie tort bo ma dziś urodziny, zobaczymy czy będzie smakował. Mój tata zawsze mówił, że chce zostać dziadkiem dopiero jak skończy 50 lat i się spełniło :-D bo dziś ma 50 urodzinki :-)

Dzięki za słowa otuchy :-) na pewno się przydadzą. Usg mam 14:45 to wieczorkiem napisze co i jak.
Napisz napisz bo ja jestem bardzo ciekawa, zwlaszcza ze ja jestem w podobnej sytuacji - tez czekam czy cos bedzie widac w pecherzyku...
Na a na tort tez nabrałam ochoty :-p chyba zadzwonie do meza zeby cos slodniego mi kupil w cukierni :cool2:

Dziewczyny dbajcie o siebie!!! kurcze tyle osób na około chorych, jak tu sie nie dać przeziębieniu!!!:szok:
 
Witam serdecznie Wszystkie Starające się:-):-), z mężem staramy się o Kruszynke dwa miesiące (teraz jest trzeci owulacja tuz, tuż), ale te dwa razy kiedy nadchodziła @ były dla mnie straszne, maiałam taka nadzieję, że sie udało, byłam szcześliwa jak nigdy w zyciu , ta mysl poprosty unosiła mnie nad ziemią, a kiedy przychodził@ - poprostu zapłakana, rozżalona... Myślała, że jak dwoje ludzi sie kocha, są młodzi, zdrowi, nigdy nie stosowaliśmy antykoncepcpcji to nie bedzie problemu z zajściem w ciąże a tu.... Ale nowy cykl, nowa nadzieja - może tym razem sie uda...
Tak bardzo pragne dziecka, że chyba zwariuję.:szok:
Trzymam kciuki za Starające się i wierze, że wszystkie bedziemy mogły cieszyć sie maciezyństwem.:-)
Witaj! Czuję się dokładnie tak jak Ty i jestem dokładnie na tym samym etapie starań tzn. dwa cykle nieudane za mną. Mimo to ostatnim razem ryczałam jak bóbr! Teraz już odpuszczam mierzenie tempki i te wszystkie inne obserwacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie! Życzę powodzenia i szybkiego zafasolkowania!:-D

Cześć dziewczynki,

przeczytalam wszystko ale jakoś nie bardzo mam siłę pisać. Jakaś taka oslabiona się czuję, z kibelkiem się wczoraj wtałam i gardło mnie od 2 dni boli. No ale nic, byle do przodu ;-)

Zdrówka życzę!

Witam i ja - ale dzisiaj już smutna. Rano zaczełam plamić na ciemno brązowy kolor. Zatem pewnie zbliża się @. Ja to mam kurde jednak pecha. Poczekam czy się sprawa rozwinie czy może to tylko plamienie. Sama już nie wiem :(

Trzymam kciuki żeby to jednak nie była @!

A ja dzisiaj miałam okropny dzień w pracy! Padam na pyszczek! Jakby tak codziennie miała wyglądać moja praca to zrezygnowałabym po tygodniu!
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej!:-D

Któraś z dziewczyn pisała o wpływie tamponów na bezpłodność?:szok::szok: Czy to prawda?:shocked2:

Miłego wieczoru życzę
 
Któraś z dziewczyn pisała o wpływie tamponów na bezpłodność?:szok::szok: Czy to prawda?:shocked2:

Miłego wieczoru życzę

z tymi tamponami to taka sama bzdura jak z nowotworami powodowanymi przez antyperspiranty:crazy: kiedyś dla świętego spokoju zapytałam o to mojego gina , powiedział, że przy zachowaniu elementarnych zasad higieny przy używaniu tamponów kobiecie NIC nie grozi
 
Cześć Dziewczyny, mam do Was pytanie jakie badania robiłyście PRZED starankami? Mnie gin kazała zrobić morfologię, żelazo, toksoplazmozę i cytomegalię.
 
Cześć dziewczyny.
Wiem, że od przywitania się z Wami, jeszcze ani razu nie pisałam, ale jestem bardzo wstydliwa :zawstydzona/y:, a po drugie nie miałam o czym.
Teraz mogę napisać, że po
1. jesteśmy po okresie staranek (19 dc)
2. chyba zaraziłam się od Was doszukiwaniem się objawów (tu gdzieś brzuch zakłuje, a tu niby piersi pobolewają), jszcze nigdy nie byłam tak wpatrzona w swój organizm, to coś strasznego.
3. teraz czeka mnie 14 dni oczekiwania.:szok:
 
Bardzo chcialabym sie dowiedzieć jakie badania robi sie przed zajściem w ciąże, a jaki e po, bo mój gin jest chyba jakiś nie teges..... Stwierdził niech sie państwo staraja sie o dziecko, a na badania bedzie jeszcze czas. Prosze o radę ;-)
 
reklama
Ja nie wierzę w takie bajki... używam tamponów od 10 lat (jak mam @ to używam ich 24 godziny na dobę) i nic mi się nie dzieje. Uważam że to najlepszy wynalazek dla kobiety, nie wyobrazam sobie bez tamponów życia...

z tymi tamponami to taka sama bzdura jak z nowotworami powodowanymi przez antyperspiranty:crazy: kiedyś dla świętego spokoju zapytałam o to mojego gina , powiedział, że przy zachowaniu elementarnych zasad higieny przy używaniu tamponów kobiecie NIC nie grozi

To mnie uspokoiłyście! Dziękuję serdecznie! :-):-) Ja też używam tamponów i trudno teraz byłoby mi przestawić się na podpaski:dry:

Elizabeth nie trać czasu na forum! Do dzieła! My tu będziemy trzymać kciuki żeby staranka były już ostatnie!

Pysia510 uważam, że na razie nie mamy czym sie przejmować! Doszłam do wniosku z M, że jeżeli nie uda nam się do końca roku to wtedy pójdziemy na szczegółowe badania! Tymczasem Słońce działamy i nie myślimy pesymistycznie! Podobno dobre nastawienie to pół sukcesu! Zobaczysz, uda nam się!

Pinacolada ja robiłam tylko morfologię. Ponadto jedyne zalecenie jakie otrzymałam to oczywiście kwas foliowy lub feminatal bo lepiej się wchłania. Natomiast te badania, które wymieniłaś jak najbardziej zalecane są przed starankami.


Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry