reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

lilu19 - każdy ma prawo mieć swoje zdanie prawda? Dziecko po ślubie - takie jest moje! I 20 lat to naprawdę bardzo szybko. Każdy patrzy na to po swojemu :)

moje zdanie w tej kwestii jest bardzo podobne, ale oczywiście każdy z nas ma prawo wyboru, niestety znam wiele par, którym los zesłal dzidzie no i nie wytrzymali trudów rodzicielstwa..pierwszy rok z dzieckiem jest rokiem wymagajacym:) i niestety nerwy często puszczają chocby z niewyspania...a jak dla mnie w związku małżeńskim troche inaczej rozwiązuje się problemy

i jak dla mnie nie można powiedziec ze 20 lat to dobry wiek na dziecko( nawet biorąc pod uwage biologię)..kazdy wiek jest dobry jesli decyzja jest dojrzała
 
reklama
Dziewczyny, mam nastepna bete... 1024! Chyba dobra co? Dwa dni temu była 638 wiec wzosło troche mniej niz 66% ...
Chciałabym bardzo żeby było ok...:tak:


hurrraaaa wiedziałam, że będzie tysiak! a teraz do łózka, gazetka i wypoczynek i koniec z zamartwianiem:tak: i czekamy na piękny suwaczek
 
Ostatnia edycja:
adolfinko to do dzieła, może owulka lada dzień i w tym cyklu fasolka sie pojawi!!!!...ja testuje pewie ze 2 tyg po tobie - trzymam kciuki za ten cykl...masz testy owu?

cześć Lilu - Fajnie, że masz net...ale dlugi post...jak kupowałam witaminki dla M to w aptece szeptałam do ucha sprzedawczyni a jej i tak sie śmiały oczy...teraz muszę go pilnowac
:-D:-D:-D
post dlugi bo trzy dni mnie nie bylo i musialam nadrobic zaleglosci :tak:;-):-p
Moj M to wogole nie chce lykac witamin :shocked2: i za zadne skarby nie da sie go namowic :szok:

Kiedys stwierdzil ze on sie witamin poprstu boi :-D Gluptasek moj :-D:sorry2:
 
Dzięki kochane,
nie wiem co ja bym bez tego forum siedząc sama w domu zrobiła ;-)
Ściskam Was ciepło, troszkę opadł mi stres... jak rosnie beta to "cosiek" też chyba rośnie :tak:
 
Dziewczyny, mam nastepna bete... 1024! Chyba dobra co? Dwa dni temu była 638 wiec wzosło troche mniej niz 66% ...
Chciałabym bardzo żeby było ok...:tak:
Super:-D:-D:-D Teraz się nie martw tylko się ciesz :tak::tak::tak: Kiedy usg?

Moj M to wogole nie chce lykac witamin :shocked2: i za zadne skarby nie da sie go namowic :szok:
Kiedys stwierdzil ze on sie witamin poprstu boi :-D Gluptasek moj :-D:sorry2:
Mój bez gadania brał salfazin;-)
Chyba zmieniam gina bo finansowo nie wyrobię dał mi badania krwi i moczu, że wyjdzie ze 200 złotych dlatego wykupię u M w pracy pakiet zdrowotny i będę mieć wizyty bezpłatne. Już znalazłam jednego nawet dobre ma opinie i pracuje w instytucie matki i dziecka.
 
Chyba zmieniam gina bo finansowo nie wyrobię dał mi badania krwi i moczu, że wyjdzie ze 200 złotych dlatego wykupię u M w pracy pakiet zdrowotny i będę mieć wizyty bezpłatne. Już znalazłam jednego nawet dobre ma opinie i pracuje w instytucie matki i dziecka.


200 zł za badania krwi i moczu to co on tam poprzepisywał, może wystarczy laboratorium zmienić, mają różne cenniki
 
200 zł za badania krwi i moczu to co on tam poprzepisywał, może wystarczy laboratorium zmienić, mają różne cenniki

Przepisał mi 9 badań wyjdzie 200 zł do tego usg 90 a u M w pracy płaci się 100 zł miesięcznie i do wszystkich lekarzy można chodzić i w tej cenie jest też opieka dla maluszka więc chyba się zdecyduje.
 
reklama
Do góry