reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Przepisał mi 9 badań wyjdzie 200 zł do tego usg 90 a u M w pracy płaci się 100 zł miesięcznie i do wszystkich lekarzy można chodzić i w tej cenie jest też opieka dla maluszka więc chyba się zdecyduje.


no to na pewno korzystniejsza oferta:tak:ehhh tak naprawdę to w okresie ciąży powinnysmy mieć bardzo dobra opieke lekarską za darmo...ale każda z nas wie, jak to jest w przychodniach.. i ciężko trafić na dobrego lekarza, ja wcześniej wybierałam się do mojego internisty po skierowanie na badania, pokazywałam, że chodze prywatnie do ginekologa,bo nie potrafie dogadać sie z ginekologiem z przychodni...mój prywatny lekarz pisał co mam zrobic, a internista dawał skierowanie...wkoncu nam się to należy..oczywiście nie zawsze był czas...więc często korzystałam z prywatnych laboratoriów..ale jak była okazja to ją wykorzystywałam
 
kinguś - strasznie drogo - ja płaciłam tylko za wizytę ok. 80 zł ( w tym na każdej wizycie miałam USG) - badania bezpłatne w laboratorium na skierowanie lub w szpitalu.

katarzynak83 - zatem wychodzi 7 tydzień to na USG już powinno być widać i słychać serduszko :)
 
Mój bez gadania brał salfazin;-)
Chyba zmieniam gina bo finansowo nie wyrobię dał mi badania krwi i moczu, że wyjdzie ze 200 złotych dlatego wykupię u M w pracy pakiet zdrowotny i będę mieć wizyty bezpłatne. Już znalazłam jednego nawet dobre ma opinie i pracuje w instytucie matki i dziecka.

Ja tez mam bardzo droga ginke, az czasem mnie ceny :szok: no ale co sie nie zrobic dla fasolki, dobrze ze teraz mam przerwe do Maja, odloze troche pieniedzy przez ten czas bo praktycznie cala wyplata w miesiacu szla na ginke i lekarstwa :baffled:
 
Kinguś - a jakie nazwisko tego gina w IMIDZ? miałam tam zabieg i 2 usg i tez chodzę do jednego ginka...ginki...może to ten sam....

katarzynak83 wiedzialam, ze tak u ciebie bedzie, niepotrzebe te stresy...

lilu - ja swojego m pilnuje z witaminkami bo ma sklerozę a tu dopiero 31 roczek na karku... on dla dzidzi zrobi wszystko - byle by była :-), a te witaminki tak w razie czego, plemniczki ma pierwsza klasa ale jakby lekko przemeczony ostatnio...ciagle śpiący...zestresowany... nawet zaczał sie pilnować z wczesniejszym chodzeniem spac by być w formie na te dni haha...on chyba bedzie bardziej przejety niz ja...
 
no to na pewno korzystniejsza oferta:tak:ehhh tak naprawdę to w okresie ciąży powinnysmy mieć bardzo dobra opieke lekarską za darmo...ale każda z nas wie, jak to jest w przychodniach.. i ciężko trafić na dobrego lekarza, ja wcześniej wybierałam się do mojego internisty po skierowanie na badania, pokazywałam, że chodze prywatnie do ginekologa,bo nie potrafie dogadać sie z ginekologiem z przychodni...mój prywatny lekarz pisał co mam zrobic, a internista dawał skierowanie...wkoncu nam się to należy..oczywiście nie zawsze był czas...więc często korzystałam z prywatnych laboratoriów..ale jak była okazja to ją wykorzystywałam
To dobre rozwiązanie, do mojego lekarza pierwszego kontaktu też masakra żeby się dostać. A tu już będę mieć lekarzy wszystkich specjalności.

kinguś - strasznie drogo - ja płaciłam tylko za wizytę ok. 80 zł ( w tym na każdej wizycie miałam USG) - badania bezpłatne w laboratorium na skierowanie lub w szpitalu.
To super. U mojego gina stawki są wizyta 90, usg 90 a wizyta+usg 150 zł no i do tego płatne badania dlatego niestety muszę zmienić gina. Tylko mój M pracuje i wydać 300 zł na lekarza w jednym miesiącu to sporo a i jeszcze plus duphaston, który tez nie jest tani ale czego się nie robi dla maleństwa. Jeśłi da się choć troszkę zredukować koszty to tzreba próbować.

katarzynak83 - zatem wychodzi 7 tydzień to na USG już powinno być widać i słychać serduszko :)

Ja tez mam bardzo droga ginke, az czasem mnie ceny :szok: no ale co sie nie zrobic dla fasolki, dobrze ze teraz mam przerwe do Maja, odloze troche pieniedzy przez ten czas bo praktycznie cala wyplata w miesiacu szla na ginke i lekarstwa :baffled:
Ja też tak robiłam odkładałąm kasę ze stypendium na uczelni i wszytsko szło na lekarza

Pixella lekarz nazywa się Paweł Kubik. Słyszałaś może coś o nim?
 
Ostatnia edycja:
kinguś...nie tego pana nie znam.ja tam chodze do kobiety...a jesli chodzi o pobrania to tam sa pierwsza klasa, szybko, bez zbytnich kolejek polecam...jak ostatnio byłam na usg to doktor powiedzal mi "do zobaczenia za 4 mies, u pani wszystko po zabiegu ok i mam nadzieje, że tym razem będe miał na usg fasolke + serduszko i bede mógł gartulować"...oby...poprzednio niestety nie miał dobrzych wieści :-(...
 
Jeśli chodzi o odpowiedni wiek aby zajść w ciążę to uważam że w życiu każdej z nas przychodzi taki moment w którym dochodzi do wniosku: "Tak, chcę bardzo mieć już dziecko". I ja np. mając 20 lat czuję się osobą odpowiedzialną i twardo stąpającą po ziemi. I bardzo chciałabym mieć już dzidzię. Po ślubie owszem jeszcze nie jestem ale mam wspaniałego narzeczonego którego jestem w 1000% pewna. Wiem że to właśnie z nim chcę spędzić resztę życia i że właśnie z nim pragnę mieć dziecko. Oczywiście dobrze jest wziąć najpierw ślub, mieć swój kąt i pracę aby móc zapewnić jak najlepszy start dla swojej pociechy. My ślubu nie mamy ale mamy już swój kąt i pracę :tak: No ale dzidzi na razie jeszcze mieć nie będę więc więcej na ten temat już pisać chyba nie muszę ;-)
katarzynak83 strasznie się cieszę że beta wzrosła :-) Znaczy że dzidzia rośnie a Ty musisz teraz o siebie bardzo dbać :tak: Powodzenia Kochana
Papa Dziewczyny :-)
 
reklama
super, że już wróciłaś, właśnie się zastanawiałam czy już na dłużej nam zniknęłaś
a owulka oj była była w 13 dc hm na 29/30 dziwne trochę:baffled:
póki co mam tempke 37,1 i pełno innych urojeń:tak: no i raczej już odliczam do @
oj ale pesymistka a teraz ktory masz dc?
adolfinko to do dzieła, może owulka lada dzień i w tym cyklu fasolka sie pojawi!!!!...ja testuje pewie ze 2 tyg po tobie - trzymam kciuki za ten cykl...masz testy owu?
</p>
ja nie mam testow raczej polegam na tempce zreszta tylko na niej bo nawet bolu brzucha juz nie czuje w owu , a moze poprostu ie mam owulek jak w tym miesiacu nie wyjdzie musze wybrac sie na obserwacje do gina kazal mi przyjsc po 3 miesiacach nieudanych prob</p>
 
Do góry