reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Madziolina przykro mi
.. duzo siły życzę ...

Anka powodzenia i oby szybko się udalo ....

Karola to w trakcie czy pauza ;-) ...? Czasami przerwa dobrze wpływa na umysl,cialo i starania ;-)

Evix chyba nie ma to znaczenia ... ale mogę się mylic ....

Aschle idziesz jak burza ;-) lubię twoje pozytywne wiesci - wiesz ze się ciesze ;-) rosnij duża okraglutka :-D

Jazza Dziękuję za " wywolanie " .... żyje ;-)
 
Ewix mnie lekarze mowili ze nie...musialyby porobic sie mega zrosty zeby byly jakies utrudnienia z tego powodu co zdarza sie bardzo rzadko.

Anulka dziekuje kochana...ja Tobie rowniez kibicuje najmocniej jak potrafie :tak: ale Ty to wiesz ;)
 
Hej u mnie po staremu okres sie spoznia beta negatywna do gina prywatnie nie pojde bo naprawa samochodu wyczysci jutro nasz zakladany na to budzet ide na nfz do ginki nowej 10 sierpnia itd
Madziola stalo sie cos?
Witaj fruzka anula ewix☺
Ankaka czesc ja staram sie juz 13 cykl o pierwsze i 14 cykl przedemna wiec trzymam kciuki obys zaskoczyla nas 2 kreskami
 
Hej dziewczyny,

misia: widzę, że zaszalaś na zakupach :D No i dobrze, czasem trzeba :) Jak tam test owu? Robiłas dzsiaj?

ankaka: witam nową koleżankę :) Powodzenia w staraniach.

ewix: ponoć to jest tak, że nie powinno mieć wpływu. Tak jak dziewczyny pisza, że musiałyby się wytworzyc zrosty, które komplikowałyby sprawę.

madziolina: tulam mocno...

anula: jak samopoczucie kochana?

karola: dokładnie tak, nie znamy dnia ani godziny :D człowiek nie planuje i zachodzi :D:D Także wiesz :D hihihi

luska: wizyta u gin to dobry pomysł. Nowa lekarka, nowe spojrzenie :)

U mnie dzisiaj zakręcony dzień...a na koniec zrobiłam dżem z czarnej porzeczki :) Kuszą mnie jeszcze wiśnie, ale nie mam drylownicy, a jak pomyślę o ręcznym usuwaniu pestek to od razu odechciewa mi się robienia dżemów :D Teraz czekam na śliwki :D I na śliwkach zakończę swoją tegoroczną przygodę z dżemami.

Uff jak dobrze, że już czwartek...niech ten tydzień wreszcie się skończy. U mnie 16 dzień cyklu...nie wiem czy była owulacja, ale w poniedziałek/wtorek idę zbadać progesteron, bo mam skierowanie od ginekologa. Kolejny atak czas rozpocząć. Tym razem musi się udać! :D

Spokojnej nocy laski.
 
reklama
Witam wszystkich. Ostatnio tu zaglądałam w kwietniu i pisałam o tym że teścik mi wyszedł pozytywnie i jak się później okazało byłam w ciąży. Cieszyłam się nią raptem 9 tygodni bo płód obumarł a potem zabieg i ogromny smutek. W tym miesiącu znowu staraliśmy się z mężem. Ostatnią miesiączkę miałam 7.7 i mam cykle 28 dni i w dniach 19, 20, 21 i 23 poszliśmy na całość. Nie wiem czy się udało, boję się że nie, wogóle nie czuję żadnych objawów ani na ciążę i tak samo na okres, zawsze miałam PMS a tym razem nic. Ani bolących piersi jak zawsze ( przy poprzedniej ciąży niesamowicie mnie bolały) ani jakiejś huśtawki nastroju, dosłownie nic tylko czasem w podbrzuszu coś mnie żałuję i tylko tyle. Czy ktoś z Was tak miał a potem okazało się że to ciąża?
 
Do góry