reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej laski,

ale pogoda! Od wczoraj leje! Lubię deszcz, ale nie mam parasolki ani kaloszy :| Parasolka zakończyła żywot podczas wiosennych wichur, a kalosze podczas czyszczenia szafy...bo już nie nadawały się do użytku, przeciekające kalosze tracą swoją funkcję :D

Udanego dnia dziewczyny.
 
hej a ja mam nową koleżanke toksoplazmoza się nazywa.szczescie w nie szczęściu ze wychodzi na to ze przyszla do mnie przed ciążą i wyniki musze powtórzyc igM ujemna 0.20 a igG dodatnia 31.5 ginek na razie nie kazałą się martwić .znowu znajoma pielegniarka poweidziała ze powinnam już przyjąć antybiotyk i bądz tu mądry
 
Helloł. Ale cisza. Jadę do warszawy na urodziny siostry ciotecznej. Ale mi się nie chce. Wcale bym mogła ze wsi nie wracać. W przyszłym tygodniu mają być upały, planuje się strzaskac na heban- nie no żartuje niestety opalam się na złoto i delikatnie nawet bez filtra. Testy ovu nadal negatywne.
 
Laski znowu się odmeldowuje, bo wracam w głusze.
Może po weekendzie się coś odezwiecie. Mam nadzieje ze u Was wszystko ok.
U mnie dobrze z mężem próbujemy kiedy się da :)
 
U mnie ok. Mama poleciala wczoraj. Fajnie było mieć ja przez tydzień przy sobie.

Teraz malowalam włosy. już się suszą. Miał być bronde, ale niby aplikowalam jak pisali. Szczoteczka. I tak jakby pasemka. Trzymałam zgodnie z ulotka a wyszlo omg.
Bronde powinien dac takie jakby refleksy i ta szczoteczka miała niby zapewnić naturalne przejścia. Wyszło jakbym miala włosy w paski. Naturalne i rozjasniane.
Musialam lecieć do sklepu. Kupiłam zwykły blond. Wyszły prawie czarne na mokro. Zaraz będę suszyć. Ehhh. Eksperymentow mi się zachciało.
 
reklama
Do góry