reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cyntia ale to zlecialo [emoji15] juz 10 miesiecy masz Skarbusia przy sobie.Suuuper, a pamietam jak jeszcze razem na watku staraczkowym bylysmy :) [emoji2] dziekuje kochana za kciuki [emoji8] Dzieciaczki pochlaniaja mase czasu ale dzieki nim jestesmy najszczesliwsze na swiecie i zawsze na wszystko mamy sile

Fruzka tak na szczescie jak na ta chwile jest wszystko super.Nastepna kontrola dopiero za 4 tygodnie...jak mnie cos bedzie niepokoic mam przyjechac odrazu ale licze ze w koncu juz bedzie spokojniej [emoji6] a co u Ciebie jak sie czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej:-)


Fruzka tez sie zastanawiam nad zgloszeniem tego, bo szkoda dziecka, a jak doo nich zapukaja i nastrasza to moze ludzie zmadrzeja...obiecalam sobie, ze jak sie to powtorzy to zglosze na policje, a wkur...na byla wczoraj, ze szkoda slow na tych ludzi, bo dziecko to nie zabawka, ktora mozna sie zajmowac wtedy kiedy sie ma czas, a za pare lat beda sie dziwic czemu on taki i czemu ma ich gdzies...:no:


Karola powodzenia z cwiczeniami;-)


Jugoslawa oj tam wena kochana, glowa do gory, cyc do przodu i cieszyc sie kazda chwila prosze. Ja juz jakis czas temu doszlam do wniosku, ze zycie jest zbyt krotkie na dolki:tak:


Aschlee ciesze sie, ze wszystko dobrze kochana:tak:



Ewix ja tez slyszalam, ze moze byc krwawienie, a mimo wszystko ciaza jest, niektore kobiety wlasnie dlatego pozno dowiaduja sie o ciazy, bo myslaly, ze wszystko ok. Sama znam przypadek kobiety, ktora sie dowiedziala o ciazy chyba w 5 czy 6 miesiacu heh:tak:


A gdzie reszta dziewczyn?
Lux a Ty gdzie sie podziewasz?
Julia, Anula, Luska, Misia?

U nas chlodno, pogoda nas nie rozpieszcza w to lato;-)

U mnei juz koniec @, wiec zwyciestwo:-)

Milego dnia:-)
 
Luska po domu moge troche pochodzic i dwa ryzy w tygodniu moge wyjsc na 20 minut na spacer ale dalej mam duzo lezec
 
No niestety dopoki krwiak nie zniknie musze uwazac dalej :( no nic byle tylko bylo dobrze a przetrwa sie wszystko :tak:
 
Od piatku ani nie urosl ani nie zmalal...lekarz mowi ze mam sie nim nie denerwowac bo duzy nie jest.Tylko mam odpoczywac zeby nie dopuscic do odklejania sie kosmowki itp
Wiekszosc krwiakow sie wchlania badz wydala z organizmu przez plamienia
 
reklama
Do góry