reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cytrynowa
No jak było bzyk to koniecznie trzeba było przenieś spa.. priorytety są:)

Kamcia
Przykro mi.. :*( następny cykl Twój:)

Jugosława
Owocowy mix to owocowe niebo w gębie:) mi może uda sie jutro przetrzec szlaki porządkowe w domu..ale czarno to widzę.. Hehe:)

Asch
I jak? Zrobiłas ta pizze czy dalas spokój? ;)

Anula
Taki prezent byłby najwspanialszy;)

Misia
Znowu awaria?? :( ale macie pecha:(

Luska
Moze to rzeczywiscie oslabienia we wczesne ciąży? ;) kciukam:) dbaj o siebie! !

Karola
?

Missis
??

Ja jutro do gina. . Normalnie zestresowana jestem. .
 
reklama
hej hej :-)
dziewczyny piszecie i piszecie a ja cierpię na niedobór czasu :tak:

Luska trzymam kciuki !;-)

Ja śpiąca jestem od kilku dni i jakaś taka oklapła, dzisiaj brzuch zaczyna mnie pobolewać, więc chyba @ zbliża się wielkimi krokami ... :-(
 
aniakom: trzymamy kciuki, żeby wredna @ nie przyszła :) Jeszcze trochę musisz wytrzymać w niepewności :)

aschlee: dobra z ciebie pani domu :D Też miałam dzisiaj w planach, ale zrezygnowałam. Raz, że mi się nie chciało, a dwa, że nie miałam drożdży :D Jestem usprawiedliwiona :D

anula: jak nie pachnie to pewnie masz tą bezzapachową :/ Ponoć w tym momencie bardzo często się właśnie zdarza, że lawenda nie pachnie. Ja teraz nie mam wanny tylko brodzik...jak miałam wannę to sobie urządzałam takie sesje spa...muzyczka, świeczki, zabiegi...teraz muszę się zadwolić tym samym tylko w pozycji stojącej :D Faktycznie cykle podobne mamy :D U mnie termin @ to 6.05 :| Niech te @ do nas nie przyjdą, no niech nie przyjdą! Niech w maju w ogóle @ nie bedzie ;D

cytrynowa: z powodu bzykanka to przełożenie spa w pełni uzasadnione :D W zasadzie to też było spa tylko takie inne :D Mam nadzieję, że dostaniesz swój wymarzony prezencik urodzinowy ;)

luska: ale cie męczą te zasłabnięcia :( Oby to wszystko było dobrym objawem małego fasolina :) Widzę, że termin @ mamy taki sam ;) Oby nie przylazły ;) Powodzenia i zębologa, ja też mam wizytę, ale dopiero po terminie @ się umówiłam. Mam wiecej czasu, żeby sie stresować :|

edita: mnie się udało ogarnąc mieszkanko! Jestem zadowolona, bo lubię to pierwsze rzucenie okiem na czyściutkie powierzchnie ;D Też mam jutro ginekologa :D Powodzenia :) O której masz wizytę? Ja mam na 10 ;)

aliszia: jeszcze @ nie ma, więc wierzymy dalej :D Trzeba odganiać te wstrętne @ pozytywnym myśleniem :) Teraz trochę wolnego, więc wypoczniesz może troszkę? Czasu trochę wpadie :) Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&.

jazza: pewnie padnięta z roboty wróciłaś :) Spokojniej (albo i nie :D ) nocki :)

lux, missiiss, julia, karola, madziolina: tęsknimy :(

Zrobiłam sobie wieczorne inhalacje, bo od tego, że mnie trochę zawiało ostatnio zaczęła mnie boleć szczęka i zęby...od razu lepiej jak się rozgrzeje zatkane zatoki. Mam nadzieję, że szybko przejdzie, bo dziwnie tak jak woli raz z lewej strony, raz z prawej, a raz wszystko :|

Dobrej nocki laski ;)
 
reklama
cytrynowa, bzyk najważniejsze! :)

luska, jeju.. jak to nie ciąża to do lekarza!


Ja Wam powiem, że odkąd zbijam tsh to o wiele lepiej się czuję, mam dużo energii, nie chce mi się spać. Coś chyba mi to przeszkadzało ;)
Robiłam test owu. zero kreski drugiej. W tamtym m-cu 12 dc już była dosyć widoczna.. a na następny dzień już wzorowo piękna.. no, ale pęcherzyk jest, może później będzie owu :) w każdym razie - bierzemy się ;)
 
Do góry