reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Jugosława, a i dobrze po co to się stresować tymi wynikami progesteronu :) poczekamy, zobaczymy, to już lada chwila się u Ciebie okaże :)

anula,
ajjj to tak właśnie z nami jest. Niestety czym bliżej @ to większy stres, zastanawianie się. Po prostu bardzo nam zależy.. :)

Edita, hehe :) ostatnio jego podejście było ciężkie, ale dziś dał nadzieję ;) Tak, tak, przed owu. Powiedział, że będzie jutro, pojutrze. Dziś 12 d.c. (ostatnio owu. była 13 d.c.) :)

Wiecie co.. @ moja wypada 15.05. max. Chcę zrobić 10.05. test na naszą pierwszą rocznicę ślubu.. Ale się zastanawiam czy jak wyjdzie negatywny to będę załamana i ten dzień będzie mi się tylko z tym kojarzyć....... Ale z drugiej strony gdyby był pozytyw.. jaki piękny prezent by był....... co myślicie? ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie co.. @ moja wypada 15.05. max. Chcę zrobić 10.05. test na naszą pierwszą rocznicę ślubu.. Ale się zastanawiam czy jak wyjdzie negatywny to będę załamana i ten dzień będzie mi się tylko z tym kojarzyć....... Ale z drugiej strony gdyby był pozytyw.. jaki piękny prezent by był....... co myślicie? ;)

Wiesz, ciężko powiedzieć.. Zależy kiedy będziesz mieć ovu...Jak na dniach, np.jutro, to będzie 10dpo.. więc jakaś szansa jest, że Ci wyjdzie..natomiast jak jednak później, np.pojutrze czy w sobotę, to chyba nie ma sensu testować..Wiem, że wychodzą niby i 9dpo, ale chyba bardzo rzadko... Sama nie wiem.. Może jak będziesz mieć dobre przeczucie to zatestuj :) Albo jak nastawisz się, że niezależnie od wyniku będziesz miała dobry dzień :tak:
 
powiedzcie mi od ktorego dnia cyklu mierzycie tempki?bo ja zaczelam 5 dni temu od tak czy bede pamietac o tym ale pamietam i robie to o stalej porze po obudzeniu i mam tak 37 ,37,20 ,36,80, 37,40,37,00. kupilam papryke mniammmmmm uwielbiam zjadlam i mi cofnelo sie.organizm mi szaleje dalej przeziebiona jestem ale nie biore zadnych lekow dopiero jak @przyjdzie
 
Anula wszyscy mi mówią że kusze. Dziewczyny w pracy już mają mnie dość bo ciągle im coś przynosze a one tylko tyja od tego.

Jugoslawa zapraszam. A sernik jest oblednie pyszny. Właśnie polalam czekolada i posypalam siekanymi migdalami. Bo chalwy na wierzch zapomniałam zostawić. Teraz stoi w lodówce i czeka na swoją kolej.

Anula nie stresuj sie. Bedzie dobrze.

Edita obawiam się że by obrzydlo. Z bizuteria też tak miałam. Jak robiłam sobie było ok. Koleżankom na prezenty też ujdzie. Ale już jak sprzedawać zaczęłam to mnie szlag trafial i rzuciłam w cholerę.
 
anula: lawenda nie dość, że pięknie rośnie w gruncie to i w doniczkach. Dobra roślina, bo długo można się nią cieszyć. Wiem co czujesz, bo ja mam 21 dc i też mi zaczęło odbijać :/ Trudno sie dziwić, że tak mamy :/ Tak chcemy maleństwa, że głowa nam szaleje...

edita: odstępstwem od rutyny byłby brak @ i dwie kreski :D:D:D hahahahah marzenia ściętej głowy ;)

moniusia: test 5 dni przed @ to ryzyko...musisz się zastanowić. Możesz sobie humor popsuć...Wiadomo, że istnieje jeszcze ta druga opcja, że wyjdzie pozytywny - czego ci mocno, mocno życzę - ale to trzeba przemyśleć :( Nie wiem czy nie lepiej spędzieć rocznicę w dobrych humorach, a potem w razie czego drugi raz świętować ;D

fruzka: ja mierzyłam gdzieś od 4-5, warto zaczać przed owulacją, żeby widzieć ten skok temperaturki. Dosyć wysokie masz te tempki. Który dokładnie to twój dc?

cytrynowa: ooooooo mamo! Zjadłam przed chwilą obiad, a jak czytam o tym serniku z polewą to mam ochotę na jeszcze!!! Ja miałam podobnie z biżuterią. Jednak zwykle to jest tak, że dopóki robi się coś dla przyjemności, bez aspektu finansowego, to człowiekowi jakoś lżej na duszy i większą radość z tego czerpie. Pewnie są czasem wyjątki :)
 
Edita, Jazza- mam 177cm i noszę wysokie obcasy :)
Fruzka- ależ k.... z tej twojej chyba już byłej psiapsiółki, ja mam jedną taką świnie w pracy, a nie mogę jej wygarnąć bo rodzina szefa. I też chce mnie wygryźć.
Jugosława- czasem lepiej czasem gorzej, zależy od sytuacji stresowych, odzewu ze strony Instytutu brak

Miałam straszny zachrzan w pracy, znowu awarie prądu-masakra.
 
Misia jakbym mogla to bym ja zaje...golymi rekami,ale zal mi isc za sucz siedziec...niech no ja tylko w ciazy bede a od mysz sie nie odgoni:-Da ja mam 170cm iiii troche za duzo kg bo mi sie w rok uzbierala +10kg i nie moge zrzucic,a diet jakis nie chce teraz jak staramy sie o dziecko
 
reklama
Jugosława, masz racje.. :) nie robię w ogóle testu, będę czekać na @.. właśnie tak się mocno zastanawiałam.. a tak nie zamówię to nie zrobię :-) Chodzi właśnie o te samopoczucie w razie negatywu. :)

Ale wy dziewczyny wysokie :O :)
 
Do góry