reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

moniusia: ponoć samopoczucie mocno zależy od poziomy tsh, więc reagujesz prawidłowo :) Oby tak dalej :) Wszystko zaczyna się prostować, a uwieńczeniem tego wszystkiego będzie fasolka :) Może powtórz test jutro? A do pracy koniecznie, koniecznie ;D Maj to będzie szczęśliwy miesiąc, czuję to w kościach :D
 
reklama
Jugosława, no tak Ty jutro do ginka, obyś usłyszała,że przebyta piękna owu. ;) zrobię test, zrobię, mam jeszcze 7 :) ajjjj tak jak mówisz ;) mogło by coś w tych naszych brzuszkach w maju zakwitnąć :)))
 
Ostatnia edycja:
Moniusia może ovu będzie później.

Może maj faktycznie nam kwitnacy wyjdzie ;)


Właśnie przeżywam mój orgazm. Sernik ukroilam żeby sprobowac. Wam też z chęcią ukroje. Czestujcie sie.
 

Załączniki

  • 1430340035285.jpg
    1430340035285.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 30
cytrynowa: o matko...pożarłabym monitor gdybym tylko mogła poczuć smak sernika! Wygląda przepysznie! Niby spać mi się chce, a jak zobaczyłam serniczek to jakoś mi energia wróciła :D hahaha

madziolina: hej :) Miło, że wpadłaś :)

anula: zaraz rzucę zaklęcie :D

Hokus, pokus, czary, mary,
Maj będzie miesiącem wiary,
Nim koniec miesiąca nowego nastanie,
każda z nas w kolejce do gin stanie!
Lekarz obejrzy nas dokładnie,
stwierdzi - ciąża rozwija się ładnie! :D:D:D
Bum szaka laka boom ;D
 
reklama
Jugosława po takim zaklęciu czuję się zaczarowana :)
kamcia: ehhh wredna @ :/ Może coś się normuje? Mi gin kiedyś powiedział, że mogą być różne długości cyklu w zależności od tego z którego jajnika jest owulacja :) Trzymaj sie i nie daj się ;)
Dałaś mi troszkę do myślenia z tymi jajnikami...Na podstawie 2 ciążą policzyłam sobie które miesiące były pozytywne i wyszło mi, że co drugi miesiąc jestem zdolna zajść w ciążę. W marcu było pudło bo za dużo stresu miałam. Kwiecień był tym "niezdolnym" miesiącem, więc kolej na pozytywny maj :-)! Pod warunkiem, że znowu córka nie będzie chora i inne przeszkody losu.

cytrynowa ciasto robi wrażenie. Po mimo tego, ze jest północ chętnie bym zjadła taki spory kawałek :)

Dziewczyny powodzenia jutro na wizytach.
 
Do góry