reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Cześć dziewczyny. U mnie niestety od rana zalewa mnie czerwona rozpacz :-( Pierwszy raz od 18 miesięcy mój cykl trwał tylko 27 dni:szok:
Następna niechciana @ 28 maj i to będzie 3(cs). Miłego popołudnia, poczytam was wieczorem.
 
reklama
fruzka: no to nie pozostaje nic innego jak kciuki, żeby @ nie przyszła :D

misia: czyli tak jak i u mnie, raz górka, a raz dołek :) Grunt to iść do przodu :) Jakieś żarty z tym instytutem :/ Wybierasz się do nich? Awarie prądu chyba gorsze niż awarie wody...zwłaszcza w czasach gdzie większość sprzętów jest elektrycznych :/

moniusia: tak, to chyba najlepsze wyjście :) Ja mam niecałe 170 :)

kamcia: ehhh wredna @ :/ Może coś się normuje? Mi gin kiedyś powiedział, że mogą być różne długości cyklu w zależności od tego z którego jajnika jest owulacja :) Trzymaj sie i nie daj się ;)

Ja właśnie zjadłam owocowy podwieczorek i humorek mi się poprawił. Zrobiłam sobie owocowy mix: jabłko, malinki i suszone morele. Mniam. Teraz trochę relaksu zanim zabiorę się za ogarnianie mieszkania. Jak dzisiaj ogarnę to będę miała spokój do soboty, a wtedy tylko odkurzaczem przelecę i będzie gites.
Nogi ogolone, skóra nawilżona - znak, że mogę iść jutro do ginekologa :D
 
Cześc, parę dni tu nie zaglądałam... praca praca praca, zrobiłam test i jak narazie tylko jedna kreseczka, ale poczekam jeszcze troszkę bo to pewnie za wcześnie, miałam tylko teraz plamienie( może dwa dni to trwało i się uspokoiło) piersi bolą jak chole....a, i niegdy tak nie miałam, obojętnie jakiego kremu do twarzy bym nie uzyła to mam uczulenie, a to są kosmetyki z którymi nie miałam takiego problemu, pewnie wydziwiam, ale juz nie mogę sie doczekać terminu @...i oczywiście tego że jej nie dostanę:-)
 
Dzien dobry ja dopiero co weszlam do domu.Posadzilam dupsko i nic mi sie nie chce a maz mnie namawia zeby zrobic pizze.Nogi mi juz dzisiaj wchodza w tylek

Anula ja uwielbiam lawende.W doniczce trzyma siebardzo dlugo i nie jest zbyt wymagajaca :tak:
 
Aschle tylko ze moja jakoś nie pachnie nie wiem czy to taka odmiana czy co ...

Aniakom witaj ... trzymam kciuki coby @ nie zawitała ....a na kiedy masz termin @?

Jugoslawa ja to sobie Spa z depilacja zapodalam rano .... wanna byla pelniuusia,cisza,spokój - Lubie to .... daj znać po wizycie co i jak ;-)

Kamcia ehh ... oby szybko sobie poszla ...

Fruzka oszty ....wysokas ty .... ja jakos 165 w porywach do 167 i zawsze mi się wydawało ze wysoka jestem ....dobrze ze mężu wyższy ;-)

Edita a no nie da się ...zwłaszcza ze 20 dc a podwozie szaleje .... napier mnie dzisiaj raz jeden raz drugi jajnik no i skurcze dziwne odsrodkowo .... ale jeszcze trochę i będzie wszystko jasne ....

Moniusia czasami chyba za bardzo a im bardziej i dłużej to trwa to juz czyste szaleństwo rodzi się w głowie ....trzymam kciuki ... testuj a co ....
Ja prezentu nie mam dla starego i pomyslalam dzisiaj o zatestowaniu w sobotę
... no ale marzenia nic nie kosztuja ;-)

Fruzka moj psiutek kocha czerwona papryke ;-) ja ci nie pomogę bo nie mierzylam ....

Cytrynowa a niech tyja a co ;-)

Jugoslawa widzę ze my na jednym wózku jedziemy. ...zbliżone cykle .... ehh byleby do 9 .05 .....
 
Anula Ty rano spa a ja chce wieczorem. Zmieniam kolor włosów i przy okazji chce zrobić maske na twarz peeling i depilacje nożek.
Co prawda spa miało być rano Ale było bzyk wiec spa przelozylam ;)
 
reklama
hej przepraszam ze nic nie pisalam ale nie w mialam weny tworczej ale na biezaco was czytam dzis zaslablam u alergologa znowu wyniki sa ok wiec lekarka podejrzewa ze moge byc w ciazy ale ja jestem do tego sceptycznie nastawiona wczoraj w up spadlam ze schodow takie epizoty mnie nie pokoja ale pewnie przemeczona jestem, ciaza?☺ nie?☺chyba juz swiruje, oby nie czekam na ten 6 jak na zbawienie. jutro mam zebologa☺ juz mam ciarki uff
 
Ostatnia edycja:
Do góry