reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Madziolina, paskudna @, musiała się zjawić :-(

Fruzka- trzymam kciuki! :tak:A może zapoczątkujesz falę zafasolkowanych na forum, ktoś wkóncu musi ;-)

Cytrynowa- ja czasami kupuję ciasto francuskie, nadziewam nutellą i do piekarnika - pycha :-)

A za mną chodziła rybka w sosie pomidorowym , niedawno wsunęłam i teraz mi niedobrze :eek:

Mi zostało 8 dni do okresu, piersi zaczynają boleć, zobaczymy czy się coś wykluje...

Miłego dzionka ;-)
 
okaze sie czy mam fasolke jak zobacze dwie grube krechy.ale wy wredne ciagle o jedzeniu a ja siedze czytam i glodna sie robie .rabarbar mmmmm kompot pychota ciasta nigdy nie jadlam
 
fruzka ja to samo, ciąża czy nie ciąża wpierdzielam aż mój się ze mnie śmiał wczoraj, bo pochłaniałam wszystko w zasięgu wzroku a on tylko oczy wielkie robił :-D
 
ja ogolnie kilka dni przed @ jem co popadnie a i tak ciagle glodna jestem.najgorzej jak mam ochote na cos a sama nie wiem na co
 
Iza
Jeszcze raz gratulacje!!!:) wspaniała nowina! Tyle lat-zasłużyłas sobie! !;).

Fruzka
Po cichu gratuluję:) dla mnie to nie bladzioch a calkiem fajna kreska i to 4dni przed@ !! A mowilas że mało akcji było. . Widocznie złoty strzal:)

Madzia
Przykro mi... tulam :(

Jugosława
A ja kładę sam rabarbar-bez niczego. ..:) uwielbiam ten kwaskowaty smak!;)
A trampolina.. padam na twarz:) nogi do doopy wchodzą, hehe.. dziecko mnie wykończy:)

I koniec weekendu:(, a jutro po pracy dentysta..brr..
 
reklama
Izuss Gratuluję i ja ... uwielbiam pozytywnie zakonczenie walki o marzenia ....

Fruzka eee to wcale nie taki bladzioch .... jutro powtarzasz test ?
 
Do góry