reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Ja podchodzę juz do tego ostrożnie ... Mi sie spoźnił okres tydzień były dwie kreski jedna słabsza a w pin dostałam takiego bólu ze mój chciał po karetkę dzwonić . Fruzka jak wyszło i czujesz cokolwiek to sie oszczędzaj bo nigdy nie wiadomo i trzymam mega kciuki aż bola !!
Jeszcze tak analizowałam nasza grupę jest nas ok 20 a tak nielicznym sie udaje:( smutne to ale wierze , ze zbombardujemy forum || kreskami !!! A my będziemy odpowiedzialne za przyrost naturalny :D
 
reklama
edita: trampolina to niezłe wyzwanie :D Ale fajnie, bo i dla dziecka i dla dorosłego :D Skacz skacz :D U mnie na razie nie padało, chociaż był taki moment, że niebo zrobiło sie bardzo ciemne...ale nie było z tego deszczu :) A teraz świeci słonko.

cytrynowa: o i jak wyszło zmieszanie banana z mascarpone? Powinno być chyba dobre :D Ja uwielbiam mascarpone bez niczego, a z dodatkami to już w ogóle odlot kulinarny. O! Nie wiedziełam, że w lidlu są gotowe babeczki :D Muszę to zmienić i poszukać jak będę następnym razem w lidlu.

madziolina: zrób zrób teścik zrób :D Kciuki zaciśnięte :) A co do snu to może to był z tych proroczych, tylko w czasie przesunięty :D

anula: ja pozytywne sny tłumaczę dosłownie :p A te złe na odwrót :p:p:p

fruzka: oooooooo super sprawa :D Mam nadzieję, że bladzioszek ściemnieje i jutro będzie wyraźniejszy ;) Dosyć wcześnie, bo chyba 4 dni u ciebie do @? Wiec ma prawo wyjść niewyraźnie, ale z dnia na dzień powinno ciemnieć :D:D Kciuki! ;)

haruna: no ostatnio dwóch kreseczek u nas malutko, ale liczę, że niedługo los się odwróci :D Dzięki nam tak przyrost skoczy do góry, że będą o nas w rocznikach statystycznych pisać :D:D:D

Po obiadku, teraz relaks popołudniowo niedzielny :)
Strasznie mi się dzisiaj chce zupy szczawiowej z jajeczkiem....omhmmmm! Nie mam szczawiu :/ Ale już niedługo będzie świeżutki, młodziutki i wtedy będę chyba przez miesiąc jadła szczawiową :D I czekam na rabarbar! I na ciacho z rabarbarem i kruszonką :D Między innymi, dlatego lubię maj :D:D:D
 
madziolina: zwykle robię drożdżowe z rabarbarem i kruszonka, albo podobne do szarlotki, tylko zamiast jabłek daję rabarbar wymieszany z jabłkami, albo na jogurcie takie ucierane.
 
reklama
Hej przepraszam ze się wcina w wątek ale mam tutaj kilka znajomych i bliskich mi dziewczyn;-) a przeniosły się tutaj wiec ja tylko na chwilę bo nie chce się wtryniac, Jogusia, Limonka, Edzia, Luska, Aschlee jeśli któraś pominąłem to przepraszam......:eek: ale pomyślałam o Was i ze chciałyby się wiedzieć po tych wszystkich moich ekscesach zdrowotnych i psychicznych;-) dziś właśnie zrobiłam test i jestem w ciazy :szok: ku mojemu wielkiemu zdziwieniu hehe Zobacz załącznik 684196Zobacz załącznik 684197


Pozdrawiam Was kochane i życzę powodzenia i mnóstwa 2 kreseczek na tym forum:-D jeszcze raz przepraszam ze się tu wcielam
 
Do góry