reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

anula, był u urologa, mówił, że coś go pobolewa przy wysiłku. Więc chciał iść sam. Pierwszy powiedział, że nic nie ma, uparł się na usg, i ten drugi i trzeci lekarz powiedzieli, że już gołym okiem widać. I te słabe wyniki jego to na bank przez żylak i, że może być coraz gorzej. Mogą się wyniki nie poprawić, może być lepiej, ale na pewno nie będzie gorzej :)

Więc u niego taki trop.. Jednak u mnie pewnie leży główna przyczyna.. bo przecież do ivf wybierali i tak najsilniejsze plemniki...

Ja dziś odebrałam wyniki, wszystko super.. jeszcze jednego 17OH PROGESTERONU nie mam, ale na piątek może będzie.. I jutro odbieram tsh m-c po braniu leku.. U mnie jedynie te tsh może szkodzić, już jestem przebadana wszerz i wzdłuż, więc nic innego nie ma.. ;/

Bosz z Twoją mamą to tak jak z moją.. boję się mega, że już coś wie, a nie mówi.. ona już na 2 antybiotyku jest, niby jest lepiej, ale tak sobie, bo gorączka wraca... Brr...

No właśnie pamiętałam, że coś w grudniu pisałaś, że będzie wiadomo.. No to kciuki kochana... Jeśli coś wyjdzie to niech wyjdzie i szybko sobie pójdzie :)
Bo czasami jak to Jugosławka pisze, lepiej jeśli coś wyjdzie, bo tak jak niewiadomo to najgorzej :)
 
reklama
Dziekuje Wam za wsparcie :* odrazu na serduchu sie cieplej robi jak wie sie ze tyle osob trzyma za nas kciuki :tak:
Musi byc dobrze i staram sie wierzyc w to z calych sil.Mala jest silna,przetrwala juz tyle od poczatku bole,plamienia,krwawienia wiec staram sie myslec pozytywnie.
Luxi tak jak mowisz staram sie przypomniec sobie sytuacje Lilo i pocieszac nia.Ona dziewczynki urodzila chyba w 31tc nie?

Luxi gratki kochana &&&&&&& no to teraz bedzie wybieranie imienia,zakupy itd :)
A niedlugo potem Twoje staranka.Patrz jak to zlecialo :eek::eek::eek: w przyszlym miesiacu juz leki bedziesz brac i zaraz staranka i oczekiwanie

Moniusia kochana tsh zbije sie lekami i bedzie ok.Glowka do gory ja tez mialam za wysokie tsh.Wazne ze reszta badan jest ok.

Dziewczyny wspolczuje problemow zdrowotnych mam :/ trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.Czasami nawet spore zmiany ktore wychodza na rtg i wygladaja zle nie zawsze okazuja sie grozne wiec trzeba myslec pozytywnie.Trzymam kciuki zeby mamy wrocily szybko do zdrowka

Anulka zobaczysz na Mikolajki bedzie maly Mikolajek.Trzymam za to moje poobgryzane kciuki ;) &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,

anula: to trzymam kciuki za wyniki nasienia. Ha i za eksperymentowanie :D Na mikołajki to akurat Mikołaj pasuje :D hiehiehie kciuki zaciśnięte :D Grtaluję zakończenia operacji "prezenty" to niezły wyczyn, godny podziwu :D

lux: oooo :D dziewczynkę będzie bratowa miała :D fajnie :) A jak się bratowa czuje? Bo to jakoś chyba półmetek prawie u niej?

U mnie zaraz będzie lało...niebo już prawie granatowe. Oberwanie chmury będzie jak nic.
Coś mnie jajniki pobolewają dzisiaj, idzie @ idzie :)
 
Dziekuje Wam za wsparcie :*
Musi byc dobrze i staram sie wierzyc w to z calych sil.Mala jest silna,przetrwala juz tyle od poczatku bole,plamienia,krwawienia wiec staram sie myslec pozytywnie.
Luxi tak jak mowisz staram sie przypomniec sobie sytuacje Lilo i pocieszac nia.Ona dziewczynki urodzila chyba w 31tc nie?

Luxi gratki kochana &&&&&&& no to teraz bedzie wybieranie imienia,zakupy itd :)
A niedlugo potem Twoje staranka.Patrz jak to zlecialo :eek::eek::eek: w przyszlym miesiacu juz leki bedziesz brac i zaraz staranka i oczekiwanie
tak w 31 i zobacz jaka tam walka byla i wszystko na szczescie dobrze sie skonczylo, i tak samo bedzie u Cb :-) bedzie Martynka lub Madzia, lekarz mowi, ze na 99 % laseczka, pewien nie jest heh, ale my juz myslimy, ze to nasza mala ksiezniczka , no lekow juz sie do czkeac nie moge, ciaza bratowej mi taka jakas sile daje, choc mam dni zalamania, ze sie nie uda, ze bedzie to trwac i trwac, ale wiem, ze musze byc silna i walczyc
 
Hej dziewczyny,

anula: to trzymam kciuki za wyniki nasienia. Ha i za eksperymentowanie :D Na mikołajki to akurat Mikołaj pasuje :D hiehiehie kciuki zaciśnięte :D Grtaluję zakończenia operacji "prezenty" to niezły wyczyn, godny podziwu :D

lux: oooo :D dziewczynkę będzie bratowa miała :D fajnie :) A jak się bratowa czuje? Bo to jakoś chyba półmetek prawie u niej?

U mnie zaraz będzie lało...niebo już prawie granatowe. Oberwanie chmury będzie jak nic.
Coś mnie jajniki pobolewają dzisiaj, idzie @ idzie :)
21 tydzien, no ma prolemy, bo ma bialko w oczu i zapalenie pecherza i bardzy maly brzuch i mega mocno juz od wczesniejszych tygodni dziecko czuje :-)
 
Hej hej :-)



Luxi to rzeczywiście wariują z tym laptopem, ale może tym razem naprawia dobrze i już nie będziesz z nim mieć problemów. Gratulacje dla Ciebie ciociu, dziewczynki rzadza:-D


Moniusia kochana to super, ze Twój będzie miał tak szybko operacje, trzymam za badania kciuki, aby wszystko się wyjasnilo, zobaczysz będzie dobrze, a swieta to piękny czas mimo wszystko i może nawet dobrze, ze sami go sobie spędzicie. Mi się cos wydaje, ze zanim się obejrzycie, a Wam się uda i wszystkie trudy i cierpienia szybko zostaną wynagrodzone, tak myslec trzeba, bo to daje ogromna sile:tak:


Aschlee kochana trzymaj się i oszczędzaj, zobaczysz, ze już niedługo będziesz mieć malutka przy sobie, trzymam za Was ogromne kciuki:tak:


Anula za Wasze wyniki tez trzymam ogromne kciuki, a prezenty kupione to bosko, super:-)


Moniusia i Anula zdrowka ogrom dla mam:tak:


Jugoslawa kochana u nas deszczowo i okropnie za oknem, dziś jak jechałam do pracy to myslalam, ze kogos pobije, bo ludzie nie potrafią zyc obok innych i popychają Cie, parasolke prawie w oko wkladaja no masakra, ale jak przybyłam to pocieszyłam się ciachem, wiec jest git hehe:-D

Czas leci jak szalony, ale to super, bo coraz blizej swieta:-D, ja jestem maniakiem gwiazdki:-D


U nas pogoda się rypla, listopad bleee, ale coz damy rade, wyjścia nie mamy;-)

Milego dzionka:-)
 
reklama
Do góry