reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Fruzka trzymaj sie.
No złych wieści ciąg dalszy...nie przedłuża mi umowy bo likwidują etat. Ma być konkurs na inne stanowisko, szef powiedział ze mi napisze referencje ale chyba to powiedzial na odczepne. Dostałam młotem po głowie. Nie wiem co myśleć. .. starania po pierwszym cyklu czas chyba zawiesić. Jestem w czarnej d.... . Jutro kończę eksperyment i biorę się za cv.

Do kiedy masz wypowiedzenie?

sikulinda, ja je miałam w tamtym roku... porażka.. nasuszyłam lipy to powłaziły nawet w te torebki zamknięte przez papier, wszystko do wyrzucenia.. wszędzie białe larwy.. straszne to było.. a jak raz ugotowałam kaszę jaglaną myślalam, że juz ich tam nie ma, .. zjadłam pół talerza, a tam.. pełno larw.. matko nie zapomnę tego ;OOO
Ale w ubrania nie wejdą spokojna głowa, to są spożywcze, ale uważaj, bo one dosłownie wszędzie włażą i składają jaja.. Jak już Ci się zalęgły to kup pojemniki i wszystko w pojemnikach. Ja tak zrobiłam i spokój miałam :)

lux, pewnie, że dobrze zrobiłaś, nie ma co sobie tak zdrowia psuć..

Jugosława, ja też miałam 35 najdłużej - tylko raz :)))

Aj no ja już po wszystkim.. o 9 się zaczęło, nie wiem kiedy odleciałam obudzili mnie za 20 minut i M. przyszedł i mówi, że jednak 4 komóreczki są :)))) jutro będą dzwonić co i jak.. w każdym razie mam nadzieję, że zabieram je (bo mam nadzieje, żę się uda chociaż z dwoma) w sobotę do siebie :))) Nic strasznego teraz tylko delikatnie jak na @ boli, bo tak miało, a tak to super :) Myślę już tylko o tym, że moje kropki tam się ładnie mam nadzieję rozwijają i, że już tak naprawdę są na świecie... :))

Jak juz masz mole to trzeba wszystko wyrzucić i kupić nowe. Niestety. Jaja moga być wszędzie.

Kropki na pewno sa silne i zdrowe i za chwile pokazesz nam zdjecia dwóch kresexzek ;)


Ja już w busie do Białegostoku. Jeszcze z godzina i będę na miejscu.
 
reklama
Cytrynowa umowa mi wygasa 31.08
Przespalam się z tym i dochodzę do wniosku ze nie wiem czy chce z takimi ludźmi pracować. Mogli mi wcześniej powiedzieć a nie trzymać to na ostatnią chwilę. Ale z drugiej strony Lubie te prace.
 
hej , pol nocy facet szwagierki walczyl z lapkiem, przywracal system, dopiero rano go zalaczylam, wczoraj dzwonila jeszcze wieczorem byla pracodawczyni i byla dluuuuuga rozmowa, wielce sie tlumaczyla za te dzieciaki....ale ja tam nie wroce, czego ona nie moze zrozumiec
 
Hej hej:-)


Lux skoro to tak wygląda to dobra decyzje podjelas, dawalas z siebie wszystko, a oni tak się odwdzieczaja to niech spadają na bambus i nie denerwuj się, bo zdrówko najważniejsze:tak:


Fruzka kochana przytulam i mam nadzieje, ze wszystko się jakos wyklaruje, zawsze możesz na nas liczyc, wygadać się


Misia nosz kur… mac, co za ludzie… nie powiedzieli Ci wtedy, bo bys wcześniej pracy zaczela szukac, a tak to powiedzieli prawie, ze w terminie…smutne jest to, ze w dzisiejszych czasach nie szanuje się pracownika, a prawda jest, ze wszystko opiera się na ludziach, ale nikt nie walczy o dobrego pracownika, bo wola BMW czyli bierny, mierny, ale wierny, przykre, zobaczysz szybko znajdziesz nowa prace, trzymam kciuki:tak:


Moniusia dzielna z Ciebie kobieta kochana, trzymam kciuki za dalsze kroki, ale to ekscytujące:-)



Cytrynowa miłego wypoczynku;-)

Ja juz w pracy, spiaca, ale laduje akumulatory druim sniadankiem i kawka hhehe:-)

Milego dzionka:-)
 
cytynowa, tak zrobiłam tylko nowe produkty dałam do pojemników :))

misia, eh nie ma sprawiedliwości, na pewno znajdziesz lepszą pracę!

Dzięki dziewczyny za kciuki :) Dziś mają dzwonić, jajko zniosę :))) chociaż już zniosłam 4 :p mam nadzieję, że jakoś szybko zadzwonią ile tych moich tam jest :)
 
Luxi, wiedziałam ze będą jeszcze prosić żebyś wróciła. Ja na twoim miejscu też bym dała sobie spokój.

Misia nie wyobrażam sobie jaka wściekła musisz być. Najlepiej jak teraz na bezrobocie pójdziesz bo to zawsze jakiś grosz. No i znajdziesz lepszą pracę. Kciuki &&&
 
Dzwonili z kliniki... z pobranych 4 komórek jedna nie nadawała się do zapłodnienia- była niedojrzała.
Wczoraj 3 się zapłodniły, ale dziś zostały dwa. Chociaż.. byleby dały radę do soboty - jak je zabiorę do siebie... :))))))))))))) strasznie się boję.. ale muszą dać radę..
 
wrocilismy z miasta, mamy lodowke za 1300, wysoka, zamrazarka 113 litrow, takze bajka, sama chlodziarka tez duza i duzo wejdzie
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
dzis lub jutro bede zamawiac meble, kanape i firane, reszte kupimy w sklepach stacjonarnych np karnisz czy reszta​
 
reklama
Witajcie laski,

misia: a to głupole, że nie powiedzieli wcześniej :/ A możesz startowac w tym nowym konkursie? Moze akurat pod ciebie bedzie? Czy to zupełnie poza? Może tak likwidują, bo muszą zmienić coś tam? Heh sama nie wiem :( A może znajdziesz lepsze zajęcie i też ci się spodoba? Trzymam kciuki, żeby sprawa rozwiązała się korzystnie :)

lux: a co z laptopem? Znowu nawala? Kurde, nowa maszyna :/ Ooo zadzwoniła do ciebie, no no no. Znaczy już czuje kogo straciła. No i dobrze. Wiesz ona by chciała, żebyś wróciła, bo jestem super nianią :) Twarda bądź :) A kiedy zaczniesz pracę w sklepie? Oooo ale lodówka :D Fajnie, fajnie. Ta część remontów chyba najfajniejsza, bo można nowe sprzęty i wyposażenie kupować :D

cyrrynowa: dojechałaś?

moniusia: &&&&&&&&&&&&& nadal. Będzie dobrze, dwa zapłodnione jaja to dobry wynik kochana. Trzymaj sie dzielnie.

U mnie @. Nic mi się nie chce i słaba jestem od tego...dobrze, że chociaż terminowo przyszła. Wszędzie trzeba szukać plusów ;) Hahaha...
 
Do góry