reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
malo razy jej wyrzygalam? ona tez jest dobra, raz mnie chwali po rodzinie, za taka pracowita i o Tomka i dom dbam a za chwile sluchy mnie dochodza, ze obrobila mi tylek
 
kilka razy zerwalam, mijalam ją bez slowa, a ona mi przy kolezance wojne zrobila, ze jak to, ze jak moge udawac, ze jej nie znam, to jest takie skomplikowane wszystko :no:
 
reklama
dzien dobry u nas piekna pogoda, super cieplo jest, biore sie za obiadek, Tomek szedl na fuche ...
Fruzka no ona tylko sie spojrzala, i mowi a idz, a ja mowie a kysz duzo nieczysta, a ona Boze bo cie w dupe kopne i tak polecialo, ale smiechu bylo, aha laski kotka przygarnelam, Klusek mu dalam na imie, niedlugo go bierzemy, mieszka u nas na dzilce i jeszcze je od mamy
 
Do góry