reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
warto byc do ludzi we wsi uprzejmym i pomocnym, to wraca
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
znajoma zalatwila mi fuszke, bede z jedna starsza pania kilka razy w miesiacu jezdzic po zakupy, bedzie zwrot za paliwo i kase za pomoc w opiece podczas tych zakupow
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
ta pani bardzo mnie lubi, chwalila, ze zawsze sie klaniam jak ja widze i mowila, ze chetnie by mnie wziela, bo taka przyjemna jestem i przychylna ludziom, ale sie ciesze, pomoge i zarobie
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
 
bedzie rozmowa, rok tam pracuje i zawsze mialam na czas kase, on mnie tez premiowal, zobacze co mi powiedza i zdecyduje co dalej, ale pracy rzucac nie chce
 
Lux, no to fajnie nie ma tego złego :-)

Mojego M. też mają zwolnić z pracy.. tzn. jest taka możliwość, ale już też ma na oku lepszą :-)
 
No ponoć kiepsko coś.. pół premii mają zabrać i w ogóle. W sumie dobrze by było jakby znalazł inną, bo tamta za bardzo męcząca.. szkoda mi go :-)
 
On wyjeżdża wpółdo 6, bo ma kawałek do miejsca pracy, jeżdżą na zmiany i wraca tak 16-17.. więc w sumie też tak wychodzi. a teraz ta nasza budowa to też robota cały czas i nie ma kiedy dychnąć.
 
ej laski wczoraj chwile bylam u wiedzmy i cos tam na temat jedzenia weszla i znow zaczela moja gotowanie krytykowac, ze jak to, ze czemu zupy nie mialam w tym tygodniu? za duzo kasy mam i se pozwalam na lepsze obiady, wiecie co, jaj juz nerwow nie mam
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif
kuzwa mam ją zabic i powiedziec w sądzie, ze to przez przypadek, bo stala obok i przeszkadzala??!!!!​
 
reklama
Do góry