reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Fruzka Kochanie ja pare dni temu wyladowalam w szpitalu bo brzuch mnie bardzo bolal do tego stopnia ze czasem robilo mi sie slabo ...tak bylo przez 3 dni.Zbadali mnie i powiedzieli ze mam brac Paracetamol ale wzielam dwie tabletki i przeszlo na szczescie...ale balam sie strasznie :(
 
jestem zla na siebie ze tak pozno zapisalam sie do gina ale chcialam zaczekac zeby wszystko bylo widac,mnie 3 dzien boli non stop dzis leze w nocy 4 razy wstawałam bo miałam wrazenie że mam mokro...pojechałabym na Ip ale co z tego jak by tylko mnie polozyli i dopiero w poniedzialek zrobili by USG ,a tak bym leżała bez niczeo
 
Oj a bralas nospe albo Paracetamol?
Nie wiem kochana ale na IP chyba musza cos zrobic

Lux a no wiedzialam ze rozowo to nie bedzie...ale odpukac od kilku dni jest ok.Brzusio rosnie wiec licze ze juz teraz bedzie dobrze.

Dzis zaczelam 12tc
 
ja nie zdazylam wejsc w 12 tydzien, na 11 sie zatrzymalam, tez mialam brzuszek, jakie to bylo cudowne, licze, ze za ponad rok wkleje tu taka mala rosnaca pileczke :-)
 
Lux a to do 11 wszystko bylo ok? Czy Dzidzia zatrzymala sie wczesniej?Bede trzymac kciuki jak zaczniesz sie starac zeby szybciutko sie udalo.
 
Asch ale to zleciało juz 12 tydz zaraz zaczniesz 2 trymestr,
Lux zycze Ci tego zebyś wstawiła zdjecie brzusia
wlasnie Asch pochwal sie brzusiem
 
reklama
Lux a to do 11 wszystko bylo ok? Czy Dzidzia zatrzymala sie wczesniej?Bede trzymac kciuki jak zaczniesz sie starac zeby szybciutko sie udalo.

Asch ja kolo 9 tygodnia zauwazylam, ze piersi mi zmalaly i pryszcze dostalam a mialam w ciazy buzie jak niemowlak, ale senna bylam dalej i mdlilo mnie i rosl brzuszek i nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze dziecko zmarlo
 
Do góry