reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

najgorsze sa mochery, stana nad wozkiem i pieja do dziecka titititi etetete a gdyby matka powiedziala, ze to dziecko ze sztucznego zaplodnienia, to by babcia splunela i matce laska naje.bala...
 
reklama
Ja wiem, nie chcę, żeby cały świat wiedział, ale uważam, że dziecko powinno w przyszłości wiedzieć, że w ten sposób przyszło na świat. I tak będzie czytać na swój temat czy słyszeć..? Przykre to, no, ale..
 
karola, masz rację.. AAj dobra ;p najpierw niech się uda ;p

lux, są straszni po prostu... Ja sama nie wiem czy robimy dobrze, ale nie potrafię żyć bez dziecka juz dłużej.. a co do mocherów to racja, ale też młode matki tak gadają.. wypowiadają się, że urodziły 3 dzieci naturalnie i są poczęte z miłości, a nie jak z in vitro z walenia konia.. i strasznie dużo osób tak uważa..

Najbardziej smieszy mnie to, że moja koleżanka, która wpadła, imprezowała całe zycie, nie wzięła ślubu w kosciele tylko cywilny, należy do grupy na fejsie - jestem katolikiem, jestem wierząca, jestem przeciw in vitro .. ;p

Chodziłam właśnie dzisiaj po budowie, juz są wydzielone pokoje.. dwa wolne są na górze z myslą o dzieciach.. i jak ja mam się do pustego domu wprowadzić..


Ejj, tęskno za Jugosławą :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Helol.
Po pracy szybka akcja. Dostaliśmy z dostawą agrest i borowki. Więc wykorzystalam jak mogłam i mam ;D
Pięknie pachnące ciasto wege
 
Do góry