reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Tak na watku staraczki 2014
Na kwietniowkach ani watku o in vitro sie nie udzielalam wiec nie wiem co tam sie dzialo ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luxi, no ja też jeb...am śmiechem jak to przeczytałam. Jak można tak bezsensu ściemniać. Ciekawe czym się kierowała wymyślając takie brednie.

Dziewczyny jaka ja dzisiaj struta jestem. Od rana jest mi tak okropnie niedobrze, no teraz po kolacji troche mi przeszło. Poszłam wywiesić pranie na strych to o mało nie zemdlałam bo mnie zamroczyło. Jeszcze od wczoraj boli mnie brzuch jak na @. Albo jakaś jelitówka mnie próbuje rozłożyć, albo @ nadchodzi wielkimi krokami.
 
ej wiecie co, zaczynam sie bac pisac na otwartym watku o prywatnych sprawach :no: pod Bogiem, kur...wa powiedzcie mi na jaka cholere wchodza tu takie osoby? czego szukaja, co chca osiagnac? maja az tak nudne zycie, ze musza zmyslac? ja rozumiem, mozna miec walnieta tesciowa jak ja, mozna miec rozne przeboje dnia codziennego itp, ale wymyslac, ze ma sie dom w Meksyku? przeciez to od razu zajezdza trollem...ja tu pisze od listopada i wiem jedno, ze lubie laski z forum, kocham i uwielbiam tu byc i chyba bym sie zalamala, gdyby sie okazalo, ze zwierzalam sie z problemow rodzinnych, emocjonalnych osobie, ktora ma na to wyj.ebane i zmysla swoja historie, by wzbudzic wokol siebie zainteresowanie...
 
Luxi, no ja też jeb...am śmiechem jak to przeczytałam. Jak można tak bezsensu ściemniać. Ciekawe czym się kierowała wymyślając takie brednie.

Dziewczyny jaka ja dzisiaj struta jestem. Od rana jest mi tak okropnie niedobrze, no teraz po kolacji troche mi przeszło. Poszłam wywiesić pranie na strych to o mało nie zemdlałam bo mnie zamroczyło. Jeszcze od wczoraj boli mnie brzuch jak na @. Albo jakaś jelitówka mnie próbuje rozłożyć, albo @ nadchodzi wielkimi krokami.

mam nadzieje, ze to nie @!!!
 
Luxi, ja przez to całą afere też się czuje zmieszana. Wierze ze w naszym watku nie spotkamy takiej osoby. Ja naprawde nie rozumiem jak np można zmyslic poronienie, skoro to tragedia dla kazdej która to przeszłą. A juz okłamywać kogoś ze jest sie w ciazy. Mnie by sumienie nie pozwoliło.
 
powiem jedno, takie zmyslanie odwraca sie przeciwko takiej osobie, moja przyjaciolka miala kiedys chlopaka i jego bratowa bedac w ciazy klamala,ze ma zagrozona ciaze, ze to, ze tamto, ze nawet podlogi nie umyje, bo nie moze i ludzmi sie wyslugiwala, no akcje odchodzily i mowie do przyjaciolki, ze to sie odwroci przeciwko niej i co i urodzila chlopczyka, ktory ledwo przezyl porod, dostal silnego zapalenia pluc i lekarze walczyli o jego zycie, i na co bylo jej tak klamac? :no:
 
reklama
Właśnie poszpiegowalam tą laske i poczytalam gdzie i co pisala .... Wiecie co ja to nie moge ... a z jakim wyczuciem i przekonaniem to robila, wogole jakie to autentyczne wszystko ja pierdziele .... wiadomo niektóre rzeczy śmieszne itp. Mam nadzieje ze nas podczytuje - leczyć się powinna ! Chociaż hmm chyba za późno ... noo i nie smak pozostaje ....
 
Do góry