reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
lux, ja też czasami w to wątpiłam, ale jednak wydaje mi się, że On jest.. nie zawsze taki jak przedstawia go kościół, ale jest.. Widocznie właśnie ma dla nas wszystkich jakiś swój plan.. Samo to jakim dziecko jest cudem, jak to się wszystko dzieje... mi trudno uwierzyć, żeby to była tylko kwestia biologii.. :-)

Wydaję mi się, że Bóg jest bardziej tolerancyjny niż przedstawia go kościół. Tak samo wierze, że to właśnie Bóg zesłał tych ludzi, który zajmują się in vitro np.. .Jak się coś dobrego dzieje, jak coś człowiek wymyśli, odniesie sukces to na pewno dlatego, że Pan Bóg pomógł. A jak medycyna tak poszła do przodu, że jest w stanie pomóc parom, to w tym już oczywiście według kościoła Bóg nie pomógł i to jest złe..


mynia,
współczuję.. :* 3m się..


A ja właśnie wróciłam z zakupek z teściówką. Kupiłam 3 spódniczki w takim spoko sklepie i spodenki za 97 zł ^^ i bluzkę za 18^^ oraz staniczek i koszulkę do spania ;-) Od razu lepiej ;D
 
Ostatnia edycja:
lux, ja też czasami w to wątpiłam, ale jednak wydaje mi się, że On jest.. nie zawsze taki jak przedstawia go kościół, ale jest.. Widocznie właśnie ma dla nas wszystkich jakiś swój plan.. Samo to jakim dziecko jest cudem, jak to się wszystko dzieje... mi trudno uwierzyć, żeby to była tylko kwestia biologii.. :-)

mynia,
współczuję.. :* 3m się..


A ja właśnie wróciłam z zakupek z teściówką. Kupiłam 3 spódniczki w takim spoko sklepie i spodenki za 97 zł ^^ i bluzkę za 18^^ oraz staniczek i koszulkę do spania ;-) Od razu lepiej ;D

od straty bylam tylko dwa razy w kosciele :no:
ja bylam tydzien temu na ubraniowych zakupuach, jutro chce se kupic nowe sandaly
 
Eh, no tak, bo nie wiadomo w takiej sytuacji z czym do tego Kościoła się idzie.. Ja odkąd się nie udaje też przestałam chodzić często.. jak idę i widzę te szczęśliwe rodzinki w kościele z dziećmi w wózkach to mnie trzepie.. Z resztą byłam teraz w kościele i usłyszałam oczywiście o in vitro i o tym, żeby głosować na PiS.. więc nie wiem jak to będzie u mnie z tym kościołem jak moje dziecko faktycznie przyjdzie na świat za pomocą tej metody .. na pewno nie będę miała ochoty tego słuchać..


My baby to jesteśmy na tle tych ciuchów.. ;p Ja niby już nie, bo teraz meble te sprawy, ale i tak dziś taka przecena to jak sobie odmówić.. ;p
 
Eh.. :(

Ja pierwszy raz zwątpiłam po śmierci 3-letniej M. chrześnicy.. była taka pełna życia..
Ale jak na nią patrzyłam w trumience, to jakbym była pewna, że jest gdzie indziej, bo nie wierzyłam, żeby ta pełnia życia też umarła..
 
zobacz, idziesz do ogrodu, zbierasz kwiaty do wazonu na bukiet. Jakie wybierasz 
najpierw? Najpiekniejsze, prawda? Tak samo Bog ze swego ogrodu zabiera najpierw 
te najpiekniejsze dusze. 
 
Eh, no tak, bo nie wiadomo w takiej sytuacji z czym do tego Kościoła się idzie.. Ja odkąd się nie udaje też przestałam chodzić często.. jak idę i widzę te szczęśliwe rodzinki w kościele z dziećmi w wózkach to mnie trzepie.. Z resztą byłam teraz w kościele i usłyszałam oczywiście o in vitro i o tym, żeby głosować na PiS.. więc nie wiem jak to będzie u mnie z tym kościołem jak moje dziecko faktycznie przyjdzie na świat za pomocą tej metody .. na pewno nie będę miała ochoty tego słuchać..


My baby to jesteśmy na tle tych ciuchów.. ;p Ja niby już nie, bo teraz meble te sprawy, ale i tak dziś taka przecena to jak sobie odmówić.. ;p

ja nie moge dostawac katalgu z avonu i wchodzic do drogerii, bo jest masakra, nie mam juz gdzie tego trzymac, powiedzcie jaka normalna kobieta ma 12 zeli pod prysznic? i 10 balsamow? :-D
 
reklama
Do góry