reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej kochane,

Odzywam się, bo wczoraj odbyłam rozmowę z M., sam ją zaczął.. powiedział, że chciałby w lipcu już podejść od in vitro.. powiedział, że już chce bardzo, i nie ma na co czekać jak jest możliwość.. więc jak teraz się nie uda (wczoraj wskazywało na owu.) to lecimy...M.był wczoraj długo sam na budowie, zamiatał i coś tam robił. Budowa idzie jak burza :) chyba go tak wzięło, że bez dziecka w brzuchu to nie do końca fajnie tak urządzać dom ;)

Dziś odbiera wyniki nasienia, bo coś nie było lekarki i nie było na wtorek jak miały być :)

milenia, madziolina gratki :)
julia, mam nadzieję, że wszystko dobrze... :)
jazza, piszesz, że się z nami zżyłaś, ja z wami też ;-) podczytuję was, wchodzę, ale nie ma czasu pisać, bo tą mgr muszę napisać do 01.06, bo żarty się kończą ;-) ale ciągnie nieziemsko co tutaj się dzieje ;-)
 
Kochane przepraszam Was!!!!!

Sadzilam ze napisalam w tym watku:/ jednak sie okazalo ze nie:/

Wiec tak beta z 260 wzrosla na 3551;-) Pisalam z lekarzem mowil ze super!

Wizyta udana, a balam sie jej strasznie tak mnie telepalo z nerowow ze koniec:/
Niewiadomo skad te plamienia??!!! No narazie niemozemy sie przytulac, duzo wypoczywac!!!
Wszystko jest ok jak na ten tydzien;-) wiadomo fasolina jest 2 tygodnie mniejsza niz OM wskazuje! Pewnie dlatego jeszcze dobrze sie czuje!

Moniusia super ze odjeliscie jakies kroki;-) trzymam za Was:** mam nadzieje ze jednak in vitro sie nie przyda!!!

Kamcia niema @ jest nadzieja;-)

Madziolina, fruzka,aschlee;****

Ze mna byla przyjaciolka ktora jak sie okazalo ze tez jest w ciazy;-) bedzie rodzic w paro dniowym odstepie! No ale kurcze u niej nieciekawie wyszlo ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!!!! Prosze trzymajcie za Nia i mnie kciuki

Karola widzisz znasz juz problem, to polowa sukcecu, teraz tylko zbic i czekac na dobre wiesci;-)
 
W tym miesiącu zaczęłam mierzyć temperaturę i wykres wygląda obiecująco;). Ciekawe czy się uda. Wychodzi ze 5 mogę testowac;)


I ponawiam pytanie używała ktoraś nystatynę przy staraniach
 
Pysia ja tez mierze ale tylko dlatego ze lekarza mi kazal.Moj wyglada dosc....dziwnie [emoji15]
 
Kamcia, z tą sodą to na spokojnie do tego sobie podejdź, bo to żarty :) Trzymamy &&& oby @ nie przychodziła :)

Dziewczyny, ja się boję, że pokażę szefowi zwolnienie z kodem B i będzie wiedział, że coś kombinuję z ciążą. A nie daj Boże coś pójdzie nie tak i stracę ją, wtedy mój wredo-szef mi tak da popalić, że mi się odechce.
Myślę czy urlopu nie wziąć..
 
a mi sie o tempce przypomnialo tygdzien temu dopiero....wiedzialam ze ja nie dopilnuje takich rzeczy kurdek.Julka kciuki zacisniete.musze mlodeu zmieniec lekarza znowu dzis goraczkuje :szok:przeciez on 3 tyg na antybiotykach leci
 
reklama
Do góry