reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
madziolina dalej twierdzi ze napisal tak z nudow i specjalnie bo ona niby taka swietojebliwa jest nie umiem jakos mu uwierzyc,no kto normalny tak pisze bez niby podtekstu......zobaczymy jak dzis bedzie jak wroci z pracy.wogole dal mi jej nr zebym zadzwonila i sie zapytala jej o to...nie zadzwonie nie bede sie poniżać.a jeszcze twierdzi ze ona pisze do niego raz na kilka miesiecy.jasne a ja mam aureolke na glowie ktora rogi mi podtrzymuja zebyn nie spadla.zapewnia mnie jaki jest ze mna szczesliwy jak nas kocha i nigdy by nie zrobil nic co mogloby spowodowac ze mnie straci bla bla mydlic oczy to i ja potrafie
 
madziolina dalej twierdzi ze napisal tak z nudow i specjalnie bo ona niby taka swietojebliwa jest nie umiem jakos mu uwierzyc,no kto normalny tak pisze bez niby podtekstu......zobaczymy jak dzis bedzie jak wroci z pracy.wogole dal mi jej nr zebym zadzwonila i sie zapytala jej o to...nie zadzwonie nie bede sie poniżać.a jeszcze twierdzi ze ona pisze do niego raz na kilka miesiecy.jasne a ja mam aureolke na glowie ktora rogi mi podtrzymuja zebyn nie spadla.zapewnia mnie jaki jest ze mna szczesliwy jak nas kocha i nigdy by nie zrobil nic co mogloby spowodowac ze mnie straci bla bla mydlic oczy to i ja potrafie

ale on glupi jest, przeciez rownie dobrze mogl jej powiedziec, ze bedziesz dzwonic i ona powiedzialaby to co on jej kazal, slow na niego brakuje
 
wiem o tym ze mogl tak zrobic Lux dlatego nie mam zamiaru dzownic ani nic.tylko nie badzo wiem jak to rozgrysc czy serio napisal bo napisal. czy cos jest miedzy nimi.....ale dla mnie to chore i tak w zyciu nie napisalabym do zadnego faceta tak bedac w zwiazku wogole chyba bym tak nie napisala........musze wiedziec w 100 % jak jest bo oszalec idzie.co jest najlepsze on mysli ze jak wczoraj sex byl to jest ok..a wcale nie jest i zla na siebie jestem ze dalam sie poniesc buuuuuuuuu
 
wiem o tym ze mogl tak zrobic Lux dlatego nie mam zamiaru dzownic ani nic.tylko nie badzo wiem jak to rozgrysc czy serio napisal bo napisal. czy cos jest miedzy nimi.....ale dla mnie to chore i tak w zyciu nie napisalabym do zadnego faceta tak bedac w zwiazku wogole chyba bym tak nie napisala........musze wiedziec w 100 % jak jest bo oszalec idzie.co jest najlepsze on mysli ze jak wczoraj sex byl to jest ok..a wcale nie jest i zla na siebie jestem ze dalam sie poniesc buuuuuuuuu

wez go moze teraz na dystans i zobaczysz co on zrobi
 
z drugiej jednak strony nie wiem czy ona chcialaby i on zyc w trojkacie,mnie z R NIC NIE TRZYMA nie mamy dzieci nawet slubu bo mnie jakos malzenstwo nie kreci.wiec po co mialby byc ze mna skoro moze byc z inna?mlodsza bez bagazu...oszaleje zaraz
 
Lux dystans i kara to jest wraca obiad juz na stole nie czeka malo tego zapominam gotowac dla niego,rano kawa nie czeka upsssss nawet go juz nie budze do pracy przez co zasypia ciagle.wczoraj a nie mam ja gaci czystych???wiec powiedzialam a co Pan pralki nie umie wlaczyc???ale ile mozna tak sie bawic?
 
Fruzka a zagrozilas mu, ze wystawisz mu walizki? moze wtedy bys zobaczyla jego reakcje, a to, ze pierzesz mu i gotujesz, to ok, ja mojemu tez to robie, ale moj to szanuje i pomaga w domu a Twoj ma to chyba gdzies :no: wywalic takiego za drzwi!
 
reklama
nie no R robi wszystko w domu ale najczesciej w wek jak ma wolne tak to wraca do domu ok 21 a od 6 pracuje wiec nie wymagam nic zbytnio od niego.tak zagrozilam i powiedzial czy jestem tego pewna on juz blagac mnie nie bedzie zeby zostac i ze ja sobie ubzduralam i na sile chce zniszczyc zwiazek.wiec zwala na mnie wszystko ehhhhhhhhhhh
 
Do góry