reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Witajcie laski,

kamcia: ooo masa o smaku rafaello, pycha! Połączenie z truskawkami będzie przepyszne! Koniecznie musisz fotkę wstawić, koniecznie :D:D:D Mi domowe wypieki najbardziej smakują.

jazza: u mnie poranek był pochmurny, ale słonko przegnało chmury i jest piękne, niebieskie niebo :) Ja to się doczekać nie mogę jak będzie ciepło na tyle, żeby właśnie wygrzać całe ciałko...od razu wszystko zaczyna wtedy lepiej pracować :)

nusia: może się jeszcze przejaśni? Chociaż dzisiaj dla większości kraju nadawali pochmurne niebo i deszcz :/

anula: u mnie też brak. Dzisiaj 28 dc, cykle mam 27 dniowe...

lux: hihi, o u Pati jakiś bunt się włącza? :) Dasz radę okiełznać, bo kto jak nie ty :D

Dzisiaj mój 28 dc. Dzisiaj ostatnia szansa na przyjście @. Dzień jeszcze młody, więc jest czas. Może mi się cykl wydłuży albo coś...kiedyś miałam tez takie 28 dniowe, więc wszystko możliwe. W każdym razie na chwilę obecną nie robię testu. Jak nie przyjdzie to jutro ranę pójdę na betę. Beta prawdę powie, a z testem może być różnie...

Udanego dnia :)
 
reklama
Witajcie laski,

kamcia: ooo masa o smaku rafaello, pycha! Połączenie z truskawkami będzie przepyszne! Koniecznie musisz fotkę wstawić, koniecznie :D:D:D Mi domowe wypieki najbardziej smakują.

jazza: u mnie poranek był pochmurny, ale słonko przegnało chmury i jest piękne, niebieskie niebo :) Ja to się doczekać nie mogę jak będzie ciepło na tyle, żeby właśnie wygrzać całe ciałko...od razu wszystko zaczyna wtedy lepiej pracować :)

nusia: może się jeszcze przejaśni? Chociaż dzisiaj dla większości kraju nadawali pochmurne niebo i deszcz :/

anula: u mnie też brak. Dzisiaj 28 dc, cykle mam 27 dniowe...

lux: hihi, o u Pati jakiś bunt się włącza? :) Dasz radę okiełznać, bo kto jak nie ty :D

Dzisiaj mój 28 dc. Dzisiaj ostatnia szansa na przyjście @. Dzień jeszcze młody, więc jest czas. Może mi się cykl wydłuży albo coś...kiedyś miałam tez takie 28 dniowe, więc wszystko możliwe. W każdym razie na chwilę obecną nie robię testu. Jak nie przyjdzie to jutro ranę pójdę na betę. Beta prawdę powie, a z testem może być różnie...

Udanego dnia :)

mloda ma jakis okres buntu, kolezanki ze szkoly maja taki wplyw na nia, mnie sie juz tez nie chce sluchac, nwet matki sie nie boi, ewentualnie taty poslucha, ale wczoraj sie wydarlam, bo przyjechaly i zostawily buty na srodku korytarza, oj zaraz byly buty pod sciane ulozone...
oby ta paskudna @ nie przyszla!
 
czesc wam,ehhhh pod gorke mam wek majowy pracowity mialam.wrocilam chcialam do was napisac i laptop kaput zrobil wczoraj odebralam z naprawy i hasla na forum zapomnialam,tak wciskalam ze zablokowali mi dostep do forum...dopiero teraz mi sie udalo.widze mamy 2 nowe ciezarowki wiec gratuluje.kurdde Edita :no:smutno bez Ciebie bedzie
 
czesc wam,ehhhh pod gorke mam wek majowy pracowity mialam.wrocilam chcialam do was napisac i laptop kaput zrobil wczoraj odebralam z naprawy i hasla na forum zapomnialam,tak wciskalam ze zablokowali mi dostep do forum...dopiero teraz mi sie udalo.widze mamy 2 nowe ciezarowki wiec gratuluje.kurdde Edita :no:smutno bez Ciebie bedzie

ja tez mialam przeboje z lapkiem wiec witaj w klubie
 
a jeszcze syn ma angine,tak sie w sobote mnie sluchal ze teraz lezy w lozku.ja w ta sobote mam wesele iiii coooo?mam cipe na ustach buuu kupilam masci ale nic nie schodzi.
 
Lux mam ponad 20km do apteki.jeszcze dzis poprobuje tej masci i zobaczymy.wogole dekolt mi wysypalo masakra.co najlepsze butow jeszcze nie mam kupionych i nie mam jak jechac bo przez mlodego jestem uwieziona w domu.a u mnie dzis pada od rana ale w sumie dobrze dla ogrodu,chwasty mam juz piekne i wyszla rzodkiewka i salata mniammmm
 
Hej kochane :-)

Anula, Jugoslawa niezmiennie trzymam kciuki, aby @ nie przyszla i bedziemy swietowac wy piccolo, a my prawdziwe procenty:-D

Lux widze, ze mloda buntowac sie zaczyna, niestety rowiesnicy maja na dzieci czasem zly wplyw, a dzisiejsza mlodziez zrobi wszystko by rowiesnikom zaimponowac nawet najgorsze glupoty

Fruzka zdrowka dla synka i tez polecam te plasterki, bo niestety z tym roznie bywa, czasem zejdzie szybko, a czasem wolniej

U nas pogoda jak w Londynie, pada, szaro, buro i ponuro, co jest z ta pogoda? jeden dwa dni ladne, potem znowu brzydko i tak w kolko, nie podoba mi sie to ;-) petycje chyba napisze, bo uwielbiam wiosen, kiedy wszystko sie budzi do zycia, sloneczko swieci, wszystko sie zieleni i kwitnie i zaczyna zyc, a ta pogoda wszystko niszczy:angry:
Ok to ponarzekalam hehe. :sorry:
U mnie trzeci dzien @, wiec byleby do jutra;-)

Milego dzionka:-)
 
reklama
anula, u Ciebie to już pewniak ;) ile dni po owu. testowałaś mówisz? Bo już nie pamiętam, a chcę też zrobić pierwsze podejście w piątek ;p

Jugosława, niech nie przyłazi :) !! wiesz co kochana, naczytałam się o tym wiesiołku i też chyba kupię w kapsułkach, bo nie wiem czy olej by mi wchodził. Nawet konieczny przy clo jest wiesiołek. W końcu te żołnierzyki muszą jakoś dotrzeć, a jak śluz wrogi.. ;) ehhh, co to kobieta nie wymyśli ;)

jazza, kochana, bez deszczyku nic nie urośnie także nie narzekaj :D

U nas też szaro, ale dosyć ciepło. Byłam rano pobrać na tsh i progesteron. Tsh jutro będzie, a progesteron w pon. ;)


Śniło mi się, że miałam bobaska i karmiłam piersią, tak często mi się to śni...
 
Ostatnia edycja:
Do góry