reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Julia ogólnie dobrze, Małe kopie juz ;) za jakieś 3tyg mamy usg prenatalne, mam nadzieje ze poznamy wtedy płeć ;) od tyg niestety choruje, ostatnio ośleplam na kilka dni bo miałam koszmarne zapalenie spojówek ale powoli zaczynam dochodzić do siebie...

No i cały czas czekam na Wasze dwie kreseczki ;) i mocno kibicuje ;)
 
reklama
Dzień dobry,

blair: hej, hej :) Piękne uczucie pewnie czuć ruchy małego człowieka :) Uuu ale cię dopadło zapalenie ostre :/ Dobrze, że już lepiej. A to na tle alergicznym tak cię wzięło? Jej...to już prawie połowa twojej ciąży...jak ten czas zaiwania :) Rośnijcie zdrowo i spokojnie :)

cytrynowa: trzymaj sie w tej robocie :/

julia: u mnie się właśnie zachmurzyło :/ A miałam nadzieje, że prognozy sie nie sprawdzą :/

anula: mam nadzieję, że wszystko dobrze i na teście będzie wyraźniejsze krechy! Czekamy :D

U mnie leniwy poranek, nic nam się nie chce...chyba spływa z nas takie zmagazynowane przez ostatni czas zmęczenie. Miałam plany na aktywny piątek, ale coś pogoda zaczyna się psuć...więc pewnie nici z tego.
Żadnych objawów nie zarejestrowałam, a dzisiaj już 23 dc. Oby ta @ się zgubiła gdzieś w czasie i przestrzeni!

Udanego dnia dziewczyny!
 
Jugosława, niech się @ zgubi w końcu porządnie! ;)
Asia, piękny bobasek :)))
anula, ​jak tam!?


Zrobię test owu. gdzieś o 13 i dam znać :-)

Dziś 4 dzień męczę chłopa, ale nie narzeka :D
 
Dzien dobry:-)


Cytrynowa jak ja Cie rozumiem kochana. Jak bylam w US to miałam ten sam problem. Co prawda w polskiej dzielnicy na Greenpoint były polskie słodycze importowane z PL, jak np. Ptasie mleczko czy delicje, były tez w innych sklepach poza ta dzielnica, ale drogie bardzo. Brakowalo mi tam niektórych smakow jak np. polskiego paczka, eklerki czy napoleonki czy sernika. Amerykanie jedza inaczej i sa przyzwyczajeni do innych smakow, snickers w PL jest inny niż w US, bo tam był o wiele wiele bardziej słodszy, wszystko przez to, ze u nas stosuje się inne substancje słodzące, a u nich chyba skrobie kukurydziana i ona sprawia, ze wszystko jest słodsze. Snickersa czy Marsa w US nie mogłam zjesc wiecej jak jeden gryz. Czekolady Hershey’s chcoiaz dobre gatunkowo to były dalekie od naszych polskich jak choćby z wedla. Ale za to m&m’s, które wielbiam i ze słodyczy to nie ma dla mnie nic lepszego były tam lepsze niż w PL, po pierwsze w smaku, u nas w PL sa dwa rodzaje, a tam co najmniej ponad 10 roznych znalazłam plus tam sa wieksze opakowania, tańsze, obiadalam się m&m’s almond i m&m’s z maslem czekoladowym, czekolada i truskawkami, no mega były:-D:laugh2:. Na Times Square był gigantyczny sklep m&m’w Word, gdzie było wszystko gadzety, ale co najważniejsze topny m&m’s hehe to było moje królestwo:sorry:. Wiec żeby zjesc napoleonke czy sernik czy ptysia to robiłam je tam sama, ale jako ze z amerykańskich produktow to smaki były inne.;-)


Edita kochana wiesci bardzo dobre przynosisz i Twój lekarz ma racje, większość tego wszystkiego jest w glowie, przez yslenie o tym nastepuje jakas niewyjasniona blokada, która wszystko utrudnia. Mi się wydaje, ze z tym ze najlepsza recepta na zajscioe w ciaze jest wyjazd gdzies, urlop,wylaczenie się to trafil w 10. Sama bym gdzies wyjechala i wyłączyła się totalnie :tak:


AsiaSzw piekny Twój Ignaś, gratulacje ogromne, sama słodycz:tak:


Anula i ja czekam kochana:tak:


Blair witaj kochana, trzymajcie się zdrowo:tak:


Jugoslawa oj kochana a ja jestem chyba dziwna, bo mi się już nudzi hahaha, ja jestem pracoholikiem i musze mieć wypelniony kalendarz po brzegi, wiec dzis na nogach od 8 i robie wszystko co się da, na jutro zaplanowałam duze sprzątanie, a na nadziele pare innych rzecz. Nosi mnie dosłownie, zaraz ide dalej szukac rzeczy do zrobienia;-)


Moniusia kciuki trzyma za test owu i meczenie chlopa:-D

Missiiss a ja Ciebie juz wywoluje od jakiegos czasu i ani widu ani sluchu :(



A ja wczoraj zapodałam sobie reset ze znajomymi, wróciliśmy pozno, a dzis nawet glowa nie boli po tym szalenstwie hehe:-D. Potancowalam sobie hehe. Ale taki reset jak wczoraj byl potrzebny mega bardzo ;-). I oswajam sie z tym, ze moze sie nigdy nie udac, im wczesniej to oswoje tym lepiej;-). Jednym pisane innym nie;-).

Milego dnia:-)
 
Fruzka lista zostala juz z aktualizowana:)

Blair jak ten czas u Ciebie leci:) zdrowka kochana:*

Pamietacie Melke19? jest w ciazy:):):)

Jazza no pewnie ciezko jest sie przyzwyczaic ze inne smaki niby te same rzeczy mialy:)
No fajnie ze wieczorek sie u Ciebie udal:)

Ja mam 25dc, az sie boje ile ten cykl bedzie trwal;/ niewiem czy niewykupie sobie Duphastonu i sama wywolam sobie @

Wczoraj mialam mala pogadanke z M, i moze za jakis czas uda nam sie wrocic do staran:) a swoja droga, ja bede sie caly czas starala:)
 
Hey. Nie mogę cos foty zapodac ... grr w każdym razie ciemniej jak wczoraj ...w poniedziałek lece na bete .... wstać nie moglam a twarz mam tak wysypana pryszczyca ze szok ...w ogóle wygladam jak 100 nieszczęść .... ide ogarnąć siebie i szykowac wszystko na imprezę grr ....
 
uploadfromtaptalk1430478391924.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1430478391924.jpg
    uploadfromtaptalk1430478391924.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry