reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Niedługo wszystkie bedziecie mialy takie maluchy urocze. Tego wam zycze z calej sily. Rok temu to u nas byl ten sam etap co u was. Milo to wspominam ( w sensie forum jako grupe wsparcia ) mozna sie wygadac.
Powodzonka dziewczyny. Na koniec roku znow tu zawitam z kolejnymi staraniami mam nadzieje ze was juz tu nie bedzie :-)
 
edita: takie wizyty zawsze wprowadzają element zaskoczenia :) Zanim człowiek pojmie, że wszystko dobrze to trochę mija :) A urlop i relaks to mój gin też podkreśla :/ Tylko łatwiej powiedzieć niż zrobić :( W końcu się uda i to w najmniej oczekiwanym momencie :D

julia: mnie czasem też śluz zalewa...nie wiem od czego to zależy :/ Korzytaj z wolnego korzystaj :) Wena na koszenie trawy powiadasz? Dobra i taka. Ja lubię zapach koszonej trawy.

moniusia: owulacja coraz bliżej :D Czyli wszystko tak jak powinno być. Owocnej pracy ;)

asia: cudny maluszek :) Jaki pogodny na tym zdjęciu :)

No i rozpoczął się długi weekend :)
Spokojnej nocy dziewczyny ;)
 
Cos nie mogę edytować .... albo co
... wiecie co ... mam tak opryszczona twarz jak nastolatka -padaczka ogólnie ....
 
AsiaSzw dla nas to jest juz rano bo mamy szkraby ktore rano wstaja, kiedys jak nie bylo malego to w dzien wolny wstawalam o 11 :-)
A dzis na grila do znajomych jedziemy tylko szkoda, ze pogoda slaba
 
Ankaaaa !!! Ja tu czekam !

Madziolina ja to czy mam dziecko czy nie to o 6 na nogach :/ nic fajnego byc rannym ptaszkiem. Czasem budze sie jeszcze przed Ignasiem ;)
 
reklama
No tak wiesz budze sie wyspana. Po 16 jest dramat a nie zawsze moge sie kimnac z mlodym, bo jeszcze starszego trzeba przypilnowac ;)

Ankaaaa!!!
 
Do góry