reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Haruna
Widocznie my musimy bardziej powalczyć o skarb, niż raz ciach... Ale nie możemy się poddawać...Jak nie my to kto?? :-)

Jazza
Jesteś:)
tak mi się marzy dwójka dzieciaczków, a może nawet trojka.. Ale jak to będzie, czas pokaże;) Może z trzecim..wpadniemy jak z pierwszym:)
Będzie tak: pierwsze dziecko z namiętności (wpadka), drugie z dobrobytu (planowane :-D) i trzecie z miłości (znowu wpadka :laugh2: tym razem na "stare lata")...
A co do przyjaźni męsko-męskiej to myślę, że po prostu jest mniej skomplikowana... Prosta jak faceci, a my kobiety...no.... bardziej skomplikowane jesteśmy:)


Cytrynowa
Jak przy szyjce otwartej było bzyk...to na pewno plemniczki zdążyły dobiec przez zamknięciem WRÓT :-D

Anula
A Twój Młody ma problemy z zasypianiem, tak?
To rzeczywiście warto podpytać psychologa, jak to już trochę trwa, nie?:sorry:


Fruzka
Tzepanko spermy :-):szok::-D:tak: Fachowa nazwa, hehe:) dobre:)
A ja sobie polatam jak mówisz:) Gorzej,że z pasażerem na gapę...albo z pasażerami paluchami :baffled::eek::confused2:


Limonka
Super, że bebiko rośnie:) Wizyty w toalecie to niestety skutek uboczny, ale my kobiety wytrzymamy wszystko:)
Trzymaj się Kochana dzielnie, dasz radę!

Misia
Aha, koparka! no teraz przynajmniej jasna sprawa:)
My w pracy mamy generator..:( I jak prądu nie ma, to u nas niestety JEST :szok::-:)zawstydzona/y: I trzeba pracować...Echhh...

Dziewczyny, zlutujcie się!
Czekolada, tory, nasączone wiśnie...
Bo zjem monitor!!!;-)

Moniusia
Jak pięknie...Dzieło stworzenia... Masz rację, dziecko to dzieło stworzenia, ale jak to pięknie brzmi:)
I nie obraź się, ale mam bogatą wyobraźnie i jak wyobraziłam sobie, jak płaczesz w trakcie.. :-) Mina Twojego bezcenna :rofl2::happy: Wybacz mi mój chichot :laugh2:

ANULA
SUPER! ALE EKSTRA! CO ZA EMOCJE!!!
Może coś ruszy w końcu:) :-):-p:rofl2::happy::-D:tak:
 
Edita my też właśnie mamy generator dlatego prądu nie było tylko 30minut- ale szkody się narobiły- doszły wyciągi, coś się spaliło od zmian napięcia, w poniedziałek nie da się pewnie wejść. Masakra.
Zlitujcie się dziewczyny jeść mi się chce na maxa, ale nic nie kupuje gotowego bo za pół godziny spadam na zakupy i pichcić coś bo mężulek w końcu wraca.
 
anula, łooooo jakie wieści! :) super! i to 21 d.c. ooo nie! to ja testuję w ten mój 23 dc :D chyba, że owu. nie bedzie :)

Edita, oj tak to po prostu CUD! :) hahaah daj spokój, zadał tylko pytanie: "Co Ci znowu odpieprza?" :p Sama nie wiem co mi strzeliło ;P fajny plan z dzieciaczkami :D
 
reklama
Do góry