reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Nosz Kurw****!!! ile może nam się nie udawać?! nie mówię o sobie tylko o Nas wszystkich... statystycznie wychodzi to strasznie ! tyle m-c a tylko jedna ciąża, albo chwila napięcia bo mooooże mooooże już a tu kurw @ przychodzi.....
Sorry dziewczyny za ten wylew tutaj ale po prostu już nie mogę patrzeć na to jak nam wszystkim zależny , jak pragniemy a wychodzi z tego wielki ..... no ;)
 
reklama
Jazza ja teraz uzywalam miotelki i tak mi urosl ponad scianki. Tylko w pore sie zorientowalam (po poprzednich przebojach co 10 minut zagladalam przez szybke) i wylaczylam w czas. Opadl jak na sernik przystalo ale jest taki zbity i fajny.
A no i jak nie chcesz w kapieli wodnej to ustaw na 150 stopni i 1,5godziny tak na oko.

Edita moze? Ale nic pewnego.
Jeszcze jak była szyjka otwarta to było bzyk ;)
 
Jazza a kupilam bakope ... tez zwisac będzie z drobnymi białymi kwiatuszkami .... ;-)

Haruna nie ma sprawiedliwości ....

Ide do psychologa właśnie pogadać o zasypianiu dziecka .... i nocnym przychodzeniu ...
 
ja swojej szyjki nie znajde nie wyczuje chyba ze szczotka do kija:-) mam 50%usunietej bo mialam niepkojace zmiany i woleli dmuchac na zimne pytalam lekarza czy to moze powodowac problemy z zajsciem w ciaze ale nie jedynie z porodem bo moze sie nie rozwierac.daje nam ostatni miesiac staran jak nie to wysylam R na trzepanko spermy.Edita spokojnie wizyta musi byc pozytywna polatasz sobie samolotem :))) podwozie przewietrzysz:-)
 
Hej Dziewczyny,
nawet nie mam kiedy Was nadrobic, wolne chwile spedzam wiszac nad muszla, koszmar. Wczoraj mialam wizyte u gina, wszystko ok, z usg wychodzi 6 tydz 5 dni.

Kamcia, Fruzka, przykro mi z powodu @:(

kciuki za testujace :*

cytrynowa, jejku jak Ty czarujesz w tej kuchni, znasz przepis na dobry tort? A ten sernik na bank zrobie!!!
 
Edita- ponoć przy jakiejś budowie zahaczyli koparką o przewody. U nas nie było do południa prądu pół godziny, bo załączyli generatory, ale Wilanów nie miał 6h.
 
witaj Limonka oj normalnie zazdroszcze Ci wiszenia nad wc ile ja bym za to dala echhhhhhh z miesiaca na miesiac coraz gorzej znosze porazke.super ze z malenstem wszystko ok to teraz rosnijcie zdrowo :)
 
Limonka tortow nie robie. Ale jakbym miała to bym zrobiła krem z mascarpone. Jak do tiramisu (ale tu sa surowe jajka) albo smietanka 36% ubita i do tego mascarpone ;) ewentualnie zrobilabym dwie wersje kremu do jednej czesci dodalabym maliny a do drugiej np czekolade. I do tego zwykły biszkopt. Ale tak Żeby wyszedl wysoki tort to z 6 warstw boszkoptu bym dała
 
reklama
witaj Limonka oj normalnie zazdroszcze Ci wiszenia nad wc ile ja bym za to dala echhhhhhh z miesiaca na miesiac coraz gorzej znosze porazke.super ze z malenstem wszystko ok to teraz rosnijcie zdrowo :)

Kochana, ten cykl musi byc szczesliwy:* tez sie troche naczekalam, pol roku. A jak sobie przypomne jedna kreske na tescie, przyjscie @ i jak sie K. obrywalo przy okazji... :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry