reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

hej laski Julia nastepna @ zapisz mi prosze na 29maja bo tylko wstalam dzis i poplynelam:no:.powiedzcie mi ta prolaktyne moge kiedy chce?czy to w jakims dniu cyklu mam zrobic?trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze
 
reklama
Cytrynowa
Dzięki:) A ty jak się czujesz? Bliżej owulacji czy @? czy czegoś innego jeszcze... ?:)

Anula
Daleko nie mam, ale z okna będzie mnie widać...:) Szefowej szepnę dwa słowa, a szefowi wszystkich szefów juz nie...:) Nie powinien zauważyć:)
A szczegóły pewnie pikantne :-):tak:

Frużka
:( :-(
Przykro mi....Ech... niech spada na drzewo i więcej nie przychodzi!
A prolaktynę nie wiem, ale chętnie posłucham, bo tez się nad nią zastanawiam..
()() nie przestały mnie boleć jak @ się zaczeła i dalej pobolewa...Teraz może w okolicach ovu. ale wcześniej tez jakby nie przestały calkowicie boleć:( No i śluzu płodnego nie mam, więc jaka owulacja? Skąd ból?
Dobrze, że do tego gina idę...
 
Edita no ja jak o prolaktynie poczytalam to byc moze mam wyzsza bo piersi plus ten wyciek...cos jakby woda z mlekiem.ja juz na ketonalu jade a jeszcze chwila i po scianach z bolu bede latac...zla jestem te co dadza dupy byle komu zaskakuja odrazu,a tu lekarze prochy staranka i dupppppaaa wychodzi.swiat jest nie sprawiedliwy
 
Helo Dziewczyny,
u mnie znowu akcje z prądem, po każdej awarii musimy wzywać serwisy, po południu znów była awaria i do tej pory jeszcze nie wszystko ogarnięte, całe szczęście że części sprzętu nie włączyłam. A ostatnie pół godziny wył mi alarm i żadna ochrona nie zajrzała nawet, elektryk wyłączył korek bo można się było wściec i czekamy na serwis nawet głupiego alarmu. Wczoraj straciłam połowę eksperymentów, dziś musiałam zacząć o 6 żeby jakoś przyzwoicie wyjść, na szczęście o 8 przyszła pomoc to mam chwilę dla Was

Kamcia-tulam mocno
Luska-dziewczyno uważaj na siebie,
Edita-luz w majtach, szperacz tylko potwierdzi że wszystko ok
Jugosława- ja mam gotowe ciasto z marketu, takie zamrożone w kulce, wyciągam, czekam 2h, ugniatam i wałkuje-super jest. Z zatokami uważaj bo podgrzanie przynosi ulegę ale można zasuszyc to co w środku-dobry pomysł z inhalacją, jak robisz?
Fruzka-niedobra@
 
Kamcia
To ostania Twoja @ to pożegnaj się z nią miło:) hehe :laugh2:

Rozbawiłaś mnie tym zdaniem :-) A roztargnienie jest oznaką wczesnej ciąży ;-) Nie stresuj się tak tą wizytą- będzie dobrze :tak:

fruzka
przykro mi :( Ja zawsze powtarzam, że sprawiedliwości nie ma na świecie;/ A patrząc pozytywnie to mamy te same terminy :-p
 
Edita czuje się dobrze. Cycki nadal bolą. Ale szyjka sie zamknela. Więc nie wiem czego bliżej jestem.
Zobaczymy w następnym tygodniu.
Fruzka niestety sprawiedliwość nie jest mocna strona życia.
 
Hej kochane:-)

Cytrynowa dobrze kochana bede uwazac przy miksowaniu ciasta, juz sie nie moge doczekac aby je zrobic mniam:-D


Anula kochana i jak kupilas jakies kwiaki na zewnatrz? Ja zawsze sadze pelargonie, pieknie wygladaja jak kwitna zawieszona na balkonach. Nie wyrzucaj sobie, ze sie nakrecasz kochana, kazda z nas ma nadzieje i chce przyciagnac dobre wydarzenia i nie moze sie ich doczekac, wiec to normalne:tak:;-)

Moniusia swietne wiesci powizytowe kochana;-). Ciesze sie, ze budowa postepuje, jak tak dalej pojdzie to wasz domek szybko stanie:-). Kochana odnosnie testu to mozesz sprobowac 10 dni po owu, ale ja mimo wszytsko bym poczekala do dnia @, wiem, ze to trudne, ale nawet jakbys byla w ciazy to mkze wtedy jeszcze nie wyjsc:tak:


Jugoslawa kochana kciuki na wizyte i za pecherzyki i ich pekniecie:tak:


Edita kochana ja to zmarzluch jestem mega i nie lubie jak mi zimno, jestem wtedy agresywna hehehe:-D. Dzis wlozylam lzesjsza czapke i apaszke hehe i skorzana kurtalke;-). Jesli chodzi o przyjaciolki to trzeba dobrze trafic. Ja zawsze lepiej dogadywalam sie z facetami hehe nie wiem, moze dlatego, ze wychowywal mnie tata i wyroslam wsrod meczow pilki noznej, samochodow, sportow, bo tato kiedys trenowal pilke nozna i reczna i tenis i jak sie ze mna bawil to wiadomo, ze nie lalkami, ale zabieral na mecze i garlismy w pilke i w tenisa. I zawsze mialam wiecej przjaciol facetow i niz przyjaciolek, a i faceci mnie zawsze traktowali jako dziewcyzne kumpla, bo mozna ze mna bylo pogadac o wszystkim. Przekonalam sie, ze przyjaznie pomiedzy facetami sa trwalsze i silniejsze niz pomiedzy kobietami, bo u kobiet wyniknie jakis drobiazg i zaraz klotnia na smierc i zycie, u kobiet jest duzo zazdrosci o wszystko.. Mialam pecha z przyjaciolkami, a teraz mam dwie takie, z ktorymi sie dogaduje, czasem sie spotykamy, ale kazda z nas pracuje i ma swoje zycie, wiec czesciej sa to rozmowy na telefon, rzadziej spotkania, ale za to jak sie widzimy to jest niezle hehehe.:-D:rofl2:

Tez bardzo chce miec wiecej jak jedno dziecko, bo dla mojego taty zawsze bylam jedynaczka, moja matka ma dziecko z innym facetem, ale jak juz mowilam on ajest dla mnie obca osoba, wiec i:tak:

Kochana ja tez na wsi mieszkam, ale uwielbiam to miejsce, bo cisza, spokoj, mnostwo zieleni i drzew, to jest wies zmodernizowana, nie to co kiedys, ale uwielbiam jak wszystko sie zieleni, kwitnie jak teraz. A pracuje w warszawie;-)


Misia to wysoka jestes kochana, tyle to ja mam na bardzo wysokich szpilkach, hehe no prawie tyle, bo z takich 17 cm szpilek nie nosze, bo bym sie zabila chyba, bo ja mam gracje jak lamaga:-D


Kamcia kochana wspolczuje @, a to wredna... ale nastepny cykl bedzie Twoj:tak:

Aniakom objawy masz objecujace, trzymam kciuki z apiekny wynik:tak:

Anula ja spa domowe zrobilam sobie wczoraj wieczorem:-)

Luska kochana ojej kochana uwazaj na siebie i trzymaj sie tam, trzymam kciuki oby to byla ciaza:tak:

Editko trzymam kciuki za dzisiejszego gina:tak:


Jugoslawo kochana moja ja tez uwielbiam mixy owocowe, nie jadam kolacji jako takich, tacie i dla M robie cuda wianki na kolacje, a sama wcinam owoce, wczoraj pomarancze, a dzis bede wtryniac winogrona a co mam taka mega ochote:-D


Aliszia trzymam kciuki, aby @ nie przyszla:tak:


Aschlee kochana za mna tez pizza chodzi taka domowa z salami szynka serem, duuuuzo sera i moze jeszcze pieczarki i odrobine cebulki:-D

Cytrynowa bede trzymac kciuki za Twoj prezencik urodzinowy;-). A serniczek wyglada tak smakowicie, ze slinka leci:-D

Jugoslawa kochana ja tez uwielbiam to rzucenie okiem na swiezo wysprzatane lokum, bo potem szybko ten stan sie zmienia. A z pracy wrocilam wczoraj mega padnieta, jeszcze musialam ogarnac pare rzeczy i zrobic liste zakupow, bo dzis trza wszystko kupic. A Twoje zaklecia mega, popieram i dolaczam sie:-D:laugh2:Moj tak samo odpowiada jesli chodzi o to kiedy bedzie dziecko, bo kiedys byc musi hehe:-D


Watplwiosci hej kochana, mow co u Ciebie:tak:


Edita kochana tak wczoraj padlam ze M zbieral moje zmeczone zwloki z fotela do lozka ze i wpisu wieczornego nie bylo hehe:-D


Fruzka widze ze wrodota przyszla, ale nastepny cykl bedzie Twoj o!:tak:

Jestem. U nas narazie slonecznie, prawie bezchmurnie, zobacyzmy jak bedzie dalej hehe;-).
Dzis ostatni dzien przed weekendem i takie zapier... w robocie ze hej:eek:

Milego dzionka:-)
 
reklama
Fruzka
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, ale może na drugim już będzie:)
Ja jednak wierzę bardzo mocno, że każda z nas ujrzy II kreski - nazwijcie mnie naiwniarą:) Ale jak człowiek walczy, to musi się udać!

Misia
Luz w majtkach? Szperacz??? :-D:-):-p:rofl2::laugh2: teraz to mam kisiel w majtkach, bo się uśmiałam, i może popuściłam? :-p hehe, dobre;)
A te awarie to jakaś masakra...To wina Tauronu? Wystawcie im reklamację za dostawy prądu i niech Wam zapłacą za szkody...no wiecie co? U nas, na tej wspaniałej wiosce, często prądu nie ma, ale nas się trochę boją, bo mieli z nami przeprawy - wiesz mamy sprzęt, komputery, serwery i możemy dane stracić... Więc teraz uprzejmie pisza do nas kiedy i od której do której nie będzie prądu...

Kamcia
Dobrze, że dzięki mnie przez chwilkę choć miałaś uśmiech na twarzy:) A ja po @ jestem,,, więc raczej nie w ciązy:) u mnie to oznaka demencji umysłowej:)


Cytrynowa
Może po ovu jesteś?:) Kciukam:)
 
Do góry