reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

Helo

Jestem jestem znow na wariata, zaraz ide spac...niewiem ostatnio tak idzie produkcja ze nie nadazam:)

karla zdrowka kochana!

luska wspolczuje dentysty;/ ja sie boje strasznie;/

Miss kochana bidulko super ze lepiej sie juz czujesz:) i co masz juz wozek dla maludy?

Limonka test piekny:0 teraz czekam na wyniki &&&&&

fruzka moj maz ma w maju badanie nasienia:) i wejde z nim jak bede mogla:)

Jugoslawa to piekne wiesci:) a wiesz ze mi jak stuknie rok staran to mam zrobic badanie ze wzgledu tez tych lyzeczkowan:( duzo znajomych kumpel mial...wiem ze to bardzo nie przyjemne ale do przezycia....

lux jak tam testowanko?

haruna co cos tam widac...powtorz z rana test jeszcze raz:) trzymam &&&&&&&

Moniusia udam nam sie napewno:) a jak tam budowa?
 
reklama
cytrynowa: masz rację :) Dzisiaj miałam jakiś spadek wiary w to wszystko... Już mi przeszło na szczęście.

karola: lutkę czy duphaston zwykle się łyka po owu, czyli wychodzi mniej więcej 10 dni przed @. Zaczyna się standardowo 16 dc i łyka do 25 dc. Może to miała na myśli koleżanka?

małgorzata: życie :( Może cykle ci się przestawiają? A jesteś pewna, że to @,a nie implantacja? ;) :D

luska: mhmmm ślinotoku dostaję jak o nich myślę :D Ostatnio w markecie widziałam taką wielką paczkę michałków białych...dobrze, że cena nie zachęcała bo musiałabym dotargać do mieszkania :D

julia: jesteś :) jak zdrowie? Męczą cię w tej robocie...Co do drożności to też czytałam, że to wszystko kwestia indywidulna kobiety. Każda z nas ma inny próg bólu...Zresztą tak jak piszesz, da się przeżyć, pewnie :)
 
Ostatnia edycja:
Jazza kochana kupilas sobie cos na czasie ciekawego?;-)

Jugoslawa no jeszcze 2 dni wstawania...potem 2 dni spokoju i nocki...
ale od 30.04 do 04.05 mam wolne;-)
bardzo dobrze to ujelas;-) prog bolowy...no u mnie z tym ciezko;/
Ja dzis troszke lepiej sie czuje;-)

Dzis odwiedzila mnie znajoma ktora zaczela starania...ostatnio miala cykl 60dni ponad ...a teraz tez czeka juz ponad 60 dni i nadal niema
..to oznacza ze niema owu?
 
Missiiss kochana brzusio przepiekny, glaski w brzuszek:-)


Luska trzymaj się dzielnie:tak:


Anula cos w tych slowach jest, miałam taki czas, ze wszystko analizowałam odnośnie staran i sex był inny,a kiedy wróciłam do starej ja i wrzuciłam na luz i idziemy na spontan i żywioł to już tak nie czuje i sex wtedy jest ogromna przyjemnością;-)


Cytrynowa oj znam takich szefow co przed koncem pracy zawalaja robota, w poprzedniej pracy miałam taka szefowa, która zyla we wlasnym swiecie i jako ze firme otworzyla za kase meza, bo wyszla po prostu bogato za maz to przychodizla sobie do pracy na 14, 15 pelna energii i wigoru i z pomysłami, jeden głupszy od drugiego i wtedy kiedy my już zmeczeni, bo od 8 w pracy to ona zaczynala swoje akcje i bywalo, ze wychodziłam z pracy 2 h po czasie.. heh było minelo, teraz to ja ustalam zasady hehe;-)


Jugoslawa kochana jak wczesniej mówiłam kocham michalki i tradycyjne i biale i wszystkie hehe, ale najbardziej tradycyjne i biale mniam mniam:-D. Ciesze się kochana z tych wiesci, ze sa postępy i mocno wierze, ze niedługo Ci się uda i będziesz się nam chwalila dwiema kreseczkami:tak:


Julia kochana ciesze sie, ze ze zdrowiem już lepiej. Oj znasz mnie z tymi ciuchami hahaha:-D, wiesz zamówiłam sobie pare rzeczy w h&m online i czekam na dostawe, takie fajne sukienki z dzianiny i pare bluzeczek, podobaja mi się jeszcze jedne buty takie trampkowate czarne błyszczące na grubej bialej podeszwie hehhe, oj a co mi się nie podoba:-D:rofl2:. A w mohito kupiłam sobie pare rzeczy, bo przeceny maja znowu- najbardziej mnie cieszy zakup czarnej dlugiej koszuli- szmizjerka i szkam jakiegos fajnego blezera najlepiej w rozu, były takie w mohito, ale się zgapiłam i wykupili mój rozmiar;-)

Dobranoc lejdis:-)
 
Limonka gratuluję drugiej kreseczki :-) Zazdroszczę ci tego widoku :-p

fruzka
ja też dzisiaj mam 16dc, ale u mnie nie zapowiada się owulacja więc nie będę zaciągać męża do łóżka hehe A jeśli chodzi o badanie spermy to moja koleżanka z mężem normalnie załatwiła sprawę w domu w naturalny sposób a Daniel później pojemniczek "pod pachę" otulił i zawiózł do kliniki.
 
madziolniko Kochana, dziekuje bardzo, ja za Was wszystkie rowniez! Dobrze, ze mam Was, bo moja przyjaciolka zareagowala na ta informacje bardzo dziwnie, nie mowie, ze ktos ma podskakiwac w powietrze z radosci, ale odpowiedz: fajnie I nie obieranie tel bardzo mnie zaskoczylo :/
A może ona najzwyczajniej w świecie jest zazdrosna ?
Od mojego męża siostra zaszła w ciąże zaraz po tym jak ja poroniłam i wszyscy robili z tego wielki rodzinny sekret. W sumie to przez przypadek dowiedziałam się o jej (4)ciąży no i najzwyczajniej w świecie cieszyłam się a oni myśleli, że tragedię będę z tego powodu robić.

missiiss super zdjęcie i ci zazdroszczę jak pomyślę, że teraz miałabym taki sam brzucholek :-( Co nie zmienia faktu, że dale życzę wszystkim czerwcówkom powodzenia i szczęśliwego rozwiązania :)

karola
moja koleżanka brała luteinę i po czasie okazało się, że opóźnia jej owulację
 
Dzień dobry dziewczyny,

julia: to trochę wolnego ci się szykuje :) Faaaaaajnie :) Zresztą, bez wątpienia zasłużone wolne :) No ja też mam raczej niski prób bólu...ale nie chcę się nastawiać źle, bo to potem tylko więcej stresu jest, a często sie okazuje, że nie było tak źle :) Oczywiście jak już dojdzie do tego i będzie chwilę przed to stres będzie mnie zjadał, ale się nie dam :) My babeczki silne jesteśmy ;) Co do twojej znajomej i długich cykli to mogą być różne przyczyny: brak owulacji, stres, podłoże hormonalne...najlepiej wybrać się do lekarza, bo to jednak długo :/

jazza: mam nadzieję, że niedługo więcej u nas będzie pozytywnych testów :) I zakładam, że wszystkim nam się uda przed wakacjami :D To bardzo dobre założenie :D Widze, że zakupy wiosenne u ciebie pełną parą. Ja tez muszę się w końcu do sklepu ruszyć. Ostatnio kupiłam sukienkę plażową, narzutkę taką na kostium. Jestem zadowolona bo bardzo seksownie wygląda ;D

limonka: jak sie czujesz? Kciuki bardzo mocno zaciśnięte, wiec musi być dobrze :) Innej opcji nie ma :)

fruzka: co do badania nasienia to można i w klinice i w domu. Z tym, że w domu trzeba się stosować do wytycznych. Musi być temperatura odpowiednia i czas w jakim nasienie dotrze do kliniki. Wszystko ma ponoć znaczenie :)

kamcia: a skąd przypuszczenie, że owu nie będzie? testy robiłaś owulacyjne? Czy tempkę mierzysz? Czy po prostu czujesz? :)

U mnie 9dc, podbrzusze powoli zaczyna dawać o sobie znać. Mam nadzieję, że prawy jajnik mnie nie zawiedzie i pęcherzyk ładnie pęknie. O resztę się nie martwię, bo ponoć żołnierzyki są w tym cyklu w bardzo dobrej formie. Jak stwierdził mój TŻ - poczuły wiosnę i są w szczytowej formie :D Pozostaje mi uwierzyć i czekać :D:D:D
Lecę do internisty po skierowania na badania krwi i moczu. Chcę zobaczyć czy nie przyczepiła się do mnie jakaś anemia, bo mam mniej siły ostatnio i trochę mi włosy wypadać zaczęły. A że mam skłonności do anemii na wiosnę to pójdę sprawdzić :) Dzisiaj skierowanie, a badanka zrobię w poniedziałek.

Udanego dnia dziewczyny ;)
 
Dzień dobry,

Luska- ja uwielbiam chodzić do dentysty, zupełnie nie rozumiem jak można nie lubić albo się bać(ale za to pająków się boje). Ten zapach mi pasuje i to poczucie czystości w gabinecie. No ale jak boli to nie fajnie, zimny okład najlepszy na ósemki.


Jugosława- coś czuje że z tego pęcherzyka coś będzie i tego Ci życzę


Missiiss- no przepiękny brzusio, taki do przodu, jak urodzisz to chyba nic nie zostanie. U mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają takie wielgachne podłużne brzuszki i dużo przybierają i ogólnie wielkie się robią w ciąży więc swój los znam:-D

Jestem już w pracy i mam taki niecny plan uciec troszkę wcześniej bo to piątunio w końcu.
Wszystkim staraczkom życzę miłego dnia i pięknych kreseczek.
 
missiiss brzusio sliczny oj jak ja bym chciala miec corcie.wczoraj podczytywalam was tylko na tel.bo chcialam przed powrotem R sie podrasowac..no w takim tempie i dzieki jego pracy to moze za kilka lat zobacze 2 kreski,wscieklam sie i smiac mi sie chcialo,otóż mlody spac poszedl to my tu przytulanki itp iiiii co???????nie smiac mi sie tu tylko :-)wtrakcie gry wstepnej zasna :crazy:byl tak padniety.probowalam go budzic i nicccc.....wiec ten cykl juz jak dla mnie poszedl na straty:wściekła/y:
Lux gdzie jestes?
 
reklama
Hej, hej

Karola
Jak zdrówko? Rozłożyło Cię czy przeszło bokiem?
Bo przecież na weekend musisz być całkowicie zdrowa, żeby dać radę gimnastyce z mężem:rofl2:

LImonka
Wysyłaj nam fluidki ciążowe;) A co do Twojej koleżanki, to może rzeczywiście zazdrosna..Wiesz, nie znamy historii innych ludzi..Może jak to przetrawi to sama się odezwie i jeszcze raz pogratuluje:)

Fruzka
ALe duże dziecko wypchałaś na świat!:) Mój miał 3100 i 54cm, ale urodził się 3tyg.przed terminem:-D Tyle, że brzuch jednak miałam mały...Ale to chyba nie ma znaczenia żadnego...

Anula
Brzuch jak hipopotam? Wyobraziłam to sobie i zachichotałam jak nastolatka :-D
I tak, trochę w tym prawdy jest, że przy staraniach łatwo można zapomnieć, że przecież sex jest też dla zabawy.. Dlatego trzeba starać się ze wszystkich sił, żeby było inaczej :tak:


Missis
Domek dla Malutkiej idealny:) Każdna z nas tak chce mieć:tak: łapiemy fluidki:-)
Jeszcze trochę i będziesz tulić małego bobaska:) :happy:


Luśka
Współczuję:( Ale nie powinno Cię właśnie nie boleć?? Ja sobie chyba usunę ósemkę, bo po co mi ona?:tak:

Cytrynowa
Szef widocznie uważa, że ma Cię na własność, bo wypłatę daje.. masakra :-(

Jugosława
Super, że jest pęcherzyk dominujący! Naprawdę idziesz do przodu..wiec kolejnym krokiem nie musi być drożność ale ciąża! hehe :-D:rofl2: Kciukam za wyniki, zeby jednak tej anemii nie było!!!!

Gosia
Przykro mi, ze @ przylazła..:-(

Julia
Fajne, że wolne juz niedługo masz:) odpoczniesz sobie:)
A jak ta koleżanka ma tak długie cykle to ciężko coś wyrokować,,,chyba tylko ginekolog pomoże :-(


Jazza
To ładnie się obkupiłaś:) Dałaś mi smaka na zakupy ... oczywiście on-line:-D Musze coś poszukać fajnego :-D
A michałków białych nie lubię :zawstydzona/y: w ogóle białej czekolady nie znoszę..A wszystko przez to, że wiele lat do tyłu przeżarłam się białą czekoladą - brzuch mnie bolał, mdliło mnie i odbijało mi się nią i od tej pory miłość do białej czekolady przeszła jak ręką odjął :rofl2: Ale już tradycyjne michałki, batoniki wszelkiej maści i postaci, czekolady, ciasteczka pieguski i w czekoladzie, rogaliki francuskie, trufle, marcepan. itp. itd...UWIELBIAM :-D


Kamcia
Luteina blokuje ovu jak się ją weźmie przed owulacją..Powinno się ją łykać PO owulacji...
Długo się staracie o drugie dziecko? Z pierwszym za którym razem się udało?:-D

Misiia
Podoba mi się Twój niecny plan:rofl2: Trzymaj się go:happy:

Mojego Młodego znów stopki pobolewały w nocy, ale na szczęście wiedziałam o co chodzi i od razu masowałam i dzięki temu nie przebudził się i spał dalej..On po prostu za aktywny jest, ale jak mam go zmusić do spokojniejszego trybu życia??? Ech...
U nas wczoraj popadało, ale niedużo, dziś niby słoneczko, zobaczymy..
Wczoraj u siostry wcisnęłam (po obiedzie w domu!) talerz frytek i 4 kawałki ciasta...Ja pierniczę, nie znam ograniczeń:baffled::-D

Fruzka
Zmęczony był...co zrobisz?:) Moze jakieś witaminki na wzmocnienie?:) Kiedy masz mieć ovu?

Lux,GDZIE JESTEŚ????
 
Do góry