reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Moniusia
No mam nadzieje ze wam sie uda bez invitro :-) noooo dopiero co panikowalam a teraz ... tez panikuje :p
&&& za wizyte u endo!

Karola
Zdrowka!:-) i oby wredota nie przylazla!
 
Karola, Kochana, zdrowka duzo!!!

Miss, dziekuje :** masz juz termin cc?

Monisia, kciukasy za endo, musi byc dobrze :))

ja wlasnie wrocilam z mojej pobliskiej przychodni, beta 30 zl, wyniki w pn, ale w drodze wyjatku (Chyba moje blagalne spojrzenie zrobilo wrazenie :-D) podadza mi telefonicznie jutro po 15.00. Czyli ten pierwszy wynik tez bede miala jutro, jesli dobrze pojdzie na stronie internetowej. Jakie zacofanie tutaj, w mojej rodzinnej, bardzo Malej miejscowosci wyniki sa tego samego dnia o 13 a w takim Trojmiescie trzeba tyle czekac, szok.
 
Karola zdrowka!
Limonka 3mam mocno kciuki! Nawet nie wiesz jak bardzo!!!

madziolniko Kochana, dziekuje bardzo, ja za Was wszystkie rowniez! Dobrze, ze mam Was, bo moja przyjaciolka zareagowala na ta informacje bardzo dziwnie, nie mowie, ze ktos ma podskakiwac w powietrze z radosci, ale odpowiedz: fajnie I nie obieranie tel bardzo mnie zaskoczylo :/
 
reklama
Karola, Kochana, zdrowka duzo!!!

Miss, dziekuje :** masz juz termin cc?

Monisia, kciukasy za endo, musi byc dobrze :))

ja wlasnie wrocilam z mojej pobliskiej przychodni, beta 30 zl, wyniki w pn, ale w drodze wyjatku (Chyba moje blagalne spojrzenie zrobilo wrazenie :-D) podadza mi telefonicznie jutro po 15.00. Czyli ten pierwszy wynik tez bede miala jutro, jesli dobrze pojdzie na stronie internetowej. Jakie zacofanie tutaj, w mojej rodzinnej, bardzo Malej miejscowosci wyniki sa tego samego dnia o 13 a w takim Trojmiescie trzeba tyle czekac, szok.

Bo trójmiasto większe. Więcej chętnych na badania
 
Do góry