reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Kurcze no właśnie:-( nie wiem :confused:... Jakoś tak przeanalizowaliśmy co jadłam w czwartek bo w Pt...było źle i co jadłam w sobotę bo w niedzielę było też źle...i wyszło, że powtarzalny był chleb i orzechy włoskie... Obstawiam orzechy... teraz to już sama nie wiem co jeść..wczoraj na waflach ryżowych jechałam i na gotowanym kurczaku...a dziś mam kanapki i normalnie boję się do buzi wziąć i piję kurcze wodę :baffled:
 
reklama
Witam się i ja poniedziałkowo. Błonka jak tam się czujesz? U mnie dziś od rana chyba wody się sączą. Najpierw przeźroczyste a później lekko różowe. Idę koło 11 na ktg to zobaczymy czy skurcze jakieś są ;-)) Teraz lecę do tesco na zakupy i na chwilę do pracy. Muszę się rozruszać :-)
 
bree jak rozowe to do szpitala!!!! tak nam na SR mowili, ze jak zielonkawe albo rozowe to od razu na oddzial! nie czekaj jedz od razu... jaaaa Ty urodzisz przede mną? no pięknie...................... załamka....
trzymam za Ciebie kciuki.. za bezbolesny i szybki ;* a moze chcesz moj nr? :)

ja dzis do gina ide
 
Spokojnie, lekko zaróżowione. Nam mówili w SR żeby nie panikować, że może tak być jak pękają naczynka podczas rozwierania się szyjki. Z resztą koło 11 będę w szpitali na ktg to zapytam położną. Mam nadzieję, że mnie nie położy na oddział zanim się nie rozpocznie jakaś akcja. Nie chcę tam kwitnąć bez potrzeby. Dobra lece na te zakupy póki jestem w stanie. Błonia nie martw się, po pierwsze nie wiadomo jak to się u mnie szybko rozwinie a po drugie może i Ciebie coś złapie dzisiaj. Pamiętaj, w tym samym dniu zrobiłyśmy test to w tym samym urodzimy ;-)

Błonia to daj nr na pw, bo widzę, że nie dopisałaś w kontaktach na gr. Nie ładnie :-) A nieee jest na drugiej str. To już mam.
 
Ostatnia edycja:
no jak jestes spokojna to dobrze :)
ja sie przejmuje wszystkim i wszystkimi tylko nie sobą hehe :)
faktycznie test w 1 dniu to moze urodzimy tez w 1 dniu... ja ide zaczac sprzatac, potem obiad i do lekarza... moze mi powie cos optymistycznego bo poki co mam lekką zalamke ze nic sie nie dzieje
 
dzien doberek
Ja z kawusia:))

Błonka super ze dzisiaj wizyta dowiemy sie conieco:))
Bree hmm nom Błonka moze miec racje,,ale faktycznie panika tu nikomu nie potrezbna:) milych zakupow:)

Ja siedze narazie w domu,potem jakaos obiad i moze do tego kina pojade z nimi na 16...
 
reklama
Jestem z powrotem. Byłam na ktg, lekarz był to mnie zbadał przy okazji. Papierkiem badał wydzielinę i mówi, że to nie wody - stawia na czop śluzowy. Szyjka jeszcze nie gotowa, więc Błonka masz jeszcze szanse być pierwsza ;-)
 
Do góry