reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
o a na zamknietym wlasnie pisalam ze pewnie rodzisz.. no to czop to juz cos.. mi nie odszedl jeszcze... ;/

wlasnie podlogi myje, pokoj jeden juz umylam, chwila przerwy i biore sie za kolejny :) potem kurze jakies i lazienke moze umyje jak zdaze przed lekarzem.
 
wróciłam od ginekologa właśnie... no i wielkie oczy co ja jeszcze u niej robię hehe...
wszystko totalnie miękkie, skrócone, rozwarcie na palec... mówi, że tylko skurczy mi brakuje nooo i badaniee mega bolesne, ale dobrze, że uprzedziła, że będzie gmerać bo by dostała chyba z laćka odruchowo..... to się nazywa chyba masaż szyjki? mówi, że przeprasza, ale musi bo czas rodzić... nosz ok, musiałam mieć ciekawą minę...
dostałam skierowanie do szpitala, ale mówiła, że mogę do czwartku piątku zaczekać, bo przepływy i ilość wód jest ok no ale raczej wątpi, że dotrwam tego czasu...
 
Oj Błonka, zazdroszczę. U mnie badanie dzisiaj też było mega bolesne. To może dlatego, że tam już wszystko miękkie i bardzo ukrwione.
 
reklama
Błonka, Bree....&&&&&&&&&&& za szybki i bezbolesny poród.... :happy:...ale czy tak się da??? Zobaczycie same urodzic musicie wyjścia nie ma:-p
Czy ktoś wie co się dzieje z Corazon i Zjolą???
Mama????
 
Do góry