reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
hahahahhaaaa kochane babki moje ;********

jestem ..tyle ,że zalatana ;)
w pracy młyn to wracam padnięta..
dzis wlecieli znajomi na grilla i niedawno pojechali...
potem poszlismy z Bono do znajomych bo wyjechali nad morze i opiekujemy się ich psiakiem ..

teraz trochę Was poczytałam ..

Bonka po masażu szyjki powinno już ruszyć ..

Bree i za Ciebie &&&&!!

Nikusia współczuję sprawy z żołądkiem ..

Balbinka no wszelki duch ..jestes w końcu ..

Kora ??????

Koralikowa się uśmiałam z tego dżemu :))) ale sama też pomyślałam o takim do jedzenia bo jak to mmm napisała to o co może chodzić jak nie o coś do jedzenia skoro Ona o tym ma blog...ale nas wycykała co ??:)))))


ściskam na płasko !!!
 
Błonka, źle mnie zrozumiałaś :-p przypominam, że wody zaczęły odchodzić mi w domu o 3 w nocy, a do szpitala miałam 60 km. Więc wszystko lało się ze mnie właśnie po drodze hahaha. Super uczucie :-p
 
Siemka laski;-)
U nas znaczy się w stolicy pada...ale zupełnie mi to nie przeszkadza bo wczoraj jak wracałam to lał się ze mnie pot dosłownie :confused2:
Powiem Wam, że żołądek nadal mnie boli ale dzięki Bogu coś we mnie zostaje :happy:...więc może nie zejdę z głodu :laugh2:....
BŁONKA????rodzisz czy zaspałaś????:eek:
ZJOLA????Czekamy kochana na WIADOMOŚCI!!!
Kahaka.... ja tez miałam do szpitala ok 60 km... ale zanim wody mi odeszły to zdążyli USG zrobić, ja zdążyłam polecieć na spacer do ZOO, ze niby mam coś rozchodzić a i zdążyłam się już dobrze w wannie wymoczyć :-D...o matko działo się...i już wiem dlaczego młoda tak wodę lubi...
DZIEWCZYNY miłego dnia WSZYSTKIM WETERANKOM!!!
 
reklama
Do góry