reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Heloł :-)

Zjola, kurde bele :-( Mówiłam, że moje &&&& jakieś lewe obydwa :crazy:
u mnie ostatnio dni pełne pracy i przygotowań do wyjazdu na Serbię :-)
Wczoraj jeszcze byliśmy z Dynią w klinice prześwietlić jej stawy biodrowe i łokciowe i jak to lekarz powiedział - idealne! podręcznikowe! Także odetchnęłam z ulgą i młoda może zaczynać staranka :-D ;-)
Jeszcze zaraz muszę podskoczyć do powiatowego po zaświadczenie dla niej i zaczynam pakowanie pełną parą :tak:
Błonka, dynie są "de best" :-D Ale bym sobie zupkę dyniowa zjadła ummmmmm :sorry:

Mama, moje dwa lewusy zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;-) oby tym razem były prawe :-D

Pozdrawiam Was WSZYSTKIE, jeszcze tu zajrzę :cool:
 
reklama
Balbinka, e tam lewe...Ja leworęczna, ja to mam dopiero lewe heheh :-D a co tam u Ciebie na froncie starankowym?
Błonka, niedługo ta dynia wyjdzie z brzucha to dopiero będzie hehehe :-p

Mnie właśnie kurier przywiózł dywan do salonu :-) fajny jest :-) ale 2 lata o niego walczyłam, bo mężuś nie chciał. Dopiero jak urodziłam, to mu się odmieniło i kazał mi jakiś wybrać. Więc ja szybciutko w 2 dni sprawę załatwiłam, żeby się nie rozmyślił :-p i zrozum tu chłopa...
 
kahaka u mnie tez nie ma dywanow a chcialabym ze wzgledu na to ze dziecko jak zacznie raczkowac to podloga zimna... jak to w domku jednorodzinnym... dlatego chyba kupimy jednak ale to za jakis czas jak juz raczki nieboraczki beda odchodzily :)
 
Hej Wam.
Carol dzięki za pamieć.
Tak jak Kahaka pisze. Wszystko ok. Szykujemy wyprawkę. Mała waży już 1114 g po wtorkowej wizycie i mierzy około 45 cm.
Czytam Was na bieżąco, żeby nie wypaść z rytmu. Wkrótce idę na zwolnienie to może uda mi się trochę do Was wrócić. Przyjmiecie mnie??

Zjola tulę z powodu negatywa. Wszystkie wiemy jak okropny jest widok tej cholernej jednej krechy.
Mama za Ciebie zaciskam kciuki, żeby tym razem był pozytyw skoro po wizycie tak pozytywnie.

Kahaka u nie z dywanami to samo - ZERO DYWANÓW!! Jak kiedyś kupiłam taki mały do łazienki to pół roku mi truł aż go w końcu wyrzuciłam bo miałam dość (w sensie dywanik nie małża) ;-) Ale u nas zwierzaki więc do tego dywaniku pełno kudłów się przyklejało i małż się wkurzał przy odkurzaniu.

Błonka ja też czekan na dynię, już mi się znudził widok bakłażanika ;-)


Zostawiam Wam trochę żeńskich ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Częstujcie się ;-))
 
Mama - ja odpadłam ale ty się nie daj! W poniedziałek ja tu widzę wielką dwukreskową wiadomość!

Z Martusią wszystko w porządku :) Odzywa się na utalentowanych staraczkach.
 
Zjola, Carola, Bree, Błonka, Kahaka witajcie raz jeszcze ;-)

A gdzie reszta dziewuszek? :eek:

Ja zalatana i na pełnych obrotach dzisiaj, 3 kawa a spać mi się chce...! :eek::nerd: Normalnie jak ta śpiąca królewna ze Shreka, na stojąco bym zasnęła :confused2:

Kahaka, u nas ze starankami to wiesz... jak będzie kasa na IVF to zacznie się coś dziać :confused2: Na razie liczę na "cud wpadkę", chociaż ze wszystkich sił staram się nie nakręcać :no:
Od przyszłego miesiąca będą lepsze pieniądze wpływały na konto, mniej za gaz, mniej za raty kredytu, sprzęt na raty spłacony, także może w końcu uda się coś odłożyć :happy:

My już prawie spakowani, jutro o 18:00 wyruszamy :tak: Lapsika biorę ze sobą, także może do Was coś skrobnę, bo w hotelu mamy internecik ;-)
 
reklama
Balinko - my na razie IUI, ale że może coś się z kasą ruszy, to kto wie, czy na in vitro się nie skończy.
 
Do góry