reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
cześć dziewczyny :)
carola spore zakupy jak na jeden raz, wow ;) wierzę, że to kosztowało krocie ;) oby dziewczynkom dobrze się nosiło ;))
no a tu widzę, że co niektórym coraz bliżej do testowania :)) aż sama ciekawa jestem i po cichu dopinguję ;)
kora daj popalić temu cwaniaczkowi
pozdrawiam wszystkie panie :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie moje kochane Weteranki :)

dziewczyny !! dzięki -przegłosowane-nie sikam przed wyjazdem:-p

Kora &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za brak plamień do wieczora
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za II krechy jutro!!!

Nikusia,Esme,Kwiatek,Balbinka,Kora- cześć i czołem ;)

Carolaa no to trochę forsy wydałaś...

Błonka no żesz...dobrze,że sie odezwałaś bom się martwiła ,żeś może w szpitalu czy co:eek:
 
Mama sama wiesz, że czasami trzeba.... ja miałam z nienacka panią kurator w domu, sprzątałam jak szlalona!
 
niee.. po prostu w sobote mialam gosci, niektórzy zostali do poniedzialku... we wtorek mialam szkole rodzenia popoludniem, a z rana sprzatalam po imprezie... dzis mialam Was podczytac ale bylam u kolezanki co sie rok czasu z nia nie widzialam... taka kumpela co sie z nia w szpitalu poznalam jak lezalam na endokrynologii... :)
jutro jade ogladac porodowke do poludnia a popoludniem jade do mamy ale chyba wpadne do Was zanim pojade :p :p
 
witam i nogami przebierm na info od Zjoli
Zjolus kochana -masz de mnie całą armię &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
zaciśnietych!!!!
niech się uda!!!!!!!


Koralikowa-a Ty gdzieś zniknęła-sto lat już Cie nie było.......................

Błonka-no to intensywnie u Ciebie :))
jak tam w szkole rodzenia ??:)


pozdrawiam serdecznie kochane ,choć u mnie coś humorro klękł
 
Halo...znaczy się, że ZJOLA DZIŚ???? TAK DZIŚ???? TESTUJE?????:szok::-)....ło matko to ja też czekam..... ależ napięcie:-)
Mamita...a co to jakieś doły i doliny???? Ja tam dzisiaj obudziłam się z myślą...he he jaka to zmęczona jestem pracą toż jeden dzień przecież w pracy byłam nie :rofl2:
NINIEJSZYM DOBRY DZIEŃ :tak::-)
 
Nikusia a mi sie dzis śniło 2 razy ,że sikałam i II krechy były-takie jebitnie czerwone!!!
to wiesz co to oznacza:-(
że liiiipa!
w week termin @ i juz takie sny-w głowie mi to siedzi i nawet w nocy ukojenia nie ma...


a ty mówisz urobiona po 1 dniu???;-)

a nasza Zjola ma dziś termin @ ,wczoraj nie miała plamień wiec &&& tymbardziej zaciśniete do granic możliwości!
 
reklama
Ja coś o snach wiem... zawsze mam na odwrót ZAWSZE ...
w JEDNYM, JEDYNYM przypadku się sprawdza :tak: jak śni mi się kasa :tak: to zawsze parę groszy dodatkowo mi wpadnie :tak::-)
Teraz to nawet jak się kładę spać:-D ....to myślę właśnie, żeby tylko ciąża mi się nie przyśniła :sorry:

Kochana na razie nie ma złamki, na razie czekamy, olać sny...bo może zaskoczą nas i się sprawdzą:tak:
ZJOLA &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ALE BYŁOBY CUDOWNIE
:-):tak: i nas tu proszę wszystkie zarażać:tak::-)
 
Do góry