reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Carol...mówisz do Trójmiasta??? Moja na noc do babci i wczoraj dwa razy dzwoniłam :-) ale spoks dobrze będzie...
Kora...no niech to szlag:crazy:...ale pamiętaj już bliżej jak dalej...i jak nic zrobimy kiedyś zbiorowe wysyłanie tej cholernej @ w kosmos :tak:
Byłam w aptece mam zinnat i czekam na jego zbawienne działanie na moje nerki
 
Carol - dont panic!

Kora - jeżeli cię to pocieszy, to my się staramy 3 lata i 8 miesięcy :( Po drodze dwie straty. Ja już tego nie liczę, bo zwariuję!
 
Ostatnia edycja:
Carol - da radę dziewczyna, zobaczysz :tak:. Mój też wyjeżdżał jak był małym szkrabem i wsjo było ok.
 
Carol - 100 km, to nie 1000. Dla kierowcy, to nie jest daleka trasa. Wiem, bo sama często dalej jeżdżę :tak:. To kaszka z mleczkiem jest, bez obaw.
 
reklama
Do góry