reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Hej. Witajcie wszystkie i kazda z osobna.
Zostawiam wam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ale mam tylko żeńskie, także częstować się ;-)


a politycy mówią, że ruch w miastach się zmniejszył, bo ludzi na paliwo nie stać...czegoś tutaj nie kumam...

dlaczego ostatnio tutaj taki mały ruch???

Wikula na paliwo nas nie stać :-)))))))
 
reklama
Bree i Błonka - ja bardzo chętna jestem na żeńskie fluidki, bo syna już mam a M chce córcię, więc pasi, oj pasi !!!

Trzymajcie babki za mnie, wczoraj był zwis pod lampą :-D, nogi na ścianie i korek niekapek :-D:-D:-D Dzisiaj pewnie poprawimy, no przecież trzeba uszy dorobić!
Oj jak ja bym chciała, żeby się udało :tak::tak::tak:

Buziaki dla wszystkich.
 
Kto tesknil?! :cool2: ;-):tak:

mama - ale z Ciebie lachon! Ciuszki zajebiste!

zjola - trzymam kciuki z calych sil!

carolina - jestem pewna, ze dobre dni nadejda :*

Bree, Blonka - dzieki za fluidki!

My po drugiej wizycie w klinice. Pecherzyk pieknie rosl, pekl kiedy trzeba i jest piekne cialko zolte. Wszystkie hormony w normie, a PRL po 1 Dostinexie spadla z 26 do 12 - nigdy jeszcze nie mialam takiego wyniku!!! Jupi!
Niestety w czasie dni plodnych bylismy w rozjazdach i nie bylo kiedy i gdzie sie bzz bzz ;-) wiec ten miesiac spisuje na straty.
Polipa w macicy mamy obserwowac jeszcze po @, bo teraz nic nie widac przez grube endometrium.
Dostalam skierowanie na HSG i zrobilam wymaz z szyjki na posiew potrzebny do HSG.
Z IUI wstrzymujemy sie do wyjasnienia sprawy z praca, a do tego czasu staramy sie naturalnie.
 
witam!

pamiętacie mnie jeszcze? tęsknicie za Kinią czy już nic a nic? :cool2:

AUTO kupione! :) im happy!
dziś zrobilam sobie wolne! posiadanie własnej firmy ma swoje zalety!;-):-) mam robotę w domu wiec na spokojnie sobie porobię..

Kora 100 lat dla dziecka z okazji ukończenia 6 lat!!!! :happy:
Carola zdrówka!
Zjola Ty mam nadzieje że wiesz jak bardzo ja Ci kibicuję tu:)) &&&&
Wika buziak!:)
kwiatuszek kciuki 3mam za dobre wyniki!

Miłego dnia
u nas deszczowo i zimno:/
 
Kora- czyli wszystko jest na dobrej drodze:)) Mam nadzieję, że uda się wam bez IUI!!

Zjola - to dzisiaj powtórka, tak??

Carola - pogoda jest tak okropna, że nie trudno o przeziębienie...kuruj sie!!

Kinga- co za autko?? Pochwal się:))

Ja czekam na owulkę, jeszcze jakiś tydzień i będziemy szaleć:))
 
Witam :-)

Wikulaa, dam znać ;-) Wczoraj mi ją wysłała, także jutro, pojutrze powinna dojść :tak:

Kwiatuszkq, zaciskam &&&&&&&&&&&& za piękne wyniki :tak:

Bree, Błonka - łapię ~~~~~~ mój eMek pragnie dziewczynki ;-)

Zjola, &&&& zaciśnięte - my wczoraj też robiliśmy dzieci :sorry:

Kora, super że wyniki są oki :-) trzymam &&&&& za naturlaska ;-)

A ja wczoraj umyłam 15 okien + balkonowe i wyprałam dywan. Szorowałam go ręcznie, bo odkurzacz piorący chyba by tym razem nie dał rady :sorry: (nawet go nie uruchamiałam). Nie wiem jak tego dokonałam, ale jak już finiszowałam z robotą to płakać ze zmęczenia mi się chciało :sorry:
Ale generalne porządki już są zrobione i dzisiaj cieszę się, że zrobiłam to wczoraj ;-)
Potem mężuś zrobił superancką kąpiel a następnie zajął się mną jak trzeba :zawstydzona/y:;-)

Wiecie co, ja już gdzieś od roku nie kontroluję tego kiedy mam owu itd. A mój ukochany wczoraj po "gimnastyce" łóżkowej pyta mnie który mam dziś dzień cyklu :szok: Po czym jak dowiedział się, że 9 to oznajmił mi, że teraz będzie mnie dopadał tak co drugi dzień. Że cuda się zdarzają i dlaczego nie mamy próbować sami robić sobie dziecka :szok::cool::eek:
No cóż... Skoro nalega ;-):-D
 
reklama
Wikulaa - no wypadało by :-D

Balbinka - my troszkę pilnujemy dni płodnych, bo staramy się 3 i pół roku a zegar tyka, tik, tak. Trzymam kciuki za wasze dzieci robienie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry