reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Dziekuje dziewczyny!

Kinga dzieki! Nie wierze, ze czas tak szybko leci!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kazda z Was, a zwlaszcza za zjole, ktora aktualnie sobie uprawia zwisy ;)
 
reklama
Zjola, u nas już leci 7 rok starań :-( doskonale Cię rozumiem i wiem jak ten czas zasuwa na naszą niekorzyść :confused2:
Ja dopiero jak się dowiedziałam co jest przyczyną naszej niepłodności, przestałam patrzeć na owu itd. bo wiem, że mamy praktycznie zerowe szanse na naturalne poczęcie :no:
Ale... cuda się czasem zdarzają ;-)
 
Balbinko - my mamy duże szanse teraz, więc celujemy w dni płodne. Porobiliśmy wszystkie badania i są ok. Podwozie wyremontowane, nic tylko seksować i oby w końcu się udało :tak:
A wam tak czy siak powodzenia życzę :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
O jaaaa spódnica już przyszła :szok: poczta polska szaleje :-D

Wikulaa, za cenę 14,99 dla mnie może być ;-) nie jest to jakiś szał ciał, na metce napis made in Italy ;-)
Taka spódnisia np. do t-shirt'u, koszulki na ramiączkach, na plażę, na gorące dni. Jakby co to często jestem we Wrocławiu to mogę wziąć ze sobą byś ją sobie pomacała ;-)
 
przywitać się wleciałam i wysępić trochę &&&&.

proszę trzymajcie bo na 18.55 ma musg i okaże się czy torbiele popękały...bo narazie starania wstrzymane..


przepraszam,że tylko tyle ,ale o niczy nie myslę tylko o tym czy dostane kolejne hormony i znów doopka utyje czy nie..
 
Kto tesknil?! :cool2: ;-):tak:

mama - ale z Ciebie lachon! Ciuszki zajebiste!

zjola - trzymam kciuki z calych sil!

carolina - jestem pewna, ze dobre dni nadejda :*

Bree, Blonka - dzieki za fluidki!

My po drugiej wizycie w klinice. Pecherzyk pieknie rosl, pekl kiedy trzeba i jest piekne cialko zolte. Wszystkie hormony w normie, a PRL po 1 Dostinexie spadla z 26 do 12 - nigdy jeszcze nie mialam takiego wyniku!!! Jupi!
Niestety w czasie dni plodnych bylismy w rozjazdach i nie bylo kiedy i gdzie sie bzz bzz ;-) wiec ten miesiac spisuje na straty.
Polipa w macicy mamy obserwowac jeszcze po @, bo teraz nic nie widac przez grube endometrium.
Dostalam skierowanie na HSG i zrobilam wymaz z szyjki na posiew potrzebny do HSG.
Z IUI wstrzymujemy sie do wyjasnienia sprawy z praca, a do tego czasu staramy sie naturalnie.
super gratki

przywitać się wleciałam i wysępić trochę &&&&.

proszę trzymajcie bo na 18.55 ma musg i okaże się czy torbiele popękały...bo narazie starania wstrzymane..


przepraszam,że tylko tyle ,ale o niczy nie myslę tylko o tym czy dostane kolejne hormony i znów doopka utyje czy nie..

trzymam kciuki
 
reklama
Bree i Błonka - ja bardzo chętna jestem na żeńskie fluidki, bo syna już mam a M chce córcię, więc pasi, oj pasi !!!

Trzymajcie babki za mnie, wczoraj był zwis pod lampą :-D, nogi na ścianie i korek niekapek :-D:-D:-D Dzisiaj pewnie poprawimy, no przecież trzeba uszy dorobić!
Oj jak ja bym chciała, żeby się udało :tak::tak::tak:

Buziaki dla wszystkich.

Zjola &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&

ooo-to tyle ode mnie ;))


Ja znowu chora jestem :(((

Carolaaa zdrówka!!!


Kora ukochać 6-cio latkę :tak::-D

Błonka pochwalic sie pojazdem dla Zosi proszę...

Bree zapodaj fotke brzusia;))
 
Do góry