reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Kahaka ja Ninkę jak już miała 2-3 miesiące nosiłam na biodrze i kiedyś Pan doktor mi gratulował:) Podobno cyganki tak noszą dzieci i rzadko kiedy ich dzieci mają dysplazję, a noszą od narodzin:)
 
Mama - od razu się wiosennie zrobiło:) ślicznie!!!

Kahaka - pilnujcie malej i wszystko będzie dobrze

balbinka - jak masz dwa razy płacić lekarzowi, to faktycznie bez sensu, lepiej pójść raz i wszystko od razu zalatwić:)))

Nikusia - ja chodze do znajomego lekarza, więc na szczęście nie płacę, bo inaczej dawno bym z torbami poszła...
Jeżeli chodzi o ten suwaczek z 28dni.pl to wiem, że na tym portalu jest instrukcja, ale przyznam się, że nie pamiętam jak to się robiło, po południu poszperam może coś wynajdę, bo teraz od pracy się zbieram...
 
Mama łał dosłownie :tak:
Kahaka ja swoje dziecię szeroko pieluchowałam i oczywiście nosiłam na boku i jest oki także nie martw się dacie radę:tak:

Kurcze no ja też po znajomości ale już boję się jak się to wszystko zacznie czy nie pójdę po kredyt na same badania :baffled:...wczoraj w pracy pytałam czy dziewczyny nie mogłyby mi zrobić ale się kurka wypięły :no:..i IDE do lekarza rodzinnego a co?...ostatnio narzekał, że nie mam jeszcze 2 dziecka i kto mu na emeryturę będzie pracował to niech pomoże :-) i coś może z tego wreszcie będzie :tak:
MIŁEGO DNIA...jutro na pewno puszczę całą relację z USG
 
Hej, hej!

Kasiu - to dobrze, że nie ma dysplazji. Musisz uważać jak małą przewijasz, żeby jej za nóżki nie łapać tylko podnosić za bioderka. Panewki, jak nóżki będą szeroko rozstawione na pewno się wykształcą i pogłębią :tak:. Noszenie na biodrze, jak najbardziej wskazane. Wszystko będzie dobrze :)

Mama - ja tęskniłam
crying.gif




Buziaki dla wszystkich :)
 
Hello Ello :-)

Nikusia, powodzenia na USG i czekamy na relację :tak:

Mama, ciuszki pierwsza klasa!!! Ale co tam ciuszki, ja na modelkę się zapatrzyłam :cool2:

Ja ostatnio też kupiłam dwie marynarki H&M. Najpierw w sklepie je wypatrzyłam, ale 149zł uznałam za przesadę. Weszłam na Allegro i proszę bardzo H&M marynarka szara 34 XS Najnowsza kolekcja (2232371633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dokładnie u tej babeczki kupiłam ten model szary a drugą baaaardzo jasno różową :tak: Jestem bardzo zadowolona, produkt oryginalny, identyczny jak w sklepie i praktycznie o połowę tańszy ;-)

A wczoraj zakupiłam coś takiego SPÓDNICA Z LNU BIAŁA S (2204528121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Nie wiem czy nie za duża odrobinę, ale myślę, że się dopasuje ;-) na lato idealna, lniana i za jakie fajne pieniążki :cool2:

Kahaka, buziaki posyłam i Tobie i Twojej kruszynce :blink:

I w stres wpadłam, bo my w tym tygodniu z naszym Grochem jedziemy na RTG stawów biodrowych i łokciowych. Niby kontrolne, nieobowiązkowe badanie, a telepię się z nerwów jak nie wiem co :zawstydzona/y:

Dzisiaj czekają na mnie okna brrrrrrrrrrr, może tez dywan wypiorę, także zmykam do pracy :baffled:
 
jestem po pracy;))

Nikusia,Wikula,Kahaka,Carolaa,Zjola,Balbinka dziękować :tak::tak:

Zjola ja wciąż zaciskam &&&&&&&&&&&&&& za zwis pod lampą:-Di efekty owych poczynań;))

Carolaaa &&&&&&& za Twoje sprawy!!

Nikusia jutro mamy obie wizyty,ale mam stresa:baffled:


Błonka,Bree,Palemka-zapodac tu ~~~~~~~~~~~~~bo dziewczyny się starają i ~~~~ pilnie potrzebne:tak:


pozdrawiam i lecę odkurzać.
 
balbinka - koniecznie daj znać, jak już będziesz miała spódnicę w domu, bo sama chętnie taką zamówię, tylko poczekam na twoją opinię:))

dzisiaj wracając do domu stała w mega korku, a politycy mówią, że ruch w miastach się zmniejszył, bo ludzi na paliwo nie stać...czegoś tutaj nie kumam...

dlaczego ostatnio tutaj taki mały ruch???
 
reklama
witam laseczki badania m zrobione teraz czekamy na wyniki beda dopiero za tydzien przez swieta i na dodatek oni daja to do innego labo tak to jest w mniejszych miejscowosciach
ja przy okazjo zrobilam sobie ob ale odbiore wyniki razem nie pali sie najwazniejsze ze zrobione
 
Do góry