reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Witam!
I przepraszam za moją nieobecność, ale totalny brak czasu...
jutro obiecuje pobyć z wami dłużej...
acha u mnie 2dc... wiedziałam, że tak będzie!

Zostawiam buziaki i do jutra (po południu)!
 
Mama dzięki, kochana jesteś.
Błonka
, co racja to racja ;-) Zosia bardzo ładne imię. Ja tak miałam mieć ale ostatecznie zostałam Małgosią ;-)
Carolla jeszcze wszystko przed Tobą - może kiedyś i u Ciebie się Alicja pojawi - ja trzymam &&&

Wika witaj, ściskam z powodu @. Ten cykl musi być Twój. Ja też szybko zaskoczyłam jak poszłam do pracy. Zobaczysz oderwiesz myśli i nawet nie będziesz wiedzieć kiedy i zobaczysz II kreseczki.
 
Cześć babeczki!

Mamma, Carol, Wikulaa - jaka szkoda, że dołączyłyście do mnie :-(, buuuuuuuu ...

Bree - napędziałam sama sobie strach twoim postem, bo zamiast doczytać, to zaczęłam się martwić, że Miłoszek nie ma jąderek:szok:. Oj ja głupia, ja głupia :-D

Nikusia - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A mój M zapowiedział, że przed owu robi 5 dni abstynencji i że jak potem wystrzeli, to mi się kucyk wyprostuje:szok:, wariat!!! :-D:-D:-D

Buziaki dla wszystkich
 
cześć

dziewczyny przykro mi że @ się pojawiły... :/ nowy cykl i nowa szansa. 3mam za was kciuki.
My czekamy do nowego cyklu i działamy dalej:) co ma być to bedzie. w końcu zaskoczy kiedyś.

Ściskam was mocno

dziś mam wolne ruszam do fryca zmienić troche tryzurke
a po południu jedziemy obejrzeć auta... bedziemy kupować niebawem:)


Kingusia, może jesteś?
biggrin.gif
teściowa czarownica?
biggrin.gif
hahaha no zobaczymy.... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć babeczki!

A mój M zapowiedział, że przed owu robi 5 dni abstynencji i że jak potem wystrzeli, to mi się kucyk wyprostuje:szok:, wariat!!! :-D:-D:-D

Buziaki dla wszystkich



aaaaaaaaaahahahahahaha-Zjola ,ale mi Twój mąż poprawił humorro :))))):-D:-Dno na prawdę watriat(w pozytywnym znaczeniu)
spadłam z krzesła jak to przeczytałam:-p:laugh2::laugh2::laugh2:


pozdro dla wszystkich;)
moja @ powala:baffled:dziś drugi dzień a mi ledwo leci:eek:


Nikusia-opowiadaj co tam wczoraj po wizycie?

Kwiatek jak tam wyniki męża???
 
wyniki sa gorsze masakra te pierwsze do tych to niebo
mysi zrobic hormony i za 2 tyg do kontroli i wstawi mu leki
powiedzial ze witaminy malo komu pomagaja a ludzie w nie wierza ze to strata czasu i kasy a ja mojego tak faszerowalam
dzieki za wsparcie teraz musze micha wspierac
 
reklama
Mama już piszę już :tak:
Wikulaa...kurka wodna, mam nadzieję, że ten już będzie idealnie wstrzelony i zielono się zrobi:tak:


Zjola :-):-D no masakra... ale ja po wczorajszej wizycie już wiem, że abstynencja przed owu, nie jest dobrym pomysłem...wytłumaczę dalej dlaczego
Więc tak wyobraźcie sobie, że po dwóch latach starań o dziecko, borykania się z bolesnymi i ogromnie skrzepowymi @, wmawiania mi, że brak ciąży to moja psychika...TRAFIŁAM NA CZŁOWIEKA, który nic nie powie- dopóki mnie całkiem nie zdiagnozuje. Wizyta trwała dobre 40 minut, lekarz niezwykle uprzejmy, dżentelmen w każdym calu, z poczuciem humoru (co jak wiadomo dla mnie ważne:tak:
Dostałam schemat całej procedury diagnostycznej, wszystkie badania, oraz co po czym robić będziemy.
Więc zaczynam od USG 4D w 4-5 dc, potem badania z krwi, wymazy z szyjki w 2 fazie cyklu. W maju ewentulanie, HSG, albo Histeroskopia, potem ewentualnie Laparoskopia. Wszystko jednak wyjdzie w praniu że tak powiem po kolei.
Na razie żadnych konkretnych diagnoz jedynie domysły, np. endometrioza (okropnie bolesne @ plus skrzepy:-()...no to mnie martwi, bo zajście z endo jest możliwe ale czy ja to psychicznie wytrzymam ???:baffled:
Zadawał dość dużo pytań, obejrzał moje wszystkie wyniki, wykresy z ostatniego roku, hormony super...wykresy piękne, książkowe, stwierdził, że byłby w szoku jeśli by przy takich wykresach owu nie było, ale równie dobrze jajeczko może być mało wartościowe czy coś...
Co do współżycia to powiedział, że abstynencja wcale nie oznacza, że lepsza będzie i ilość i jakość...tu najważniejsze jest to aby współżyć kiedy się ma ochotę. mimo wszystko organizm kobiecy tak jest skonstruowany, że zazwyczaj najbliżej owu ma się chcicę :-D...tak nie powiedział, tylko bardziej ...wiecie po medycznemu..ale dał do zrozumienia, żeby absolutnie nie serwować sobie na siłę postu bo owulacja... no cóż:eek:

Generalnie dziewczyny DOPIERO PO 2 LATACH...staję do walki ale same powiedzcie...JEST O KOGO WALCZYĆ:-)
 
Do góry