reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Mama tak dokłądnie, zamierzam się go trzymac i za nic nie puszczę :-D
Wikulaa endometrioza w moim przypadku jest ...mh..jedynie rozważana, jak każda inna możliwośc...martwię się tylko bo to nie wyobrażam sobie łykania tabletek anty :-( A jakie objawy miałaś ????

Zresztą na obecną chwilę to możemy gdybac tak jak do tej pory, że może to a może tamto...miejmy cichą nadzieję, że to nie endometrioza :tak:
 
reklama
Nikusia - ja wiem, że u ciebie to tylko hipoteza, ale chcialam cię tylko uświadomić, że znasz osoby z tą chorobą:)
na podstawie czyiś objawów nie stiwerdzisz choroby, ale ja mam bolesne miesiączki, no mam guz, z niego był pobierany wycinek i w badaniu hist.-pat. wyszlo, że to guz endometrialny.
Ja nie brałam na to tabletek antykon. podobno skutecznym lekarstwem (czasowo) jest ciążo, tylko ciężko w nią zajść...(u mnie jesy/było dużo zrostów)
 
Wikulaa ale jesteś już po zabiegu i teraz działacie, że tak się wyrażę tak? :tak:Podchodzisz jak widzę do IUI, ale powiedz mi czy po zabiegu nie próbowaliście już naturalnie??? Czy od razu lekarka postanowiła, że będzie IUI ????
Mh...w sumie może dlatego ja po 1 ciąży tak dobrze się czułam :confused:...a potem to już masakra takie okropne bóle @..:-(
Nadzieja jest, że nic takiego u mnie nie wykryje...ale powiem Wam, że to poczucie, że jestopieka, że ktoś ma wobec Ciebie plan i schemat...w moim przypadku bezcenna...Po raz kolejny przekonałam się, że lekarz po znajomości i z polecenia jest najlepszy...a szkoda bo każdy powinien miec w sobie chęci pomocy pacjentce..
 
mama - z tego co weim, to nie można przez internet kupić leku na receptę... będę jutro w aptece, zapytam ile u nas kosztuje ten lek. Chodzi o pregnyl, tak??? Ile dawek??? Bo wiem, że kiedy były pakowane po 3 ampułki, każda do 5000j i one wychodziły duuuuużo taniej niż te pakowane po jednej ampułce...
ja kiedyś byłam na takim zebranniu w przedszkolu, znajoma mnie poprosił. wymęczyłam się straszenie....najbardziej mnie denerwowały beznadziejne pyatnia matek...

Nikusia - ja laparoskopię miala w zeszłym roku w styczniu, potem działaliśmy naturalnie, potem włączyłam clo. Potem się leczylam na bakterię. No a od poprzedniego cyklu mam i clo i iui, teraz będzie jeszcze pregnyl i monitoring. Przecież w końcu musi się udać!
Też uważam, że lekarz "po znajomości", "polecony" jest najlepszy!
 
Witam piatkowo :-) Wikulaa, dzięki za info, w razie co wiem, kogo pytać :tak:
No i zła jestem bo teraz to ja czekam na @ a ta cholera się chyba w kotka bawi :-( 13 fl... no i mogłaby jutro przyjść bo muszę w 4-5 dniu cyklu jechać na to USG...a już na środę 04.04 mam urlop ehhh i nie chce mi się specjalnie tyłka do stolicy ruszać...:baffled:
Ale nie przepuszczę :happy:
 
Carolaa - a to nawet nie wiedziala...

Nikusia - ta @ to nigdy nie przychodzi, wtedy kiedy my chcemy...

Czemu na dworze zrobiło sie tak zimno...???
 
reklama
Witam porannie ..była u mnie kumpela w 26t.c. z synkiem ..pogadałysmy,pojadłysmy pączków -zostawiła trochę w powietrzu fluidków ciążowych:)

Wikula a ten pregnyl jest domięśniowy tak??boli ten zastrzyk??wolałabym Ovitrelle bo mozna samemu podskórnie..
mam kumpelę w aptece ..zapytam czy może mi go załatwić taniej na swoją zniżkę...tylko ona jest po wychowawczym i nie wiem czy już wróciła do pracy:baffled:

Nikusia,Carolaaa heloł;))

Carolaa cały czas &&&& za Twoje sprawy!!

Kahaka gdzie obiecana fotka??:-)


Balbinka postaram się wstawić fotki Bono :tak:
 
Do góry