reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Kwiatuszku - zmartwiłam się :( Ale trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Nikusia - ale 5-o dniowa przerwa nie zaszkodzi, byle by nie była dłuższa. A zresztą będzie co ma być. W każdym razie na pewno podczas owu będziemy działać :tak:
Acha i my też po dwuch latach zaczęliśmy chodzić do specjalistów. Zobaczymy, co z tego wyniknie.
Trzymam za was kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Zjola otóż to... tyle, że on bardziej kazał serca słuchać niż głowy :tak:, działajcie działajcie tylko, żebyście przypadkiem łóżka nowego kupować nie musieli :-D
Kochana no chęci do diagnozy wcześniejszej były ale tylko z mojej strony, -3 LEKARZY NAS IGNOROWAŁO :no:
Dopiero ten, ale ten jest po znajomości więc widać, że jestem zupełnie inaczej traktowana :tak:
 
Nikusia - nas ignorowali poza kliniką leczenia niepłodności. W klinice mamy fajnego gina i na razie nie mogę narzekać. Oby to wszystko dało jakieś efekty.
Dodam, że raz chodziłam do takiego, któremu powiedziałam, że nie mogę zajść w ciążę a on na to, że będziemy się martwić jak zajdę :eek::eek::eek:, a potem zajrzał mi w oczy i zapytał, czy nie mam czasami uderzeń gorąca? Dupek chciał mi wmówić klimakterium! A ja na to, że jestem zmarzluchem :-D. No kretyn ogólnie, co tu dużo mówić :(
 
Ostatnia edycja:
Mama - ale mam nadzieję, że miękko lądowałaś? :-D

hahahahaaa-tak kochana-spadłam na Bonusa a On miękki :-D

Nikusia brawo dla gina!!! trzymaj się Go! ja zaciskam &&&&&&&&&&!!!

byłam dzis w superfarmie zapytac o zastrzyki na pęknięcie pecherzyka-są 2 rodzaje..
i czego się dowiedziałam??otórz:

Pregnyl kosztuje 60zł -jest domięśniowy więc trzeba od gina skierowanie na zastrzyk..
Ovitrelle kosztuje............189zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! i to jest ampułkostrzykawka i można samemu podskórnie.
zrobiłam
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif

połozyłam się kobiecie na lade i pytam z czego wynika ta różnica?????????????
powiedziała,że przeliczy mi dawkę bo są podane w różnych dawkach-jutro mam zadzwonić i poda mi w którym leku jaka dawka bo qrwa czymś się różnią skoro taka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
shocked.gif


w tym wypadku nie wiem czy podejmę się zakupu tego zastrzyku bo to jest masakryczna cena!!!!


Wikula Ty chyba miałas te zastrzyki???????? też tyle płaciłas czy one teraz tak podrożały???????????????


Kwiatek tulę ...dobrze,że lekarz ma plan działania dla Twojego męża..
 
Pregnyl kosztuje 60zł -jest domięśniowy więc trzeba od gina skierowanie na zastrzyk..
Ovitrelle kosztuje............189zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! i to jest ampułkostrzykawka i można samemu podskórnie.
zrobiłam
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif

u mnie ovitrelle kosztuje 120 zl....................... ale roznica :szok:
 
Błonka !!! no tak !! fak!!!!!!!

właśnie dostałam list.....mandat! wracaliśmy od rodziców z pomorza i na 50 miałam 60....
dostałam strzał od tyłu auta....100zł i 2ptn-fak!!!!!!!!!!!!!!!!

co za dzień!!
jeszcze zaraz jadę na zebranie do Zuzki i 3 h znowu na tych mikroskopijnych krzesełeczkach-wrrrrrrr!!!!

jery ,normalnie gdyby nie to ,że musze jechac to bym sobie 100tkę walnęła!!!
 
hahahahaaa-tak kochana-spadłam na Bonusa a On miękki :-D

Nikusia brawo dla gina!!! trzymaj się Go! ja zaciskam &&&&&&&&&&!!!

byłam dzis w superfarmie zapytac o zastrzyki na pęknięcie pecherzyka-są 2 rodzaje..
i czego się dowiedziałam??otórz:

Pregnyl kosztuje 60zł -jest domięśniowy więc trzeba od gina skierowanie na zastrzyk..
Ovitrelle kosztuje............189zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! i to jest ampułkostrzykawka i można samemu podskórnie.
zrobiłam
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif

połozyłam się kobiecie na lade i pytam z czego wynika ta różnica?????????????
powiedziała,że przeliczy mi dawkę bo są podane w różnych dawkach-jutro mam zadzwonić i poda mi w którym leku jaka dawka bo qrwa czymś się różnią skoro taka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
shocked.gif


w tym wypadku nie wiem czy podejmę się zakupu tego zastrzyku bo to jest masakryczna cena!!!!


Wikula Ty chyba miałas te zastrzyki???????? też tyle płaciłas czy one teraz tak podrożały???????????????


Kwiatek tulę ...dobrze,że lekarz ma plan działania dla Twojego męża..

Mama patrz tu:
Ovitrelle 250 ug/0,5ml 1 ampułkostrzykawka | Apteka pod Gryfem

Zajrzę do jeszcze jakiejś apteki online. Może to jest wyjście? I jaka dawka?
 
reklama
Nikusia - ja mam endometriozę stwierdzoną...dlatego miałam laparoskopie...Mój lekarz, tz mnie tak dokładnie diagnozował:) Mam nadzieję, że u ciebie przyniesie to efekty!

Mama - ja brałam pregnyl i to nawet po kilka zastrzyków w jednym cyklu. Kiedyś były one w części refundowane, ale teraz niestety płacisz 100% i niestety takie sa ceny...pomyśl sobie, że ja musiałam wziąć np. 4 w jednym cyklu...
z tym mandatem to już przesada...

miała coś więcej jeszcze pisć, ale strasznie mnie zagotowała jedna dziewczyna, komentując bardzo negatywnie, pod moim wykresem, postępowanie mojego gina, a uważam, że to jest najlepsza lekarka jak mogła mi się trafić! Czy do was lekarz też przyjeżdża późnym wieczorem do gabinetu, bo trzeba zrobić monitoring??
 
Do góry