reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Dziewczynki Witam wszystkie;-)

Kwiatuszku powiem tak, ciesz się, że Twój mąż w ogóle chce tego typu badanie zrobić...mój się nie zgodził i nie zamierzam go zmuszać...jedynym pocieszeniem dla mnie jest fakt, że mogę sobie sama zobaczyć jego armię pod mikroskopem i tym sposobem wiem, że są jest ich dużo, ładnie się ruszają...reszta pozostanie dla mnie tajemnicą.:-(
Wspomagam go dietą oparta o jak najwięcej składników które mają wpływ na rozwój i budowę plemników i tyle mogę zrobić. Wiemy, że żylaków powrózka nie ma...także o tyle dobrze... no i dziecko mamy tak?? to ponoć też o czymś świadczy.... Badanie wiele by wyjaśniło...cóż:-(
Dziewczyny trzymajcie kciuki, dziś mam wizytę u nowego 4 już lekarza, jest to konsultacja po znajomości więc mam cichą nadzieję, że przynajmniej ja będę zdiagnozowana i nikt mi się nie będzie kazał znowu luzować:happy:
 
witam po pracy:)

Nikusia-powodzenia na wizycie i szybko daj znać -&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie !!

Zjola wytchnienia trochę życzę:-)ja jutro wolne to złapię oddech..


Wikula jak w pracy??

Błonka dzięki za ~~~~ :)

Bree-czekam na wieści od Ciebie po wizycie -&&&&&&&&&&&&& żeby się dzidzia pokazała !!


Kwiatek &&&&&& za wyniki męża!! nie nastawiaj się na walkę -może nie bedzie źle z wynikami!




do mnie po 10.00 przyszła @ więc kolejny cykl zaczęłam ..mam nadzieje,że razem z @ polecą torbiele-za tydzień mam usg to się okaże...
 
Cześć dziewczyny. Ściskam z powodu @ :-(
U nas po wizycie oki. Wszystko gra. U naszego Miłoszka jąder brak, więc będzie Alicja ;-) Pani Doktor szukała usilnie ale nic nie znalazła, wiec stwierdziła, ze chłopca to z tego nie będzie na pewno. ;-) Mąż wymyślił imię i chyba tak już zostanie. Czas zacząć kupować sukieneczki.
Pozdrawiam Was wszystkie.
Błonka a jak u Ciebie? Jak Twoja córcia będzie miała na imię?

Aha mała waży już prawie 0,5 kg - dokładnie 433 g :-)
 
Ostatnia edycja:
wszystkim dziękuję serdecznie za kciuki :tak:
DZIEWCZYNY JESTEM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA...wszystko dokłądnie jutro opiszę...jedno jest pewne ruszamy do walki i jak dobrze pójdzie to małż też badanka zrobi :-) więc to najlepsza inf dnia, lekarz CUD MIÓD :-D
cdn jutro.....;-)
 
reklama
Nikusia a co Ty tak dozujesz napięcie??:-D
skoro Ty zadowolona to ciesze się z Tobą ! tylko napisz coś więcej ;)

Bree- gratki 433gramowej Alicji :):):):)
cieszę się ,że po wizycie dobre wieści przynosisz ;)


buziaki wieczorne..dzieci spia ,ja wcinam Hity i popijam herbatę ..mąż idzie na siatkę.

Carolaaa u mnie też jak w zegarku z @...
 
Do góry