reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

czołem dziewczyny. Melduję się, że odebrałam wynik bety. Przypomnę pierwszy wynik-4820 i wykonany po 48 godz. - 8415 U/l.. Chyba jest prawidłowy co nie?? ;-) estradiol 3777 pmol/l. Progesteron 164,3 nmol/l. Dziś wieczorem jade do mojej pani doktor, ciekawe czym mnie znów nastraszy..
 
reklama
Esme- jest bardzo pięknie. GRATULUJE!!!!!!!
nie daj się gince zaskoczyc, już widzę jej minę:baffled:

Carol co tam znowu u ciebie????

Zjola, Balbinka, Mama i wszyscy- buuuzzzia dla was.
 
esmeralda - daj znać po wizycie co i jak!

Carola - współczuję...

Kinga- wiem, wiem, ale teraz nawet nie mam testu, więc go nie zrobię... poczekam cierpliwie na rozwój ytuacji...

kwaituszku - szkoda z tym testem...ale może jednak...

balbinka - wilki szacun!! Pracuś z Ciebie pierwsza klasa:)))

ja padam...
 
Hej. Po wizycie spoko. Była w miarę normalna dzisiaj. Zwiększyła mictylko luteinę , bo było 2x3, a teraz ma być 2x4. Za to mąż dokazuje. Chyba powinien się dowiedzieć o tej ciąży jako ostatni, bo stał się strasznie wredny. Ma problemy w pracy i się wyżywa na mnie już od trzech dni. Mam go dość. Po prostu mnie wk*wia :-/ potrafi tylko sprawiać przykrość.. Jakoś nie wiem ale ostatnio byłam spokojna i nie dawałam mu powodów do kłótni. On się zachowuje jakby drażniła go moja obecność wogóle :-(. Najwidoczniej on nie chce mieć ze mną tego dziecka
 
reklama
Esme niepokojące jest to, co piszesz... To Twój mąż, na pewno Cię kocha, i na pewno dzieciątko jest także dla niego ogromną radością tak?
Wiadomo, że w pracy ma się stresów od groma, ja ostatnio tak tak w wieku 30 lat :tak: wylądowałam na EKG bo właśnie stres...
Nie wolno mu jednak wyżywać się na Tobie. Powiedz mu co czujesz jak w ten sposób Cię traktuje. Powiedz mu Kochanie staram się zrozumieć, że miałeś ciężki dzień, że być może masz jakieś stresy, kłopoty..ale jestem Twoją żoną, mamą Twojego dzieciątka wyczekiwanego i wystaranego i jest mi przykro jak wten sposób do mnie mówisz i tak mnie traktujesz....
KAWA NA ŁAWĘ... Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję ach jak bardzo bym chciała się cieszyć już ciążą :tak:
A na razie mam stresa bo jutro wizyta u nowego gina:cool:
Wikulaa co u Ciebie jak temp? &&& nadal.
Mama gdzie się podziewasz???? pracusiu;-)
 
Do góry